Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
29. srp 2011

@miky manža se snaží seč mu síly stačí 😀 😀 nejspíš ted přestanu testovat a začnu zase až kolem toho 14 DC

anabella_lee
29. srp 2011

@makak32 No tak ja na sobě nepociťuji vůbec žádné příznaky☹ Takže asi mrška dorazí no☹ Tak uvidíme

miky
29. srp 2011

@alisi001 manža je prostě úžasný 😉

mihaji
29. srp 2011

@alisi001 Díky, já to pořád hledala v té tabulce s teplotou, jsem trubka.

makak32
29. srp 2011

@anabella_lee Vidím to úplně stejně ... ☹

anabella_lee
29. srp 2011

@makak32 No taky mě to mrzí no☹ Tak snad to výjde příští měsíc🙂))

miky
29. srp 2011

holky neházejte flinku do žita, dokud nedojde MS, tak šance, že jste těhu tu pořád je 😉

ninucha
29. srp 2011

Krásné pondělní dopoledne.

alisi001
29. srp 2011

@miky je to můj miláček 😀
@mihaji časem bys to našla sama 😉

makak32
29. srp 2011

@anabella_lee To už musí vyjít 🙂 vždyť jsme se tady všechny tak dohodly 😉

kd23
29. srp 2011

Ahoj holky. Všem přeji hezké pondělí! Já dneska nemám moc doboru náladu ☹ Pátek OVU test negativní 😢 , sobota OVU test negativní 😢 😢 , neděle OVU test negativní 😢 😢 😢 . Dnes jsem 16DC a podle kalendáře by mi měla dneska OVU končit. ☹ Tak já nevím ☹ Chjo. Jdu vás dočíst, snad tu najdu samé dobré zprávy... 🙂

ninucha
29. srp 2011

Ty týdny ale běží a já pořád jen čekám a čekám, co se bude dít a ono nic ☹. Stále vyhlížim MS a nepřichází a to jsem již 36DC. Ve čtvrtek jsem si dělala testík a pusto prázdno ☹, nemám jediný příznak, že by se poštěstilo, takže jsem tomu ani nevěřila, že bych // mohla nalést. Dnes ještě zkusím jednou testovat a pak asi začnu zjišťovat, co že se to vlastně děje, jsem z toho nějaká mimo.

leni84
29. srp 2011

Holky, moc děkuju za podporu..No, nedá se nic dělat..Tohle se bohužel stává..Kdybych nebyla hodně zvědavá a nedělala test zbytečně brzy, tak bych si teď myslela, že se mi ms o dva dny zpozdila..Tak to třeba vyjde v tom září..🙂
@miky Myslím, že jít k doktorovi nemá smysl..Stejně by nic neviděl, víš..Teď si s tím prostě příroda poradila po svém..☹ Zase jsem ráda, že když se to muselo stát, že se to stalo takhle brzy..Kdybych musela na další revizi, tak to by bylo horší..
Musíme myslet pozitivně..🙂

mochenkaa
29. srp 2011

Hezké ráno holky, vy jste toho zase za víkend nakecaly 😀
@leni84 je mi líto té ms, ale neboj, v září už tam zůstane 😉

kd23
29. srp 2011

Ahoj holky:
@alisi001 - Ty mi s tou ovulkou dáváš! V tom případě jsem už ji možná prošvihla, když jsem poprvé začala testovat 11DC a ani do 15DC nic....
@leni84 Moc mě to mrzí! ☹ Ale máš pravdu, že je dobře, že to přišlo teď, když to teda muselo přijít ☹
@karkulka_17 Ani nevíš, jak závidím. Moc moc ti to přeju!!! 🙂

Jinak náš víkend snažení byl jenom v pátek - bohužel fakt nebyla příležitost a včera jsme padly jak mrtvoly do postele... Stejně OVU neg., tak jsem ani neměla náladu ☹

lukaterka
29. srp 2011

Krásný den děvčata můžu k vám? Včera jsem v 7 týdnu prodělala samovolný potrat,byla jsem na pohotovosti a dnes jdu na kontrolu k dr,vyšel ze mě po masivním krvácení gest. váček,snad se tedy tělo dočistí samo a po 6 týdnech se budeme moci začít zase snažit. Jinak je mi 32 let a s přítele se snažíme už skoro rok a poslední měsíc s Clostíkem,bude to naše první. Strašně jsem se na mimi těšila a tohle pro mě jako pro každou byla hrozná rána☹. Ani se mi o tom moc nechce psát,jsem od začátku na neschopence a už vidím ty pohledy,až se po 14 dnech vrátím do práce,kde jsem to pro rizikové pracoviště musela říct šéfovi. Je mi teď najednou hrozně smutno.

leni84
29. srp 2011

Děkuju holky..🙂 JJ, ono se to jednou povede. Já už delší dobu taky uvažuju o změně práce, tak teď je třeba ta pravá chvíle na nějakou změnu.. 😉
@miky A taky na mě čeká kontryhel.. 😀 Jsem si ho akčně koupila, tak to by bylo, aby se nevyužil.. 😀
@kd23 Nebuď tak smutná..Ovulace může přijet později..A ty jsi teprve vysadila HA, viď? Víš, ono se celkem často stává, že po vysazení HA je pár cyklů bez ovulace..☹ Ale tak cca do půl roku by se to mělo spravit..Vím, že takhle to zní hrozně..Ale je to pro "povzbuzení", aby sis nemyslela, že hned musí být něco v nepořádku..Každopádně držím palce!

mochenkaa
29. srp 2011

@lukaterka to je mi moc líto. Uvidíš, příště už to bude dobré a mimi se udrží 😉

@leni84 ani nemluv, mě už je z toho čaje uplně fuj 😀 ale jestli mi má pomoct 🙂

leni84
29. srp 2011

@lukaterka Ahoj, vítej..To mě moc mrzí, vím co prožíváš..Ale věř, že brzy bude líp a příště se to určitě povede! Přeji hodně sil!!!

alisi001
29. srp 2011

@kd23 neboj dočkáš se já to stejně jako ovu neberu podle grafu to ovu neni a podle mě je na ovu moc brzo když ji mívám kolem 29 DC 😉

mihaji
29. srp 2011

@kd23 Nic si z toho nedělej, já ji měla taky až 17.DC a kdyby nepřišla teď, tak přijde příště 😉

alisi001
29. srp 2011

@lukaterka ahoj to je mi líto já to zažila už 2x naposledy ted v červenci ☹ ale na nic jsme nečekali a snažíme se hned dál

lukaterka
29. srp 2011

@leni84
@mochenkaa
Děkuji za přivítání holky.
Teď je jasné že mám strach aby se to neopakovalo znovu. Taky se bojím co mi řekne opoledne dr až půjdu na konrtolu,asi chce vidět dělohu jestli tam něco nezůstalo,bojím se,že mě bude chtít poslat na kyretáž ☹! Nevíte jak dlouho může být člověk doma po zamlklém těhu,do práce se zatím vůbec necítím.

mochenkaa
29. srp 2011

@lukaterka zkus se domluvit s doktorkou ať tě nechá doma co nejdýl

lukaterka
29. srp 2011

@alisi001 Tak to jsme na tom podobně a to se snažíte hned dál,byla jsi na kyretáži,nebo to odešlo samovolně. Snad nevadí že se ptám tak otevřeně 🙂?

lukaterka
29. srp 2011

@mochenkaa Zkusím to,škoda že mě nemůže nechat celou dobu snažení 🙂,v práci jsem dost ve stresu a pak to jde těžko a hlavně je to rizikové pracoviště,tak mám obavy že to mému tělu nepřidá.

nemo1985
29. srp 2011

Všem přeji pěkné pondělí,
Tak dnes jsem 2ODC, stále nafouklé břicho, prsa nalitá, časté lítání na wc, taky jsem na sebe zvědavá 😅

kd23
29. srp 2011

@mihaji No snad přijde dneska. Díky! 🙂 Jsem z toho nějaká smutná. Mě @leni84 trošku vyděsila, že po vysazení HA několik měsíců OVU vůbec nemusí přijít ☹ ☹ ☹

kd23
29. srp 2011

@lukaterka Já bych taky byla pro, aby tě doma nechala co nejdýl! Chápu, že vrátit se zpátky do práce bude trošku na psychiku ☹. Držím palce!

mochenkaa
29. srp 2011

@lukaterka to je blbé taková práce.Ale zase když bys byla pořád doma tak bys myslela jen na otěhotnění a to by bylo snad ještě horší 😉

@kd23 já mám takový pocit, že jsem měla ovu hned po vysazení prášků