Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

markitka
8. zář 2011

@leni84 Moje teta se teď taky vrátila z porodnice a brzo se tam chystám..její holčička měla 4600g 😀

mochenkaa
8. zář 2011

@markitka by mě asi trefilo kdyby přítlovi vadily moje výlety. Je super že s tím nemáte problém 😀 . Já byla v květnu bez M na jednodenním výletě v Lednici z 5 chlapama (viděla jsem je podruhé v životě) a v červnu jsem spala u známého v Pze. Já to divadelní představení prostě musela vidět a byl jen jeden lístek tak měl smůlu 😀

leni84
8. zář 2011

@mihaji já jí také závidím.. 😀 ale samozřejmě v hezkým slova smyslu, je to moje neeej kamarádka..Ale má štěstí..má nádhernou dvouletou holčičku a teď chlapečka..a obě děti na první pokus..🙂 prostě tomu se říká štěstí..🙂

markitka
8. zář 2011

@alisi001 Chtěla jsem i listovku, ale četla jsem jednu diskusi, kde holky psaly, jak po ní přibírají..a to já si nemůžu dovolit.. 🙂

alisi001
8. zář 2011

@anabella_lee alena hladíková 🙂

mihaji
8. zář 2011

@leni84 Já taky nemyslím takovou tu špatnou závist. 😉 Má tedy obrovský štěstí, kéž by to takhle šlo každému. Někdy začátkem října by měla rodit manželova kamarádka,tak se taky těším na malou. Jen to je tak kamarádka, která celé těhotenství hulí jak komín, tak doufám, že bude drobek v pořádku. 😒

mihaji
8. zář 2011

@mochenkaa Taky jezdíme na výleti i každý zvlášť (klidně i na víc dní) a ani jednomu z nás to nevadí. Myslím, že určitá svoboda ve vztahu je hodně důležítá.

beta.m
8. zář 2011

@markitka to slyším poprvé že by se po listovce přibíralo! Ale je pravda že co ji beru tak sem přibrala hodně ale já to spíš přisuzuju tomu že sem přišla o práci a sem doma a navíc přes prázdniny nebylo cvičení takže sem hodně nabrala

leni84
8. zář 2011

@markitka to je teda kusanec..na holčičku..🙂 Ona taky měla první dítě něco lehce přes 4 kg a malý měl necelé 4 kg..ale i tak je hrozně malinkej..🙂 moje neteře měla při narození 2,7 kg a to byla už hrozně maličkatá..ale rozkošná..🙂
Po listovce, že se tloustne??? To slyším fakt prvně..Já jí beru už skoro rok a ani deko navíc..Nebo jestli jo, tak určitě nee z listovky.. 😀

mihaji
8. zář 2011

@markitka Já si sice příbírání taky nemůžu dovolit, ale pro zdraví případného miminka všechno. 😉 A když přibírám, tak to nemá nic společného s listovkou 😀

alisi001
8. zář 2011

@beta.m je to po listovce ja přibrala už 5 KG 😠 ale pro mimi to udělám

markitka
8. zář 2011

@mihaji Není to na škodu...pak se na sebe moooc těšíme 🙂

lucianas
8. zář 2011

@leni84 ... zatím jsem za dnešek neobjevila žádné info o nové těhulce. ale třeba přijde nějaká informace do večera. mohla by, ať jsme pozitivněji naladěny. ... teda, to musela být paráda. s malinkatým drobečkem se "ňuňat". už se těším, až budu v budoucnu zase něco tak maličkého držet v náručí i já.

fcb mám, ale chodím na něj dost málo.

@markitka ... tak to je fajn, že mu to nevadí. můj by mě teda nepustil. zvlášť teď, když je mimi k tomu. teda odrostlé mimi. 😉

anabella_lee
8. zář 2011

@alisi001 no mi ani nepovídej já přibrala 4 kg ☹

mochenkaa
8. zář 2011

@markitka mě buď po listovce nebo baby planu honí mlsná na sladké což normálně nemám (i když tak nevypadám 😀 )
@mihaji taky jsem stejného názoru. i když víc jedu sama já než on 😅 😀

mihaji
8. zář 2011

Ježiš, já píšu jak blbec 😀

leni84
8. zář 2011

@mihaji Jo, kéž by měl každý takové štěstí..☹ Snad bude prcek v pořádku..Moje sestra teda taky v obou těhotenstvích kouřila..sice to dost omezila, ale úplně nepřestala a děti jsou naštěstí obě zdravé..někdy až moc.. 😀

anabella_lee
8. zář 2011

Holky na FB ani muk o nějakém snažilkování jo 😉

beta.m
8. zář 2011

@alisi001 tak to ste mě docela potěšily, aspoň mám novou výmluvu proč sem tolik přibrala 😀 a tenhle důvod je aspoň užitečný 😉

mihaji
8. zář 2011

@anabella_lee Jasně, už jsme se na tom dohodly. 😉

markitka
8. zář 2011

@beta.m Jasné...ale psaly to tam..tak pro začátek kontryhel a dál se uvidí 😀

ili08
8. zář 2011

Holky tak pokud mě taky na FB chcete tak Ilona Bušová 🙂

mochenkaa
8. zář 2011

@lucianas ono s malým špuntem to už asi fakt bude o něčem jiném ty výlety 😀

beta.m
8. zář 2011

@markitka jinak četla sem že si chodila do Dobrušky do školy, já v Dobrušce bydlím od narození 😎

alisi001
8. zář 2011

holky jdu s bafanama tak toho zase nenakecejte na 3 stranky 😀

kd23
8. zář 2011

Ahoj, jsem zpět z oběda. Hlásím že jsem OUT a ANTI-FB ☹ Abyste nemyslely, že nechci do FB party 🙂

leni84
8. zář 2011

Teda holky, to jste měl fakt překvapily s tou listovkou..Že se opravdu přibírá..to mě by nenapadlo..Asi to je jako s antikoncepcí..někdo nabere a pocítí změny a někdo ne..já jsem tedy s listovkou asi naštěstí ten druhý případ..

markitka
8. zář 2011

@anabella_lee Ještě, že jsem si ji nekoupila 😀

mochenkaa
8. zář 2011

@ili08 večer si tě tam přihodím. a aspoň to budem mít pro žanku potvrzené 😀

lucianas
8. zář 2011

@markitka ... tý jo, tak velké dítko? já byla ráda, že měl malý jen 2,29kg (narodil se o měsíc dřív), větší bych dala asi s většími problémy.

@mihaji ... to nechápu, jak někdo může kouřit, když je těhu. vždyť tím nejvíce ubližuje právě miminku. tak snad bude v pořádku.

@alisi001 ... jak víš, že jsi přibrala po listovce? já taky vůbec neslyšlea, že se po ní přibírá. teda, jsem ji ani nebrala, tak nemůžu říci.