Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
9. zář 2011

Jsem z toho měření už taky tak zblblá, že se mi dneska zdálo, že jsem si BT měřila klasickým rtuťovým teploměrem a ta rtuť pořád lezla nahoru, už jsem měla teplotu přes 43 a pořád se nechtěla zastavit 😀 😀 😀

dilemma
9. zář 2011

Dobre rano holky!!!
Tak doufam ze dneska uz nekdo zase nahlasi fajn spravu!!
Na 11 jdu na ten utz takze vam pak nahlasim i kolykaty tyden sem! hrozne se tam tesim ale naopak i hrozne se bojim aby bylo vsechno v poradku:( tak jou drzte palec a ja vam pak prinesu info co a jak🙂

miky
9. zář 2011

@dilemma jé, čteš mi úplně myšlenko, akorát jsem si říkala, že se tě musím zeptat kdy jdete na utz, tak budu držet palečky, ať je vše v pořádku a krásně na vás blikalo srdíčko prďolky 😉

anabella_lee
9. zář 2011

@dilemma Držíme palečky🙂

alisi001
9. zář 2011

@miky zítra ti ji vyznačí 😉 na 100%

alisi001
9. zář 2011

@dilemma myslím na tebe a držím pěsti 😉

dilemma
9. zář 2011

@alisi001
@anabella_lee
@miky holky dekuji moc🙂

verik19
9. zář 2011

@alisi001 a měla jsi nějaké těhu příznaky?Já nemám nic jen občas mě bolí podbříšek ale jinak vůbec nic 😒
Ty jsi taková naše psychická podpora 😀

alisi001
9. zář 2011

@verik19 jedinej příznak byl že mě bolely prsa na dotek jinak nic 🙂

kcvrcekz
9. zář 2011

Dobré ránko holky....😀 Tak jsem včera absolvovala sono a doktro mi řekl, že mám prý zvětšené vaječníky co to znamená nevím..☹ Jak se máte?

verik19
9. zář 2011

@alisi001 tak já ani ty prsa nemám ☹

alisi001
9. zář 2011

@kcvrcekz ahoj zvětšené vaječníky mám od té doby co jsem byla na IVF a už mi tak zustanou 😠 udělali to ty hormony co jsem brala ničemu to nevadí ale musím uznat že občas to bolí jako čert 😒

alisi001
9. zář 2011

@verik19 ono se to muže rozjet neboj třeba tě začnou bolet až budeš mít zpoždění

kd23
9. zář 2011

Hezké dopoledne, holky. Teď jsem přiběhla do práce. Jdu vás dočíst. Jinak večer fajn. Byli jsme na Staromáku, zapálili tři svíčky, pak si zašli na pozdní véču a doma padli jak dvě miminka, takže nic... 🙂 Jdu na vás! 🙂

kcvrcekz
9. zář 2011

@alisi001 Ty jo no tak to je super ☹, ale já na ničem takovém nebyla...Ale tak možná to může být třeba ovulací, kterou jsem mohla mít...

alisi001
9. zář 2011

@kcvrcekz to je taky možnost 😉

kd23
9. zář 2011

Ufff. Teda... 🙂 Dneska jsem měla taky divné sny... Jinak se těším, až budeme mít padla a hurá na chalupu 🙂 Co plánujete na víkend? My moto výlet.

foaji
9. zář 2011

@alisi001 36DC sice vypadal dooost slibně, ale dnes jsem tu mrchu dostala, takže prosím o zapsání 1DC a hurá do dalšího snažení 😀

alisi001
9. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................33DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
hopeful...........................28DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let

SNAŽILKY

mishule12.................57DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................47DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................42DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................39DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................39DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................37DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................36DC...............................................................................................PAVLA 32 let
joeyne ..........................33 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
verik19.......................... 29DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................29DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 28DC
galigula .........................28DC
hopeful...........................28DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .27DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................26DC
melliss...........................25DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................25 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............24DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................23DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................23DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................23 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................22DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................21DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................19DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................19DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................19DC
alisi001..................... .....18DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................18DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................17 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................15DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................14DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................14DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................14DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................14DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................14 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................13DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....12DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................12 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................10DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..9DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........9DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................9 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................8DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................6DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................5DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..4DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................4DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................4DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................4 DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................3DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................2DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................1DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let

alisi001
9. zář 2011

@foaji to je škoda ☹ ale já mám takovej posit že do 14 dnu jsem opět taky na 1 DC

kd23
9. zář 2011

@foaji Ano ano. Hurá do dalšího snažení. Já bych to měla dostat o víkendu, tak neboj, za chvíli budu taky u tebe 🙂 🙂 🙂 A září to jistí! 🙂

luciesofi
9. zář 2011

@dilemma držím palce!!! ;)

luciesofi
9. zář 2011

@foaji Další měsíc to jistí!!! ;)

alisi001
9. zář 2011

@kd23 holky nebláznite s tou MS lepší bude když mi oznamíte // 😀

alisi001
9. zář 2011

@dilemma myslím na tebe a držím všechno co se držet dá 😀

foaji
9. zář 2011

@alisi001 Já to tady teda moc nepročítám, protože toho píšete šíleně moc, ale ty máš za cyklus víc ovulek, ne?? To by bylo, aby jedna nevyšla! Brala jsi už někdy gynex, co beru já? Doporučoval mi to gynekolog, prý po něm otěhotněly i ženský, kterým se dlouhodobě nedařilo. Já myslím, že u mě jde tento cyklus zas o ranný potrat.. měla jsem na testu po limitu slabulinký duchy, těhotenský příznaky, zpožděná ms a moje krvácení bych nazvala masakrálním..

kd23
9. zář 2011

@alisi001 Já už se těším, až nám sem @dilemma sescanuje první ULT. Budeme tu mít všichni premiééééru 🙂 Jupí!

foaji
9. zář 2011

@kd23
@luciesofi No jasně, kdy jindy by se to mělo povést než v září, že? 😀 V létě jsou prý spermíci přehřátí a oblblí, teď snad zapracují líp 😀

mochenkaa
9. zář 2011

@dilemma dej vědět jak jsi dopadla
@kcvrcekz mě pro jistotu doktor ani nic neřekl...jen si to zapsal a mlčel 😒
@alisi001 hurá, už ti to tolik neskáče 😉
@kd23 užijte si motorku. My dnes oslava kámošových narozenin, zítra nevím a v neděli jde M do práce 😖

jinak já BT dnes takto: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...

kd23
9. zář 2011

@mochenkaa Díky. Jinak tvá teplota krásně stoupe 🙂 Jen tak dál !!! 🙂