Snažilky od ledna 2013

mufinka26
26. pro 2012

Ahojky, najde se tu snažilka co do toho jde už ted od ledna?? Plodné dny by mi měly vycházet na 7. ledna tak uvidíme 🙂

simasla
2. led 2013

@cabalkova - jasně že udělám test dřív :D se na to těším, i když manžel mi říkal, že jsem blázen - no ale kdo ví, jestli si to ještě někdy zopakuji, tak ať si to užiji ne? testovat budu v pátek - to už uteče jako voda a kdybych byla v tom, měl by být alespoň duch...

cabalkova
2. led 2013

@simasla Tak drzim palce, at tam je. 🙂 Ja se znam a budu taky testovat driv, i kdyz ja mam teda kratkou lutealni fazi, jen 11 dni, duch byva videt tak nejdriv od 10. dne, tak u me se to v podstate kryje s terminem ms. S Tondikem jsem vydrzela a testovala az 13 dpo a byly uz krasne silne dve carecky, zadny duch. Tak uvidime, pristi mesic se me to uz taky bude tykat. 🙂

mvkoty
2. led 2013

Já když si vybavím jak jsem zjistila že jsem těhule s malou tak se musím smát. Jsem v té době vůbec neřešila nějaké miminko spíš práci stěhování tak a když jsem prošla okolo kalendáře něco do něj poznamenat tak jsem náhodou zjistila že mám týden zpozdění 😀 tak jsem mazala pro test a byly tam //

mufinka26
autor
2. led 2013

@mvkoty 😀 no ale takový zjištění je nejlepší 😀

mufinka26
autor
2. led 2013

Holky popravdě, já už bych nejradši testovala taky a to jsem teprve 1.DPO 😀 manžel mi dneska povídáme a mámo, to zase budeme kupovat miliony testů ???? 😀 😀 😀

simasla
2. led 2013

@mufinka26 - tak to jsme na tom podobně - Jarda zase kroutí očima a včera večer jsme si povídali a já mu povídám, víš co tě čeká, když by se zadařilo - přestavba - máme to tu malinké, malinký domeček jen 2+1 a museli bychom to předělat na obýváko+ložnici a dětský pokoj - na mě tak kouknul - že už to mám promyšlené a že jsem blázen, protože nevěří tomu, že to bude hned :D a prý to už máš doma i testy na testování? a já - no jasně, i když jen jeden (tedy 2 jsou v něm) - tak se začal smát - už čeká jak z toho budu zase bláznit :D Tak mu říkám, ty se jako netěšíš? A oni ty chlapi to berou víc racionálně, takže prý si zatím nedělá naděje a radost bude mít, až uvidí 2 čárky - nebo nejlépe až budu mít těhu průkazku

cabalkova
2. led 2013

@simasla Tak my se o tom s muzem taky bavime a myslim, ze to mame takove abstraktni zatim oba, ale zaroven se uz oba tesim. Myslim si teda, ze muz v skrytu duse doufa, ze se nam zadari brzy, abych z toho zase nemela takovy nervy jako poprve, ale to holt krome dukladneho snazeni nijak neovlivni, tohle je holt na maticce prirode, ze. 🙂 My teda detsky pokojik mame, ale ja si spis rikam, ze kdybychom meli teda dve deti, tak by stalo za to prohodit pokojik a nasi loznici, protoze ta je vetsi, tak aby mely deticky vic prostoru, zatim to ale staci tak, jak to je, myslim, ze bychom to resili az ve chvili, kdy bychom i druhatko stehovali pryc z loznice, takze tak nejdriv za dva roky, v pripade, ze by se ted opravdu podarilo hned. Ale uz ted me bavi spradat plany, jak bychom to vsechno zaridili a tak. Holky, planujete spolecny pokojik i v pripade, ze by deti byly opacneho pohlavi??

mufinka26
autor
2. led 2013

@simasla jé tvůj muž se taky jmenuje Jarda? 😀 No je fakt, že ti chlapi to berou jinak, ale když sem toho mího viděla jak byl sklamaný po těch prvních transférech, nechtěl to dát najevo, ale já to poznala. Takže ted to bude zase jiný 😀

mufinka26
autor
2. led 2013

@cabalkova no u nás je to tak, tím, že Danielce je skoro 11 let, tak sme jí daly naší malou ložnici a předělaly jí na její pokoj, šly sme do většího pokoje i s malym, ale už ted víme, že jakmile mu budou tři, tak se stěhujeme s tatkou do obýváku a on bude mít ten větší pokoj s nejmladším dítkem, které se nám doufám podaří 😀 Tím, že budou brzy od sebe tak ani neřeším, když by to byla holčička, prostě budou spolu a než bude puberta, tak Danilka bude dospělá, takže pak ti dva nejmladší budou mít každý svoje 😀

mvkoty
2. led 2013

@cabalkova my máme domeček, ale je to jen 3+1 takže zatím jsou děti spolu v pokojíčku. Ikdyž Vika je převážně v ložnici. A jelikož je mezi dětmi rozdíl 7let tak si myslím, že až bude Vika v pubertě Míša už tady nebude nebo bude na intru. Ale uvidíme

andys85
2. led 2013

Ahoj, tak žádnou teplotu si zatím měřit nechci, ale přidávám se k vám 🙂

lencza1210
2. led 2013

Ahojky holky, můžu se k vám přidat i já? taky se s manželem pokoušíme o miminko a doufáme, že se zadaří 🙂

cabalkova
2. led 2013

@lencza1210
@andys85 Ahoj holky, vitejte, cim vic, tim lip. Snad se nam vsem brzy zadari.

mufinka26
autor
2. led 2013

@andys85
@lencza1210 vítejte 😀 krásně se nám to tu rozrůstá 😀

jjanniska
2. led 2013

Ahoj holky taky se pridam jestli muzu 😀 sice se snazime o mimi asi pul roku a jeste se nepovedlo ☹ tak snad do konce tohoto roku nam to vyjde... i kdyz je zacatek noveho 😀

cabalkova
2. led 2013

@jjanniska Vitej, urcite se povede... musime tomu verit, i kdyz to treba bude chvili trvat.

cabalkova
2. led 2013

@jjanniska A nechavate to zatim na nahode, nebo se tomu snazis nejak pomoct, treba merenim BT nebo testiky??

simasla
3. led 2013

Dobré ráno holky, vítám všechny nové snažilky....
Já se pomalu smiřuji s tím, že snad ani zítra testovat nebudu a v neděli přijde mrška...
Dnešní teplota jen 36,7 - takže se sice drží ale velmi nízko... Testovala bych jen v případě, kdyby to vyskočilo nahoru...
Ale i kdyby dorazila MS tak se nic neděje, budu ráda za ovulku 🙂.

mufinka26
autor
3. led 2013

@simasla tak to je správný přístup 😉 a tak třeba to ještě nahoru vyleze 😉

mvkoty
3. led 2013

Dobré ranko snažilenky,
vítám nové drbníčky snažilky a přeji aby se zadařilo co nejdříve 🙂

u mě ovu snad v pondělí takže si sexík šetřím na neděli 😀 protože v pondělí je manža v práci ☹ tak uvidíme jak na tom budeme

simasla
3. led 2013

Uff tak jsem si popracovala - dělám z domova... na počítači.. a tady skoro ticho? Tak co holky? Máte nějaký požadavek na pohlaví miminka? A co jména už jste nad nimi přemýšleli?
Já bych asi chtěla kluka a mohlo by to vyjít, tak jako před tím jsem si přála holčičku a máme Michalku. Je jasné, že hlavní je, aby bylo mimčo zdravé, ale přeci jen - páreček by byl fajn. No a jména, tak kluk by byl asi Míra - po dědečkovi - mém tatínkovi, který nám moc pomohl a i dál pomáhá, i když je to s ním těžké (je to takový kvartální alkoholik, jak je nějaká oslava nebo má splín, tak to musí přehnat). No a holčičku to nevím - líbí se mi Emílie - ale to se zase nelíbí manželovi, tak to bychom asi museli udělat výběr jako s Míšou - napsat si jména na papírek a vyškrtávat :D.

mufinka26
autor
3. led 2013

@simasla no já bych ted moc chtěla holčičku, ale manžel mi řekl, že holčičky neumí 😀 Jinak jména to bude zajímavé, ikdyž ted budu vybírat já 😀 moc se mi líbí Amálka, Julie, na kluka Matyáš, Tobísek, Adámek, 😀 no mohla bych tu psát půl seznamu se jmény 😀

simasla
3. led 2013

@mufinka26
jééé Julie - to se mi taky líbí - ale to mi neprošlo už minule takže bohužel... Manželovi se líbí Valerie - ale to bude mít teď kamarádka, no a pak by chtěl Simonku - no nevím po mamince? - takže holčičí jméno by u nás byla fakt síla vybrat

mufinka26
autor
3. led 2013

@simasla když sme čekaly Jarouška tak to měl být původně Adámek, ale jakmile nám na 3D UTZ potvrdily, že čekáme kluka, tak manžel okamžitě, že to bude po něm Jarda a basta 😀

misickaf
3. led 2013

Ahojte snažilky, můžu se k vám přidat? Budeme se snažito od února, v lednu mě ještě čeká kontrola na gyndě zda je vše OK a pak začínáme 😉

misickaf
3. led 2013

Holky věříte na ty tři metody určování pohlaví před početím? podle stáří krve, podle čínského lunárního kalendáře a podle doktora Jonáše? Já tak moc chci holčičku že to snad zkusím 😀

simasla
3. led 2013

@mufinka26 - no tak to jediné Jarda právě nechce - aby to byl Jarda :D
@misickaf - vítej a přeji brzy // 🙂

simasla
3. led 2013

@misickaf - no moc na to nevěřím - snad jen na to, že spermie s chlapeckým genem jsou rychlejší, ale dřív odumírají, takže prý, když chce člověk holčičku tak by měl být sexík den před ovulkou. Ale i to není pravda. My jsme měli sexík den po ovulce ráno a máme holčičku.
Ale máš nějaké odkazy na ty kalendáře ? Vyšlo ti to u prvního?

misickaf
3. led 2013

U prvního mi vyšlo podle stáří krve a podle čínského lunárního.... doktor Jonáš se nedá na netu nikde najít zpětně tak to nevím. Házím odkazy: http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-... , podle starodávných číňanů: http://www.pohlaviditete.cz/cinsky-lunarni-kale... , podle stáří krve: http://www.pohlaviditete.cz/pohlavi-ditete-podl... Jako já tomu moc nevěřim, ale říkám si, že tím se nedá nic zkazit když to zkusim 🙂

nasticka
3. led 2013

Taky se přidám.. konečně se mi nejspíš povedlo definitivně "zlomit" manžela na třeťátko. Shodli jsme se na tom, že chceme zimní mimčo, já bych chtěla tak listopad - prosinec, manžel spíš leden - únor (no je to přeci jen později 😀 ) tajže už se pomalu začnem připravovat, zobat nějaké ty vitamíny.. a třeba se "úplně náhodou" zadaří dřív 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru