Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
2. zář 2011

@mihaji krásní čičíci 🙂 vy je krmíte nárazově? tzn. nemají přístup k miskám kdykoliv? My musíme mít misky furt, Babu si prošla peklem (v kleci o hladu jen jako výrobna koťat) a má trauma když nemá k misce přístup kdykoliv

@nemo1985 tak počkej do termínu ms a uvidíš 😉

luciesofi
2. zář 2011

@mihaji tak kočičky jsou úžasný!!!! Můj muž bohužel další čičinu nechce..

kd23
2. zář 2011

@mihaji Na Muže v N jsem chtěla jít s kámoškou zítra večer, ale nemůže, tak mě teď manžel ukecával po telefonu, že na to chce jít se mnou, ať nikoho nesháním. Jsem myslela, že je to holčičí film, ale myslím, že je i pro chlapy na to jakou má návštěvnost. 🙂 Prosím tě? Jak se jmenujou? A jak se jmenuje ta černobílá? Ta se mi líbí moc 🙂

luciesofi
2. zář 2011

@nemo1985 tak uvidíš..třeba je to ještě vážně brzy 🙂 ještě vydrž!;)

mochenkaa
2. zář 2011

@kd23 my chceme jít na muže v naději příští týden, když ho tady všichni tak chválí

miky
2. zář 2011

@mihaji kočičky jsou nádherný! Když bychom jí doma mohli mít, jako že tedy nemůžeme, tak bych si vybrala taky nějakou do zrz, ty jsou podle mě nejkrásnější 😉
@kd23 nevím jestli jsi to tu náhodu už dneska nepsala (přiznám se bez mučení, že nedočítám), ale co ovu testík?

lucik1986
2. zář 2011

Ahoj 🙂 přidávám taky foto našeho ďábla 🙂 zrovna mi ho přivedla jedna paní z vesnice protože si umí otevřít branku a já než jsme donesla nákup tak mi utekl ☹ tak dostal a ted trucuje 🙂)

kd23
2. zář 2011

@miky Ahojky. Psala psala. Opět negativní a slíbila jsem @ili08, že už je dělat nebudu 😀 😀 😀 . Teď jsem bez manžela a kdyby byly pozitivní, tak bych se přece picla 😀 PIF PAF. 🙂

tynka89
2. zář 2011

@lucik1986 no tak ten je uplne nadhernej 🙂

kd23
2. zář 2011

@lucik1986 Je krásnej 🙂 Jak dlouho bude trucovat? 😀

mochenkaa
2. zář 2011

@lucik1986 krásný pesan, to je boj když si zvíře umí otevřít, co? My máme pořád zamknuté ať kocour nikam neodchází 😀
@kd23 uvidíš, třeba ovu počká až na manžela 😉

lucik1986
2. zář 2011

@kd23 no ted jsme sla ven a uz mi cpal hlavu pod ruku 🙂 vi ze zlobil tak se snazi 🙂 a ja se na nej stejne zlobit neumim 😀

blazu
2. zář 2011

@lucik1986 nádherný psík ! 🙂

kd23
2. zář 2011

Koukám, že dneska je zvířecí den, co? 🙂 Přemýšlím, že bych v práci vyfotila třeba mouchu na okně, abych netrhala partu, ale bohužel tu žádnou nevidím 🙂

lucik1986
2. zář 2011

@mochenkaa no já orávě taky zmykám jenže šla jsem s nákupem a měla plné ruce a jemu stačila chvilička a byl venku 🙂 paní se smála. Utekl nám za ní totiž už 2x 🙂 naposledy manželovi a dneska mě 🙂 je to náš tulák 🙂

lucik1986
2. zář 2011

@blazu děkuji 🙂 je to vážně trdlo 🙂

mochenkaa
2. zář 2011

@kd23 nic nefoť 😀

kd23
2. zář 2011

@lucik1986 A co že utíká zrovna k sousedce? 🙂

mochenkaa
2. zář 2011

@lucik1986 jsou to mršky 😀 v ložnici máme kliku vyvrácenou směrem nahoru ať si neotevře, to bych asi po jeho budíčku už nespala. Medík spí v kuse v noci 5 hodin, ale padne za vlast už v 10 😝 . Tak aspoň že to paní bere s humorem

lucik1986
2. zář 2011

@kd23 ona má totiž 2 pejsky a chodí s nima ven kolem nás a on jak je vidí tak musí jít s ní 🙂

lucik1986
2. zář 2011

@mochenkaa no to my se na noc zamykáme 🙂) aby za námi nešel 🙂 a když ráno manžel vstává dřív tak on si otevře dveře a skočí na mě 🙂 a tech jeho 33kg to je pak šok panečku 🙂 ještě, že tak dupe 🙂))

kd23
2. zář 2011

@lucik1986 Tak to musí být prima probuzení. Ještě že tě tím dupotem varuje 😀

mochenkaa
2. zář 2011

@lucik1986 to aby ti nebylo smutno když manžel odejde do práce 😀 vidíš jak hodného máš pejska 😀

lucik1986
2. zář 2011

@kd23 no jednou jsem vážně spala a najednou na mě skočilo to naše tele málem jsem měla infarkt 🙂 ale teď už jsem se naučila a slyším ho 🙂
manžel ho teď na mě posílá schválně když nechci vstávat 🙂)

lucik1986
2. zář 2011

@mochenkaa no jo jenže já jsme nenapsala, že když je v posteli tak už tam nemůže být nikdo jiný 😀 on se šíííleně roztahuje 😀

mochenkaa
2. zář 2011

@lucik1986 mě Medvěd a M jednou vytlačili z postele 😀 Pů spal a M se mu furt ve spánku uhýbal ať má dost místa a já spadla z postele 😀 Mě teda spává Babu přilepená na páteři, teď v těch horkách jsem ji za to nesnášela 😅

lucik1986
2. zář 2011

@mochenkaa no to bych umřela 🙂 já jsme vyhodila z postele i takovou tu velikou peřinu já nesnesu když mě někdo ohřívá 🙂)) takže manžel musí chudák spát daleko ode mě 🙂) jen občas to vydržím a spíme nalepení na sobě 🙂 ale chvilkové tulení to je jinááá 😀

mochenkaa
2. zář 2011

@lucik1986 já vždycky nějak kočku došťochám do noh a tam mi nevadí. tak mi taky usínáme každý na jiném konci postele, teplo nee 😀 jsem ochotná se k němu přitulit a počkat až usne, ale pak hned na svoji chladnější půlku postele 🙂

kd23
2. zář 2011

@mochenkaa To jsou ale krásná jména !!! 🙂
@lucik1986 Tak to si s s tím mým můžeš podat ruku. Ten taky nesnáší, když je na něj někdo (já 😀 ) nalepený, přikrývá se zásadně nepovlečeným povlečením 🙂

mochenkaa
2. zář 2011

@kd23 našich koček? Půa a Abinku jsme si pojmenovali sami, ale Babu už se tak jmenovala, resp. v rodokmenu má Dorotka, ale sama chovatelka ji po špatných životních zkušenostech přejmenovala na Babu. Ale Abi teď aktuálně říkáme Král Jelimán (Madagaskar) má pruhatý ocas, a stejně vytřeštěné oči když blbne 😀 tak M si ji vezme do ruk a třepe s ní ve smyslu "já tak rád trsám" 😀 😀