Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

anabella_lee
8. zář 2011

@mihaji Hm to je fakt no, tak uvidím ještě jestli každý den.-) No ja ani nemsím přibrat kvůli špatným kolenům a svalům☹ takže to budu mít těžké abych se v těhu hodně hlídala☹

anabella_lee
8. zář 2011

@alisi001 Kurňa ty na ty hvězdičky chodíš snad i k sousedům ne 😀 😀 😀

markitka
8. zář 2011

@mihaji Asi blbá otázká, ale do kterého Nováče? 😀
@anabella_lee Já jsem zvědavá, kdyb mi Ms přijde, protože jsem vlastně vysadila nedávno..snad to bude ok a nebo nepřijde vůbec 😀

alisi001
8. zář 2011

@anabella_lee ještě to tak 😀 náš soused je škaredej a hlavně starej 😀

markitka
8. zář 2011

@alisi001 Prosím prosím...co znamenají ty hvězdičky? 🙂

alisi001
8. zář 2011

@markitka ty označují sexík 😀 😀

mihaji
8. zář 2011

@markitka To není blbá otázka.........tam k vám 😉 Jsem původně z Nového Města nad Metují.
@alisi001 Ty jsi fakt dobrá, jsem se zasmála 😀
Doufám, že tento měsíc budeme mít taky hvězdiček víc, aspoň kolem ovulky. Zrovna se chystáme na víkend do takového krásného penzionu na Šumavu, tak snad bude manžel v náladě.

markitka
8. zář 2011

@alisi001 Aháááá, hned jsem o něco chytřejší 😀
@mihaji No neke, tj. dobrý 🙂 z které části přesně? 😀

alisi001
8. zář 2011

@mihaji žádná MS rychle ji odežen 🙂 kšá kšá ty potvoro 😉

mihaji
8. zář 2011

@markitka Když jsem byla malá, bydleli jsme na Františku, pak už jenom s mámou za klášterem. Vy jste v Černčicíh nebo někde kolem? Měla jsem tam i svatbu 😉 (jako ty) a dort od pí. Vospálkový.

mihaji
8. zář 2011

@alisi001 No, obávám se, že dle teploty je jasná 😒

alisi001
8. zář 2011

@mihaji třeba se ještě zvedne ☹ přála bych ti to 🙂

markitka
8. zář 2011

My bydlíme přímo ve Městě za ZŠ Komenského 🙂 To je dobrá shoda 😀 Já v Phe studovala a mám tam i kamarádku 🙂

kcvrcekz
8. zář 2011

DObré ránko holky...Tak poprvé v práci po tom...No nic moc nálada od rána se mi chce brečet na prd..Tak mě nějaká rozveselte,alespoň zprávičkou,že už někdo objevil //...Šup šup 😉

markitka
8. zář 2011

@kcvrcekz Ahojky, brzo bude dobře, uvidíš 😉

mihaji
8. zář 2011

@alisi001 No, myslím, že to je ukázkový graf před příchodem MS. 😒
@markitka Jo aha, já myslela, že v některé z okolních vesnic. Nevím, jak jsem na to přišla. No, pěkně jsme se tu potkaly. 😀

mihaji
8. zář 2011

@kcvrcekz Ahojky, umím si představit, jak ti je, ale neboj, čas to vyléčí a bude už jenom líp a líp. Jak jsi to včera zvládla?

markitka
8. zář 2011

@mihaji To teda, nečekala bych to 🙂 A jezdíš sem takhle někdy?

mihaji
8. zář 2011

@markitka Jasně, jezdím. Snažím se tak jednou do měsíce. V září se tam tedy nedostanu, ale v říjnu zase určitě jo. Teď většinou tedy spíme u táty v Krčíně, protože máma má doma strašný bordel. Co jsem se odstěhovala, není schopná si to tam uspořádat, samé krámy a krabice, takže se tam pomalu nemůžeme ani otočit. 😒

alisi001
8. zář 2011

@kcvrcekz neboj brzo bude dobře 😉 já bohužel // nenašla ani na ovu testu natož na těhu 😅

markitka
8. zář 2011

@mihaji Tak to můžeme zajít někdy na kávu 🙂 Je možné, že vás známe 😀

mihaji
8. zář 2011

@markitka Třeba jo 🙂 Já to mám tedy vždycky hodně nabité, jak se o mně rodiče "přetahujou", ale snad se někdy domluvíme. Já si myslím, že jsem vás možná někdy viděla. No, Nové Město není zase tak velké. Manžel je tedy pražák od narození.

anabella_lee
8. zář 2011

@markitka No taky jsem měla první MS která přišla sama od sebe bez vyvolání přáškama...tak jsem taky čekala jako ty, určo dorazí, sice později ale jo🙂a nebo už ne a budeš těhu 🙂

stares
8. zář 2011

Dobré ráno všem, tak já dnes takto:

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/stares/grafy...

alisi001
8. zář 2011

@stares nádhera jen tak dál 😀

markitka
8. zář 2011

@mihaji Teď už je možné asi všechno 😀
@anabella_lee Ta druhá možnost by byla lepší, zajisté 😉 😀

alisi001
8. zář 2011

@stares v pondělí budeš testovat nebo ne 😉

mihaji
8. zář 2011

@stares To vypadá nadějně 🙂
@markitka Kam jsi chodila na základku?

anabella_lee
8. zář 2011

@kcvrcekz chce to čas, uvidíš že ti bude mnohem líp🙂 Udělej si něčím radost 🙂

markitka
8. zář 2011

@mihaji Do Dobrušky, nepocházím z Nováče...jsem přistěhovalec 😀 Ale díky manžovi tu znám spoustu lidí.. 😀
V těch grafech se teda moc nevyznám 😒