Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

leeena_4
15. zář 2011

@mochenkaa Nooo, moc ne 😀

mochenkaa
15. zář 2011

@verik19 my naše kočky berem jako členy rodiny. Pů se u nás narodil a podle všeho jsme ho naučili přemýšlet a používat mozek. Malému dítěti taky ukazuješ a vysvětluješ - to dělám i u nich. A výsledek: Pů zavřel Abi do skříně když blbla ať on může v klidu spát, nebo ji vypinkl že škrabadla (máme velké škrabadlo s kulatým závěsným jakoby košíkem), napružil košík a pustil 😀 bylo vidět že je to zcela promyšlený tah 😕 😀

mochenkaa
15. zář 2011

@leeena_4 to chápu, my máme problém se 3 kočkama, a to jsou zaráz na gauči jen 2 😀

mihaji
15. zář 2011

@mochenkaa Naše kočičky taky chrápou, nejčastěji Metoušek, ale jenom lehounce.
Já mám takovéhle nálady před MS vždycky, ještě navíc bývám děsně protivná. Je to se mnou fakt radost.

@verik19 Toho se taky děsím, až jednou.....Je pravda, že nové zvířátko je nejlepší lék na smutek. Naše kočičky ven nechodí, jsou čistě domácí, tohle byla velká nehoda. Já bych se asi zbláznila, kdyby chodily ven, měla bych o ně hrozný strach. ☹

leeena_4
15. zář 2011

@mochenkaa tý vogo, ten je hustej 😀. Ale souhlasím, že jsou zvířata mnohem chytřejší, než si lidi myslí

mochenkaa
15. zář 2011

@mihaji já právě takové nálady mívám vždycky před ms, ale na tu je podle mě ještě brzo. Minulý cyklus jsem měla 30 DC, což je ještě skoro týden..
Babu nechrápe lehce, Babu řeže 😀 a nejvíc sranda je, když M nemůže spát a ona mu chrápe u hlavy 😀 to je samé: ccc, mlask a nechrápej 😀 . Se mu vždycky směju, že dobře mu tak.

mihaji
15. zář 2011

@mochenkaa Tak třeba se ti ten cyklus opravdu rovná, nebo jsi těhu. Uvidíš 😉
Tak to mu přeju. U nás to bohužel manželovi nikdo nevrací, kocourek spí za hlavou jedině mně 😀

mochenkaa
15. zář 2011

@leeena_4 jo jsou chytřejší, ale někdy to přehání 😀 . Holky se chovají jako klasické kočky (obě mají předchozí velmi špatné zkušenosti a navíc je všude brali JEN jako kočku). Půovi jsem stříhala pupečníkovou šňůru a celkově má od začátku jiný přístup. To že máme furt zamklé, aby kocour nikam nešel už neřeším 😀

verik19
15. zář 2011

@mochenkaa, mihaji my máme galantní kočičku a ta nechrápe 😀 stačí že chrápe přítel.Ale jednou jsme známým hlídali labradora a to byl rachot. 😀 Spal 2 místnosti od ložnice a já ho tam slyšela a dotoho se ještě přidal přítel.Úžasná noc 😀

kcvrcekz
15. zář 2011

No teda holky vy jste toho napsali od rána, ale žádné dobré zprávičky...☹ @kd23to je mi líto drž se a určitě se pak brzo zadaří....@leeena_4 vítej mezi námi a teda nevím co na to říct, hlavně se dej brzo do kupy.....😉
Jen se zeptám myslíte si že když je hlen jak bílej je to známka ovu a bolesti podbřišku? Když si neměřím teplotu?díky za odpovědi..😉

leeena_4
15. zář 2011

@kcvrcekz děkuju za přivítání. Ono se to blbě komentuje, já vím 😉. Jinak známka ovulace je čirý průhledný hlen, který se jakoby táhne (omlouvám se za tu detailnost). Ale někdo má jen jakoby krémový hlen a taky má ovulaci 😉. Nechceš zkusit ovulační testy😉?

kucirlib
15. zář 2011

@kd23 Držím pěsti, mně PCO diagnostikoval doktor v loni na jaře. Pak jsem měla řídit přes 100km do Prahy a brečela jsem jak želva. Tak jsem musela zastavit u ségry a dát si kafe a pokecat abys se uklidnila. MS jsem měla naprosto nepravidelnou klidně i přes 60 dní. Ale doktor říkal, že jestli netlačíme na mimi tak tomu necháme ještě volný průběh protože jsem měla cca 6 měsíců po vysazení HA. Ale at moc nepočítáme, že by to normálně šlo. No a ted po roce a půl se mi MS pěkně srovnala na 32-33 dní. V červnu mi doktor dělal UTZ a říkal, že jsem před ovu že vidí folikul 22mm velký a ať si za dva dny uděláme s manžou pěkný večer. No nevyšlo to, ale od tohoto měsíce se snažíme už jako na plný plyn. Tak nevěš hlavu holka. 😉

kcvrcekz
15. zář 2011

@leeena_4 Jo jo zkoušela jsem ale teď jsem to nechala čistě jen na příznacích přírody...Minulej cyklus jsem zkoušela testy v době jak mi bylo teď bolesti břicha a ten hlen a bylo to..Tak jsem to teď nezkoušela...A zrovna dělala hvězdičku...Tak jsem zvědavá....🙂

leeena_4
15. zář 2011

@kcvrcekz tak pokud už to máš vyzkoušené, tak to určo bude ovulka 😉.

kcvrcekz
15. zář 2011

@leeena_4 no to jsem zvědavá...🙂

market01
15. zář 2011

ahoj holky, tak dnešek fakt stojí za všechny prachy jak se říká 😒 od večera krvácení, dneska výsledky hcg 19,1 což je nula nula prd a k tomu všemu se mi zřejmě rozjela MS v plné parádě, jsem ráda, že dýchám ☹ dle doktora to může být "biochemické" těhu, tedy že se tělo zbláznilo, vajíčko nedoputovalo kam mělo, zaniklo a teď z toho jsou takové trable 😒 díky všem za podporu, i když jsem k vám vpadla teprve včera 🙂

mihaji
15. zář 2011

@market01 Chuděrko, tak se drž 😉

U nás se dneska doma řádilo. Po příchodu mě čekala otevřená skříňka a vytahané oblečení a ještě byli shození plyšáci z poličky. Kočičky si tu evidentně užívaly 😀

Já se konečně zase dostala na farmářský trh, tak máme napakováno spoustu dobrého ovoce a zeleniny mňam 🙂

market01
15. zář 2011

@mihaji, díky, no co jiného zbývá 🙂 jééé, kočičky, máme dvě, bílou, černou, obě kříženec peršan sibiř a pěkně rozmazlené, když se nudí, klidně stáhnou prádlo ze sušáku a ze vzteku, že jsou samy, ho hezky vyválí všude možně, nejlíp tak ve zverlitu a můžu prát znova 😅

kd23
15. zář 2011

Holky, já vám přeji pěkný zbytek dne. Zítra už se snad trošku přidám 🙂 Papa 🙂 A díky za vše a velkou podporu!

ili08
15. zář 2011

Tak Sendy taky občas chrápe ale to stačí zamlaskat a on se s mručením převalí na druhou stranu,a je po chrápání 🙂 Zvířata jsou prostě ti nej,když otevírám FB tak si kolikrát říkám že už nemám sílu se dívat na všechny ty chudáky týrané a opuštěné,vůbec nechápu jak něčeho takového můžou být lidi schopný ☹

market01
15. zář 2011

@ili08, to znám ten pocit, více mě "bere" to, když se ubližuje zvířatům než když se nějací blázni mydlí mezi sebou ☹

mihaji
15. zář 2011

@ili08 To taky nechápu a strašně mě to rozčiluje. 😠 Někteří lidé jsou bohužel fakt bezpáteřní hovada. Ještěže jsou na druhou stranu i takoví, kteří pomáhají, kde můžou. Bohužel těch prvních je pořád asi nějak víc ☹
@market01 Naše naštěstí naštvané nebývají ani když jsme třeba přes noc pryč, spíš tu řádí jak černé ruky. 😀

market01
15. zář 2011

@mihaji, jooo, to není jako tak, že by byly naštvané, spíš se nudí a vymýšlí a projevují dobrou náladu 😀 a jsou taky hodně mlsné a dokážou vzbudit ve dvě v noci, že chtějí oblíbené kokino 😎

mihaji
15. zář 2011

@market01 Tak to naše mě budí jen ráno, že chtějí jíst. Mají sice granule k dispozici celý den, ale dvakrát denně navíc dostávají konzervu nebo maso a jak jsou zvyklé, že vstávám v týdnu do práce, tak mě budí i o víkendu. Takže musím nakrmit a pak si jít znovu lehnout 😀 . Pamlsky vždycky dostávají po čištění očí a příp. uší, jako odměnu. Taky se na ně vždycky už těší.

market01
15. zář 2011

@mihaji, taky mají granule celý den k dispozici, masové konzervy nejí, mají z toho průjem, osvědčily se nám ty granule. Jojojo, to znám, oči mám zalepné, dám jim kokino, pohladím, pomazlím, ony jdou spokojeně chrnět a tak potom můžu tedy ještě i já 🙂 Uši i oči mají naštěstí čisté, tím, že to není typická micina s krátkým nosíkem, tak tolik neslzí a tím, že jsou doma, tak i uši ujdou. Občas vyčistím, ale kočky drží u toho, dělá jím to snad dobře 🙂

mihaji
15. zář 2011

@market01 A jaké konzervy jste zkoušely? Oni ne všechny jsou kvalitní.....A zkoušeli jste jim třeba dát vařené kuřecí maso? Po tom by průjem mít nemely.
Kocourkům se oči taky tolik nešpiní, kočička trochu"pláče", takže to vždycky otřu vatičkou s ophtalem a uši vytírám jen jednou do týdne, to úplně stačí.

market01
15. zář 2011

@mihaji, zkoušeli jsme jen ze zverimexu, značku si nepamatuju, miciny byly mladší (mají osm let), vařené maso můžou, chutná jim i pečené kuře, občas syrové maso, nevím, jak to poznají, ale když jdu chystat maso, vždycky přiletí do kuchyně s takovým řevem a škemrají a škemrají 🙂

kcvrcekz
15. zář 2011

Jooo holky začíná to být se mnou fakt prča...Nejen že jsem celý den unavená jak kotě, ale dokonce jsem dneska i zvracela, zničeho nic...Jako co toto je... 😒

mihaji
15. zář 2011

@market01 Mají pěkně citlivé čumáčky 😉 . Masíčko všechny kočičky rády.
Jinak s těmi konzervami jim klidně nemusela sednout ta konkrétní značka.

@kcvrcekz No tak možnosti jsou různé....třeba nervy....nebo třeba taky miminko 😀

market01
15. zář 2011

@mihaji, to mají 🙂 no už jsem konzervy nezkoušela, mají granulky, kvalitní a k tomu nějaké to kokino, a vypadají dobře, tak si asi nestěžujou 😎

@kcvrcekz, jojo, taky mě to napadlo, ještě nemám prolouskané, kdo kam patří 🙂