• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
Je to normalni, ja pri prvnim mela takove az rezave bolesti, to se broucek uhnizduje, takze bud uplne v klidu a za ty bolesti bud rada :slight_smile:
13. srp 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky některé jste teda fakt hodně mlaďunké :slight_smile: Já ve 23 jsem na mimi ani nepomyslela ale asi to každá máme jinak :slight_smile:

@megy držím palce aby se to povedlo :slight_smile:
13. srp 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem za ně moc ráda - asi se moc sleduju, ale to jen proto, že si to moc přeji :grinning: a navíc - zdravotník se nezapře :grinning:
13. srp 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 :slight_smile: Ja se vdavala ve 21 letech :grinning: a porodila ve 24 :slight_smile:, no ale hlavne toho vubec nelituji. Ja mela takovou divocejsi pubertu, takze jsem se vyradila az az a navic, kdyz si me chtel konecne nekdo vzit, tak preci nebudu utikat :grinning:
13. srp 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa mně volali, že už nemají, takže si myslím, že už také nemají a jenom ti zapomněli dát vědět
13. srp 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jednou rozvedená po cca 7,5 letém vztahu - je mi 27 a už se těším na drobečka malého
13. srp 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@galigula :grinning: :grinning: tak já taky byla hodně divoká ale spíš mě to mateřství moc nelákalo :wink: Děti jsem nikdy moc v lásce neměla ale jak člověk stárne tak mu něco chybí...a taky to určitě hodně nastartovala návštěva sestry s malým expertem :slight_smile: Manžel si ze mně pořád dělá srandu že si to ještě rozmyslím ale já jsem už pevně rozhodnutá.Chci miminko! :slight_smile:
13. srp 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Tak my mame prave ten krizovy 7. rok, i kdyz nevim v cem je jiny, nez ty ostatni, nebot mi leze na nervy porad stejne :grinning:
@ili08 Ja mela deti rada od malicka, a mela jsem to naplanovane asi od 10ti let, ze se ve 20 vdam, 22 prvni ditko a 25 druhe, tak plus minus mi to vyslo :slight_smile: Ale je fakt, ze jsme meli s manzou i akcni zivot pred prckem, ale to se neda vubec srovnat. Prave mi totiz malej skace po hlave :slight_smile: A to manzel zatim jeste nezkousel :grinning:
13. srp 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla s kamaradkou na kaficku a daly si i panacka,no a MS je tu.Tak snazeni a novou silu dotoho. snad se to uz srovna a ovu probehne podle ovu kalkulacky 9den zacatek ovulacnich dnu,vse me boli :frowning2:
13. srp 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peela takže dneska první DC je to tak?pokud ne tak se v tabulce oprav,ju :slight_smile:
mishule12................. 30 DC
miky............................ 30 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 25 DC
alisi001..................... 24DC (listovka a Calibrum babyplan)
bujanda..................... 21 DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa...............20 DC (listovka)
hanulik88.................. 17DC (listovka)
esila............................16DC (listovka)
leni84......................... 16DC (listovka)
karkulka_17.............. 15 DC
dilemma ....................14 DC
mahonia.................... 12 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................12 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 12 DC (Calibrum babyplan)
baibies....................... 9DC (Mamavit)
sarana........................ 8 DC (listovka)
martinan4 ................. 5 DC (listovka)
verik19........................ 2 DC (listovka)
kd23.......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ?? DC
peela ......................... 1 DC
pajulevrtule ................??DC

13. srp 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy
Ahoj, pobolívání v bříšku je na začátku těhotenství normální..Nebo aspoň mluvím z vlastní zkušenosti i ze zkušeností kamarádek..Někdy jsou první příznaky těhotenství identické s těmi předmenstruačními..Když jsem v březnu otěhotněla, tak mě bolelo břicho úplně stejně, jako když je ms na cestě, takže jsem to neřešila a ani mě nenapadlo udělat si test a jen jsem čekala, kdy se ms objeví..ale když se ms nedostavila ani po pěti dnech meškání, tak jsem test jen tak zkusila a byly tam //..:slight_smile: Kolegyňka z práce, která je momentálně v šestém měsíci mi říkala, že jí břicho bolelo až do 4 měsíce a těhotenství má ukázkové..:slight_smile: Takže se ničeho neboj..Pokud nebudeš mít velké křeče a neobjeví se krvácení, tak by mělo být vše v pořádku.. :wink:
13. srp 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja hlasim, ze se ta blba mrcha dostavila, takze me od pristiho tydne cekaji 2x denne injekce, uz ted se nemuzu dockat :D
13. srp 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 ano dnes jsem to dostala a za 9 dnu maji zacit plodne dny
13. srp 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se k vám přidat?
13. srp 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 ahoj vítej kolikáty DC jsi zařadím tě do tabulky :slight_smile:
14. srp 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránoo holky všem - ráda bych se podělila s vámi o radost - dělala jsem si testy před MS s citlivostí 10 a vycházely pozitivně - dnes den po očekávané MS jsem si udělala citlivost 20 a výsledek je // :grinning: testovací čárečka sílí :grinning: :grinning:

škoda jen, že vám to nemohu tady ukázat - nefunguje mi přenos dat :angry:
14. srp 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@megy gartuluji :slight_smile: jen tak dál ať je vše v pořádku držím pěsti hned jak ti to bude fungovat dodej foto :grinning:
14. srp 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy To jsou krásné novinky hned takhle po ránu :slight_smile: Gratuluji, držím palce!! :slight_smile:
14. srp 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyy - děkuji moooc, vypadá to, že přenos se umoudřuje, tak možná bude i album :grinning:
14. srp 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy tak to je super, gratuluju :slight_smile:
Manža je tenhle víkend v Alpách a já, abych nemusela být doma, tak jsem vyrazila k našim, proto moc tenhle víkend koníka nestíhám, ale příští týden bych snad měla být zase on-line, takže toho moc nenakecejte, ať nemusím tolik dočítat :grinning:
A co se naší teploty týče, tak my dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47
14. srp 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky - stoupáš krásně :wink:
14. srp 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno megy - gratuluju moc :slight_smile:
jinak DC 3
14. srp 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy velká gratulace :slight_smile: musí být skvělý pocit vidět na testíku ty dvě čárky,přeju ať vše probíhá jak má a ty si těhotenství užiješ na plno :wink:
14. srp 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? :slight_smile:
14. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj blazu - určitě pojď za námi :slight_smile:
14. srp 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stares krásný graf držím palce vypadá to nadějně :wink:
14. srp 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishule12................. 31 DC
miky............................ 31DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 26 DC
alisi001..................... 25DC (listovka a Calibrum babyplan)
bujanda..................... 22 DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa...............21 DC (listovka)
hanulik88.................. 18DC (listovka)
esila............................17DC (listovka)
leni84......................... 17DC (listovka)
karkulka_17.............. 16 DC
dilemma ....................15DC
mahonia.................... 13 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................13 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 13 DC (Calibrum babyplan)
baibies....................... 10DC (Mamavit)
sarana........................ 9 DC (listovka)
martinan4 ................. 6 DC (listovka)
verik19........................ 3 DC (listovka)
peela ......................... 1 DC
kd23.......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ?? DC
pajulevrtule ................??DC
lucik1986 ...................?? DC
blazu.............................??DC
14. srp 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala, jestli to neva.. my se snažíme už od ledna a pořád to nevyšlo. Jak jsem vá četla tak mi to tu přišlo sympatické :grinning: narozeniny mám tajy v srpnu :slight_smile: a kamarádi jsou všichni motorkáři řeší alpy a motodovolené jako holky tady :wink:

Jo a na začátku jsem taky řešila, že nejlepší je mít být těhotná v létě v době zahrádek, pak s největším pupkem přes zimu, kdy není vedro a v létě už zase moct chodit s mimčem ven.. A taky sem se bála pít alkohol co kdyby náhodou a ibuprofen sem si nebrala, že co když no a ono nikdy nic. Teď bych cokoliv dala za mimčo i přes zimu i kdykoliv :grinning:
14. srp 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek