Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

bujanda
29. srp 2011

@kd23 jé, to jsou dobré zprávy
na svatbu už se těším, snad nebude pršet v sobotu, ale takové počasí jako je dnes by mi bohatě stačilo 🙂
u mě MS už skončila mrcha jedna, takže teď čekám, jestli to bude jak minule tak ovu teda bude pátek - neděle, takže svatební noc by mohla vyjít....tak na mě myslete a držte palce.
Po svatbě frčíme na dovču, takže tu tak 14 dní nebudu, tak doufám, že až se vrátím, tak tu budou samé těhulky 😉
Zase musím na schůzku a dodělat tu spoustu věcí, takže se loučím a příště se ozvu už jako vdaná paní!! 😉
pa

@karkulka_17 gratuluju!!! a šup, plivej bacily na nás všechny 🙂
@leni 84 neboj se nic, září je přeci naše 🙂

kd23
29. srp 2011

@bujanda Děkujeme. Užijte si krásnou svatbu a kdyby ses tu neukázala, tak ať máte tu nej nej nej svatbu a už teď se těšíme na vdanou paní!!! 🙂 🙂 🙂

mochenkaa
29. srp 2011

@kd23 když se podíváš jak jí ovu blbne tak to dává smysl, co? 😀

kd23
29. srp 2011

@mochenkaa Přesně tak! Nic neponechat náhodě 🙂

mochenkaa
29. srp 2011

@bujanda a nezapomeň pěkně hlasitě ANO 😀

miky
29. srp 2011

@alisi001 jako, že by sis pro jistotu během jednoho cyklu vybrala dvě ovu a pak by se ti najednou rovnou narodila ta dvojčata. No byl by to tedy gól 😀

miky
29. srp 2011

@bujanda ahoj užijte si svatbu, ať vám vše vyjde podle představ, krásnou dovolenou!

anabella_lee
29. srp 2011

@bujanda Užíj si svatbu🙂 A dovolenou taky🙂

mochenkaa
29. srp 2011

@miky já jsem někde četla, že ovu může být max pár hodin od sebe ale na začátku a na konci cyklu ne, když by se na začátku povedlo, tak na konci už nebude 😉

alisi001
29. srp 2011

@miky no jak říkám nevím jestli to ted byla ovu 😉 zdá se mi to divný že by přišla najedou tak brzo když jsem na ni čekala předtím tak dlouho 😀

bujanda
29. srp 2011

Holky, všem moc děkuju a budu na vás myslet!!! pa 😉

alisi001
29. srp 2011

@mochenkaa když si vezmeš že jsem ji ted měla 5 dní před příchodem MS tak to možné je a taky jsem někde četla že ji má někdo dokonce během MS

miky
29. srp 2011

@alisi001 no uvidíme co sis to na nás tentokrát zase vymyslela 😀
@mochenkaa takže je vážně reálný, že můžeou být dvě ovu během jednoho cyklu? Já myslela, že je jedna a šmitec a oni můžou být dvě hnedka za sebou 😉

miky
29. srp 2011

jsem blázen a jdu zkusit uháčkovat dětskou čepičku. Holky z vedlejší diskuze povídají jak je to lehké a dá se jet přímo podle návodů na netu, tak to jdu zkusit. Nemám co dělat, tak se alespoň zabavím 😉

foaji
29. srp 2011

Holky, já jsem už fakt zoufalá. Dnes jsem 11DPO, 25dc - mrcha chodí kolem 30DC. Ráno jsem zkoušela testík a nic - nestihla jsem 1.ranní moč, musela jsem doběhnout pro testík do lékárny a testovala jsem teda o půl hodky později a testem s citl. 25. Sněhobílo 😢 Myslíte, že je ještě nějaká šance? 😖 Já už tomu absolutně nevěřím..

@karkulka_17 Moc gratuluju!! Ať je vše v pořádku! A šiř ty bacily prosím, jo? 😀

mochenkaa
29. srp 2011

@alisi001 tak to bych asi neotěhotněla, kdyby byla v době ms 🙂 ale jinak si z nás děláš šprťouchlata s tou ovu 😉 nebo ona z tebe? 😉

@miky fakt to možné je. Když jsou pár hodin od sebe a obě vajíčka se oplodní, tak vzniknou dvouvaječná dvojčata. Takže když ve městě uvidíš maminku s dvojčaty holkou a klukem, tak ta měla dvojitou ovu 😀

mochenkaa
29. srp 2011

@foaji s ohledem na výsledek Leni 84 bych radši počkala na zmeškanou ms, ale jinak šance ještě je. Máš přems příznaky?

foaji
29. srp 2011

@mochenkaa Jo, to co Leni 84 se mi bohužel stalo minulý cyklus 😢 A to jsem měla i náádherné těhotenské příznaky, jen tu druhou čárku pořád slabou. No těhotenské příznaky mám tento cyklus opět, už 5. den a čárku žádnou. Dnes mě bolí břicho jako bych to měla dostat, ale do ms je ještě daleko. Mrcha se mi hlásí většinou jen den předem..

mochenkaa
29. srp 2011

@foaji tak to netuším, zkus ještě vydržet co to udělá v den vynechané ms

alisi001
29. srp 2011

@mochenkaa to spíš ovu ze mě 😉

mochenkaa
29. srp 2011

@alisi001 tak jí řekni ať neblbne 😉

kd23
29. srp 2011

@alisi001 @mochenkaa JO a té mojí to prosím řekni taky 🙂 Díky !

alisi001
29. srp 2011

OVULKO UŽ NEBLBNI 😀

mochenkaa
29. srp 2011

@alisi001 😀

kd23
29. srp 2011

@mochenkaa @alisi001 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😉 DĚKUJU HOLKY i za ostatní.

kd23
29. srp 2011

Takže to by bylo, aby nebylo. Za 2,5 hodiny přijdu domů udělám OVU test a uvidím // 🙂 🙂 🙂 🙂

alisi001
29. srp 2011

SNAD TO ZABRALO 😉

mochenkaa
29. srp 2011

tak jsem začala pít ten grepový džus, takže 0,5 litru denně. Jak to tak vidím, tak ze snahy o mimčo si pěkně udržuju pitný režim. Ráno a večer 0,5 l kontryhelového čaje, pak ten džus a ještě si půjdu koupit ten maliníkový čaj. To abych z wc ani neodcházela 😀

lukaterka
29. srp 2011

@kd23

@alisi001
@leni84
@miky
Tak jsem holky byla u té dr. V děloze už tedy nic není,ale ve čtvrtek musím ještě na kontrolní HCG,jestli to leze dolů a v pátek znovu k dr. na ultrazvuk. Kdybych prý začala víc krvácet,nebo měla velké bolesti,tak mám pádit do nemocnice. Ty bolesti mám ale teď šílené,jak mi tam jezdila tou vaginální sondou ☹! Jinak jsem se jí hned ptala kdy se tedy můžeme znovu snažit o mimi a její odpověď mě docela zarazila 🙄,řekla mi že tak za 4 až 6 měsíců,až se pořádně vyhojí ta děložní sliznice. Tak to nechápu,když mi nemusdí dělat tu kiretáž,proč až tak pozdě,to rozhodně nevydržím po tak bolestné zkušenosti. ☹ ☹ ☹

mochenkaa
29. srp 2011

@lukaterka oni doktoři každý tvrdí něco jiného. Navíc standartně se udává 3-4 měsíce, tak nechápu proč 6 😕 . Myslím že pokud se budeš cítit dobře tak není důvod tak dlouho čekat 😉 Držím pěsti ať tě to brzo přestane bolet