• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@alisi001 aha :unamused: no projela jsem pár grafů a většina má opravdu tu teplotu od 37...takže pro mě tenhle měsíc asi neúspěšný,MS by měla přijít příští pondělí takže to už by ta teplota asi byla zvýšená :frowning2:
14. zář 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninucha Tak držím palce u doktora! Dej vědět, jak jsi dopadla! :slight_smile: Já taky pořád čekám :frowning2:
14. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 dělala sis TT?
14. zář 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 V pondělí ráno ten slabší (15) NEG, pak chci udělat ještě v pátek ráno... Asi tu 10 zkusím, ale pořád mám pocit, že nejsem, protože mě od víkendu pořád bolí podbřišek. Sice už ne tak extrémně, ale cítím to dost :frowning2:
14. zář 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 Kamarádka bude mít asi nějakou čupr gyndařku :grinning:
14. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky Kdepak, jak mě začla asi 20DC bolet prsa, věděla jsem, že mrcha dorazí. Ale je pravda, že graf vypadal opravdu nadějně. No nic, život jde dál, tak pokračujeme:slight_smile:
14. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 :slight_smile:, pokračujem, popravdě řečeno jsem si nikdy nemyslela, že by to mohla na první pokusy vyjít....tak uvidíme, jak to bude pokračovat:slight_smile:
Pěkný den a díky.
14. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 jj, pravidelná, to ona je, až moooc:slight_smile:. Tak uvidíme, jestli to nedopadne třeba v září :wink: ...hlavně, aby to pak nebyl říjen, listopad, prosinec, leden, únor....atd. atd. :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
14. zář 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji pokud myslíš tu s tou teplotou tak musím říct že k ní chodím taky a je vážně super,mám ji ráda :slight_smile: ale teď jsem na netu četla že tu teplotu nad 37 můžou způsobit i různé změny v jídelníčku a stres,taky porucha štítné žlázy(a tu ona má)..

@kd23 já mám doma testy s citlivostí 25 takže pochybuju že by se mi tam něco ukázalo :frowning2: Pokud v pondělí mrška nedorazí tak zkusím testnout ale moc tomu už tento měsíc nevěřím.Taky nevím jak bude tělo reagovat,jestli MS dorazí na den přesně jako s HA.Když jsem ji nebrala tak si chodila jak se jí chtělo tak jsem zvědavá...
Tak ti budu v pátek držet pěsti ať se objeví dvě čárky :slight_smile:
14. zář 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 Děkuji :slight_smile: , určitě dám vědět, jak jsem dopadla. Můžu ti říct, že čím déle čekám na MS, tím méně jsem z toho nervózní. Možná je to i tím, že by se teď zrovna otěhotnění moc nehodilo, takže to nehrotim.
14. zář 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 Tak to je dobře, ale tohle fakt nechápu, jak myslela. Rozhodně není pravidlo, že jak máš nad 37, tak jsi těhotná. Já třeba vůbec netušila, jak velké jsou rozdíly v tom, v kolik hodin měříš.
14. zář 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 naděje umírá poslední, tak neni důvod nevěřit tomu že tam v pátek // budou :grinning: , přála bych ti to, jako samozřejmě každé z vás tady.
14. zář 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji no to jsem taky netušila,díky bohu za internet:slight_smile:
U nás právě krásná přeháňka,není nad to mít volno s tak "krásným" počasím :slight_smile: Aspoň odpoledne otestuju gumáčky-důležitou část výbavy pejskaře :grinning:
14. zář 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já nevím co to se mnou je...Bolí mě docela silně jakoby na vaječníkách a v tom kříži...Sem tam se mi udělá i špatně...Tak vám nevím zda je to nervama, počasím nebo čím, každopadně je to děs..:frowning2:
14. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninucha No mně by se to taky =hodilo=nehodilo=... Původně jsme chtěli jet na moto do Rakouska příští víkend a odtamtud přijet ve třech :grinning:, popravdě bych nevěřila, že by se to první měsíc povedlo, za druhé mě fakt bolí podbřišek jako bych to měla a tohle těhu příznaky fakt nejsou, prsa citlivá vůbec nemám... A těhotná nevím, jestli na motorku vlezu... :frowning2:
14. zář 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz Jsi 19 DC - to by mohla být klidně OVU, ne? :slight_smile: Nebo byla? Kdy?
14. zář 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 NO, asi tak. Nebýt holek tady a internetu, tak nevím nic. Ještěže v dnešní době není problém si najít téměř cokoliv. :slight_smile:
14. zář 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 už byla 9.9....Já mám 28-29 dní cyklus...Tak nevím...:.-(
14. zář 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já citlivé prsa taky vůbec nemám,si připadám jak blázen,každý den se přistuhnu jak je zkouším :sweat_smile:
14. zář 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 Já mám citlivá prsa před každou MS, takže podle toho těhu fakt nepoznám :grinning:
14. zář 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 Jo tak to jsme dvě. Taky se nenápadně vošmátnu :grinning: Při HA byly citlivé a teď ticho po pěšině... :frowning2:
14. zář 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak manža naznal že ho strašně vzrušuju proto tolik hvězdiček :grinning: no není sladkej po tolika letech říct něco takovýho :slight_smile: :grinning: :grinning: hned mám lepší náladu
14. zář 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alisi001 A tak to má být! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 to jo,to potěší :slight_smile: a to byla první láska?pokud dobře počítám tak ses vdávala už v 18,ne? :wink:
14. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 první láska sice ne ale byla to láska na první pohled :grinning: a vdavala jsem se v 19 :wink:
14. zář 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 no jsem zvědavá jestli mi to řekne i v 50 :grinning: :grinning: až budu stará a vrásčitá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji vám krásný den! Tady je to zase úplný román pro ženy. :grinning:

@alisi001 Máš nejspíš toho nejlepšího manžela na světě, buď za něj ráda! :slight_smile:
14. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@joeyne jsem moc ráda a neboj taky má své chyby :wink: musím říct že je velkou oporou asi to bude tím že si mě bral z lásky :grinning:
14. zář 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 tak to je hezký,láska na první pohled :slight_smile:
My s manžou k sobě měli cestu dlouhou :slight_smile: Poprvé jsem ho poznala když kamarádka slavila 18,tak nás vezl na disko ale já v té době měla úplně jiné zájmy(byl starší o tři roky ale na mě prostě v té době moc starý :grinning:) takže jsem si ho v podstatě moc nevšímala :slight_smile: A pak jsme se vždycky jednou za čas někde potkali a prohodili tak max.ahoj...no ale asi jme si byli souzeni protože jsme k sobě cestu našli a v listopadu už spolu budeme 6 let..
14. zář 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alisi001 Tak chyby má každý, i my, jen jde o to, jakého rozsahu! :wink: Já bych svého manžela taky za nic na světě nevyměnila!!! Třeba když na svatbě viděl, jak jsem nervózní a skoro lámu kytici, tak využil toho, jak se oddávající zeptal, zda je nám znám náš zdravotní stav. Tehdy skoromanžel se otočil na svědky a povídá: " Jéé, já jsem Ivče neřek, že mám jen jedno varle." To mě a nejen mě samozřejmě odrovnalo a zároveň bylo po nervozitě. :slight_smile: Ještě lepší pak bylo, když se moje osmdesátiletá babička s vážnou tváří zeptala, jestli je to pravda. :sunglasses:
14. zář 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek