• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna 2013

28. března 2014 
@simasla Ja jsem dnes 20 dc, cca den az dva do ovulky...
31. pro 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova takže ještě dlouhá čekačka na verdikt, ale uteče to...
Já jsem takový testovací maniak :D Michalku jsem testovala už 10DPO a divila jsem se, že tam nic není. 11DPO jsem dokonce rozebrala takový ten test v kazetě - protože jsem tam cosi viděla a pak jsem to zkoumala celý den v práci. :D No a 12DPO to už byla konečně slabá růžová čárka :D Tentokrát chci počkat do neděle - to bych měla být 14DPO - ale kdo ví, jestli vydržím :D
31. pro 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasla já jsem teprve 7dc takže mám ještě cca týden do ovulky
31. pro 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simasla dle výpočtů bych měla mít ovulaci dneska :grinning:
31. pro 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jéé to je super, tak pěkně hop na to... a kdyby se povedlo, tak je to Silvestřátko :D
31. pro 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simasla :grinning: uvidíme, je nás tu plný byt :grinning:
31. pro 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata, tak jak jste si užily silvestr? U nás bylo veselo, zpívalo se :slight_smile: nakonec se i Jaroušek minutu po půlnoci vzbudil a slavil snáma až do dvou do rána, z ohňostroje byl úplně nadšený a to sem se strachovala že se bude bát :grinning: Jo a důležité info, i tuleníčko proběhlo, tak uvidíme za čtrnáct dní s jakým výsledkem :grinning:
1. led 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 já věděla, že to nějak zvládnete :D

A ahoj holky... Všem přejeme krásný Nový rok - zdraví, štěstí a hlavně spoustu splněných přání

Míša s námi také oslavila Nový rok a z ohňostroje byla nadšená, tak jsme si dneska i trošku přispali.
Můj graf- jen tak pro zajímavost - i když zatím to zajímavé není...spíš myslím, že je netěhulní
http://www.fertilityfriend.com/home/simasla
1. led 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme si Silvestr uzili v poklidu, muz usnul malem uz pred pulnoci, spat jsme sli v pul jedne, jenze v pul druhe se probudil Tondas a bulel az do ctyr, nic nepomahalo, a pak od peti zas, tak nevim, jestli se zase hlasi zoubky nebo co to bylo, ale jsem kvalitne ko, honim jeste nejakou praci a ve tri mame byt v Praze na obed u nasich, takze teda jestli to opravdu bude jak na Novy rok, tak po cely rok, tak potes.... a myslim, ze v noci probehla ovu, tuleni ale nebylo (ani jsme ho nemeli tento mesic jeste v planu), takze za jedenact dni cekam ms a pak uz bude konec prvni snazici cyklus... je to divny, ale zaroven si preju i nepreju, aby se to rovnou povedlo... holt smisene pocity. :slight_smile:
1. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cabalkova teda, to máš pěkně nabytý, to večer budeš spinkat jak miminko :grinning: v noci mě podezřele bolelo bříško, takže si myslím, že to opravdu byla ta ovulace :grinning: no sama sem zvědavá, hned zítra budu muset nakoupit v lekárně do zásoby nějaký ten testík :grinning:
1. led 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Tak testy ja nakoupila uz na jare, jak se mi vratil po zavedeni pikrmu cyklus, takze mam jak ovu, tak tehu, dokonce jsem si koupila i svuj oblibeny ClearBlue digital, abych byla pripravena, tak jsem na to zvedava. Jen by me zajimalo, jak dlouho po ovu bolestech probiha skutecna ovu, ale to je asi u kazdeho indi vindy... proste jak je ovu bolest, tak na to vlitnou a poradne se posnazit, ze? :slight_smile:
1. led 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cabalkova tak tak, já sem ovu bolest zažila ted poprvé, ale nějak jsem poznala, že je to ono :grinning: clear blue digital je i můj oblíbený :grinning: no ale nakoupila sem pár testů citlivost 20 a pár 25.. tentokrát sem se vyhla mamatestu citlivost 10, jelikož mi ukazoval duchy a těhu sem nebyla :confused:
1. led 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Tak ja mam z netu od Cinana testy s citlivosti 20, mela jsem je i pred Tonikem a ukazovaly spolehlive. A ten Clear Blue, to uz je jen takova tresinka, az budu mit pozitivni papirek, tak si udelam Clear Blue, protoze vypada hezky na fotkach. :slight_smile: Proste prdlouska. ted jsem objevila na netu jiny Gender Predictor nez jsem mela s Tondikem,, stoji par supu, tak uz je objednany, za tu legraci to stoji...
1. led 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky děvčátka,
koukám, že to bylo včera všude podobné. My jsme si s manžou otevřeli lahvinku už kolem šesté, protože dneska ve 4ráno vstával do práce. No jinak jsme vydrželi do půlnoci, přiťukli si dali jsme si hubánka a vzbudila se Vika, tak jsme koukali z okna na sousedovic rodinu jak střílí petardy a Vika to tak krásně komentovala bum prask svítí:slight_smile: pak jsem jí na několik pokusu ukládala, ale vydržela potvůrka do půl druhé než jsme šli spát my. Snážo nebylo jelikož jsme měli v posteli naší antikoncepci, ale tak co ovu by měla být za cca týden takže to zvládneme a pak se uvidí.
Já jsem se ještě rozhodla, že od nového roku nebudu měřit Bt a nijak extra se sledovat. Prostě se pokusím na to nemyslet a uvidíme. Protože doteď jsem se sledovala, počítala kdy je ovu, měřila a nic. Takže to nechám být a snad se povede. Jinak bolest před ovu nemám vůbec, já ovu poznám podle hlenu a čípku, ale stačí i ten hlen. A těhu testy kupuji jen a jen mamatest 10 je to jeden z nejlepších testů....duchy ukazuje většinou po clostu.
1. led 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cabalkova @simasla
@mvkoty holky ted možná budu za blbce, ale kde se všude dá měřit bazální teplota? :sweat_smile: :confused:
1. led 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. led 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 všude v otvorech :D - tedy spodem a horem - já měřím vaginálně

A holky nevím jestli je to Silvestrem a nebo že by mimčo? ale prospala jsem odpoledne :D
1. led 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak těhu testy mám taky doma Mamatest 10 - tak co? kdy mám testnout? spím, píchá mě v břiše a pálí prsa (trošinku) - vím, že to jsou i PMS příznaky, ale mám tak nějak pocit - tam někde v zadu... tenhle pocit teda přehlušuje - že to není možné jako poprvé aby se nám zadařilo, když před tím to bylo s problémy - ale kdo ví... možná jsem si příznaky vsugerovala - poví víc až test - a do neděle asi nevydržím :D
1. led 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simasla děkuji :slight_smile: a co zkusit testík už v pátek?? :grinning:
1. led 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 já měřila v puse bylo to nejrychlejší

@simasla kolik jsi DPO???
1. led 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mvkoty - jsem 9DPO - bohužel v době ovulky jsem měla 2 dny horečku, tak je to odhadem, uvidíme jestli se ještě trošku zvedne teplota - podle toho bych testila. Kdyby vyskočila nad 37 - to by bylo super a zkusila bych test

http://www.fertilityfriend.com/home/simasla
1. led 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasla to je na test ještě brzo vydrž tak těch 12dpo to by mohl být duch
1. led 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mvkoty - já vím, já vím... do pátku tedy ještě vydržím - a to jsem si myslela, že vydržím do neděle... jen kdyby se nepřidaly ty příznaky - únava, bolest (pálení) prsou a píchání v podbřišku - takhle si začínám dělat naděje
1. led 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky ted sem se musela smát :grinning: manžel našel můj dnešní ovulační test a s úsměvem ke mě běžel, jako kdy sem mu to chtěla říct :grinning: si myslel, že je to těhotenský, ale jak mu zářili očička :dizzy_face: tak sem mu řekla, že je to přeci ten ovulační, tak se zamyslela říká, no mě to bylo divný. když si to nedávno měla :grinning: já ho prostě miluju
1. led 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 No, kez by se ty pozitivni tehotenske testy daly "vyrobit" stejne snadno, jako pozitivni ovulacni. :slight_smile: Lednovou ovu mame za sebou a od unorove zaciname, normalne se zacinam tesit... konecne... :slight_smile:
2. led 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cabalkova to je dobře jen se těš :grinning: hele u mě byl zázrak vyrobit i ten ovulační test :grinning:
2. led 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezký den všem.... no a moje teploty nic moc.... takže včerejší optimismus se pomalu vytrácí... ale ještě nestahuji kalhoty, brod je ještě daleko.
2. led 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasla Mas nekde grafik? Hod odkaz, at muzeme posoudit. :slight_smile:
2. led 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova - no teploty jsou poovulační, ale myslím, že těhu by měly být vyšší - nad 37 nejdu ani jednou - i když s Míšou mi teplota výrazně vyskočila 12DPO jinak to bylo taky jako na houpačce
2. led 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasla No tak jeste uvidis, ja mela teploty kolem 37, o moc vic to nebylo, ale drzely stabilne nahore... tak za dva dny bude jasno, ne? Budes cekat na termin ms, nebo udelas testik driv?
2. led 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek