Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
6. zář 2011

@kcvrcekz Ahojky, mrzí mě, že máte takové problémy. Takže jestli dobře chápu, vadí ti, že chodí často do hospody a kvůli tomu se hádáte?
@elvis12 Ahojky, třeba je to blížící se ovulka. 😉

dinulka
6. zář 2011

@mihaji to jdes na prvni vyšetření?říjen je daleko to se určitě podaří 🙂

mihaji
6. zář 2011

@dinulka JJ jdeme na první. Mám asi dost aktivního gyndaře, takže nám dal žádanku, ať si tam zajdeme. Aspoň budeme kdyžtak vědět, zda je vše v pořádku. Měli by nám rovnou dělat i imunologii.

elvis12
6. zář 2011

@mihaji ahoj, kéž by byla... Pro jistotu jsme hned včera zkoušeli. Dnes se neuvidíme, takže pak ve středu. Tak ovu snad neminu. 😀

anabella_lee
6. zář 2011

Krásné ráno🙂 Včera teda byla buřka u nás, ale potřebovalo to už spláchnout

miky
6. zář 2011

@mihaji jedna taková zvědavá otázka, kdypak budeš zkoušet těhu testík?

dinulka
6. zář 2011

@mihaji ja jsem taky zvědava na vysledky imunologii nam nedelali.uvidime......

anabella_lee
6. zář 2011

@martinan4 Jee moc gratuluju, poplivej prosím i mě a nešetři😀

mihaji
6. zář 2011

@elvis12 Stejně se doporučuje spíš obden a spermijky v těle v poho vydrží. Takže to budete mít akorát 😉

@miky Já si říkala, že pokud MS nepřijde, zkusila bych v pátek ráno. Jdeme na svatbu, tak abych věděla, zda pít nebo nepít. Přijde mi to ale vzhledem k tomu, kdy byla ovu, docela brzo. Co myslíš? Kdy bys to zkusila ty?

miky
6. zář 2011

dobré ráno snažilky, my dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47 .Moc bych si přála, aby to byl pokles před ovu, ale mám takové tušení, že na ní je ještě času habaděj 😉

mihaji
6. zář 2011

@dinulka My máme jít do Podolí a asi to tam dělají všechno naráz. No tím líp. Akorát je to tam minimálně na celé dopoledne. Chodí tam asi spousta lidí.

miky
6. zář 2011

@mihaji existuje prý těhu testík s citlivostí 10 a ten prý úkáže čárku i v den očekávané MS (někomu i před), takže já bych v pátek určitě zkusila 😉

alisi001
6. zář 2011

@miky ahoj vyměním si s tebou garf chceš 😀 😀

mihaji
6. zář 2011

@miky Tak uvidíme. Buď přijde MS a nebude co řešit a pokud ne, tak v pátek zkusím. 🙂 Mám doma myslím ještě jeden obyč. Mamatest, tak pro začátek s ním.

anabella_lee
6. zář 2011

@alisi001 No tak to bych taky chtěla říct😀 Tento měsíc zkusím nic moc neřešit, ale tulinkovat se tak 3 krát týdně a tím bych nemusela řešit plodné a neplodné dny, tím že ta MS není pravidelná tak se to těžko určuje☹ Tak snad nebude manža stávkovat 😀

alisi001
6. zář 2011

@mihaji to podle mě budeš 9 DPO a to je asi brzo ja bych to zkusila až v pondělí 12 DPO at nejsi zklamaná teda pokud nedojde MS jako že nedojde 😉

mihaji
6. zář 2011

@alisi001 Já bych to chtěla zkusit kvůli té svatbě. Nechystám se tedy nějak opíjet, stejně budu druhý den řídit, ale pro jistotu. Ale taky si myslím, že to je brzo. Ale jak říkám, třeba bude MS a nebudu řešit nic. Né, že bych si to přála. 🙂

anabella_lee
6. zář 2011

Všem novým těhu moc gratuluji🙂 a prosím pěkně nás všechny poplivejte a pořádně, nešetřete 😀

miky
6. zář 2011

@alisi001 ale když by si pořídila ten s citlivostí 10, tak myslíš, že ani ten by nic neukázal? Jo a jinak graf neměním 😀 😀 každá pěkně na svém písečku 😀 😀

anabella_lee
6. zář 2011

@alisi001
@mihaji já jsem zkoušela taky test s citlivostí 10, a v něm bylo napsáno, že je schopný poznat těhotenství již od 5-7 dne od početí.

nemo1985
6. zář 2011

Dobre ráno Všem. Stále špiním již 4den, jak se do dvou dnů nerozjede asi zkusím test, a když bude poz. zajít k dr. co myslíte? jsem 26DC

alisi001
6. zář 2011

@miky tak já si ho teda nechám 😀 a co se tyče toho testu jelikož má krátky cyklus tak by jí to možná ukázalo mě se třeba poprvé ukázal duch 11DPO a po druhé už jsem měla dálnice 13 DPO

elvis12
6. zář 2011

@mihaji jj, vyjde to akorát. Přijdu si trochu jako blázen, ale od začátku mám v hlavě takový pocit, že to vyjde hned na poprvé. Asi je to blbost, ani nevím, proč ten pocit mám... Už vidim, jak pak budu zklamaná. 😀

alisi001
6. zář 2011

@anabella_lee jak říkám je to možný 😉 každému to ukáže jinak

anabella_lee
6. zář 2011

@elvis12 No tak to je super že máš takový pocit🙂 já ho měla taky a nevyšlo, ale nevadí snad příště🙂 Tak budu držet palečky ať zklamaná nejsi🙂 Ale to je každá když to nevyjde a příjde MS....

anabella_lee
6. zář 2011

@alisi001 No to máš pravdu no, je to idividuální....

blazu
6. zář 2011

krásné dobré ráno všem...u mě to dnes vypadá na 1DC... ☹

kcvrcekz
6. zář 2011

@mihaji Přesně tak...Bohužel nějak nemám kladný vztah k alkoholu a on kdysi pil docela hodně...No a teď když chtěl svatbu a dítě myslela jsem si, že to bude jiné, ale od doby co jsme se zasnoubily je to pořád stejné někdy i horší...Pak když něco řeknu, je to normální,že se jde bavit..V poslední době skoro každý den a v pátky a soboty..No to nemluvím..Měla jsem jinou představu o vztahu dvou lidí a když to vidím kolem sebe, jak jsou k sobě pozorní atd...U nás to tak bylo teď ne...Já jsem ze začátku taky teda vyváděla a věřím, že to nebylo lehké vydržet se mnou...Jen teď už nevím jak dál....☹

elvis12
6. zář 2011

@anabella_lee no jo, to je asi každá začnající snažilka tak nadšená,. že ten pocit má 😀 uvidíme. Zakázala jsem si myslet na to, že by to nešlo. Četla jsem knížku o tom,jak si správně přát, tak to aplikuju a uvidíme...

kammka
6. zář 2011

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......
kammka...............6.9.2011 // listovka.................................................................Kamila 35 let

mishule12.................54DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................44DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................39DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................36DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................36DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................35DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................34DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................33DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................33DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
kammka........................31 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................30 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
baptisia........................ 29DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................28DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................27DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................27 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 26DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................26DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 25DC
galigula .........................25DC
hopeful...........................25DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .24DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................23DC
melliss...........................22DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............21DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................20DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................20DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................20 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................19DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................18DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................16DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................16 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................16 DC
alisi001..................... .....15DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................15DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................14 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................12 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................11DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................11DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................11DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................11DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................11 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................10DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....9DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................9 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................7DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..6DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........6DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................6 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................5DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................3DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................2DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let