Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

barbulinka1
20. zář 2011

@baptisia Moc děkuju, už jsem trochu chytřejší 🙂 🙂

petit.a.nge
20. zář 2011

@ barbulinka1: přesně tak, mluvíš mi z duše.......taky počítám s tím, že to bude trvat déle, zvlášť když nejsem úplně zdravá,ale i přesto je velkým zklamáním každý test na kterém je jen / ☹ ......chlap mi slíbil, že jakmile se mimi povede, tak si bude hledat novou práci,aby mohl být s náma 🙂....do té doby si musím vystačit sama se psem 😀

leni84
20. zář 2011

@lucik1986 Ahoj, testovat týden před MS je skutečně hodně brzy..Málokomu se ukáže čárka takhle brzy..to jsou fakt náhody..Vím, že čekání je dlouhé..Ale opravdu je dobré počkat aspoň do termínu MS, to by se čárka na citlivém testu v případě těhu už měla ukázat, ale i tak je pořád spousta holek, kterým se čárka ukáže až třeba dva dny po vynechání..Hormon se začíná do moče vylučovat až kolem termínu MS a ze začátku je ho prostě hodně málo., takže ani v případě těho ho test nezachytí...Nedoporučuje se testovat dřív i z důvodu, že prostě hodně těhotenství končí časným potratem, a pak jsou holky zbytečné zklamané..☹ Vydrž ještě týden, a pak testuj..Fakt je to lepší..🙂 Držím palce! 🙂

anabella_lee
21. zář 2011

Krásné ráno🙂 No tak až tak krásné mi nepříjde, kolegyně tady prská bacily a tak asi nějaký skočil i na mě☹ tak snad to zůstane jen u rýmy a bolesti v krku....tak tady moc prskat nebudu ať nenakazím i vás🙂
Jinak gratulace novým těhulkám v mezistanici, prosím vy prskejte o 106 😀

alisi001
21. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
carrynka.........//............33DC ( listovka )....................................................................KAROLÍNA 27 let+


SNAŽILKY

mishule12.................69 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
tumik............................54DC................................................................................................MARTINA 28 let
pajule ...........................49DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................48DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................41DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 40DC
sarinkac.........................38DC
melliss...........................37DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
petit.a.nge......................37 DC................................................................................................JANA 22 let
mischako ......................36 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let +
veveruska0504.............36DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
bujanda..........................33DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 ................................31DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let +
meea...............................31DC
alisi001..................... .....30DC (listovka ,kelp jod)...........................................................ALENA 32 let +
mochenkaa....................30DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let +
markitka ..........................29 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let+
elvis12 .............................27DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................26DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 let+
luciesofi ...........................26DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................26DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let +
esila..................................26DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................26DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................25DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....24DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................24DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let +
lucik1986 .........................22DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let +
baibies........................21DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).....IVETA 24 let
petulak1988................21DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let +
ange_de_la_morte.........21DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................21DC(Calibrum baby plan a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let +
tynka89.............................20DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................18DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let+
mahonia...........................17DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let +
baptisia........................ ..16DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................16DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................16DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................16DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let +
makak32 .....................15DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................14DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let +
foaji ...............................13DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 11DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let+
stares.............................8DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let +
miky.................................7DC (calibrum babyplana, kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let+
kammka........................5DC(po mikropotratu).....listovka, kontryhelový čaj.........................Kamila 35let
danda81........................4DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
pejullka...........................3DC(kontryhel).............................................................................................PETRA 26 let +
hankamamka...............3DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let +
ninucha.......................??DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let +
kd23.............................. (...26.9. Duphaston na vyvolání.).................................. KATKA 29 let +
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let+

alisi001
21. zář 2011

dnes takto tak je to jasny je to anovulák ☹ http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

alisi001
21. zář 2011

dneska nám tu nejde elektrika od 7 do 17:00 fakt super 😠 tak se pro dnešek loučím ☹

carrynka
21. zář 2011

holky tak jsem si koupila novy testik s citlivosti 10, a čárka není skoro vidět... :( tak já už fakt nevím :(

miky
21. zář 2011

Dobré ránko, děvčata 🙂. Jdu Vás jenom pozdravit a zase mizím. Jedeme do Prahy do toho Gennetu, tak jsem zase nervozní co nám řeknou. Jinak teplota dneska klesla na 36,7, takže si myslím, že to co minulý týden bylo byla opravdu MS a tudíš nezbývá než čekat na další ovu a zkusit nové kolo 😉

carrynka
21. zář 2011

čekala jsem, že čárka bude sílit a ne slábnout...tak zkusím zase zítra no :(

kcvrcekz
21. zář 2011

Ahojky holky přeji vám krásné ránko...🙂 @alisi001 Tak s chutí do dalšího cyklu a v něm už určo ovu bude...😉 @carrynka nevěš hlavu, co jsem včera četla tak holky psaly, že se ten hormon nebo co to je zvysuje ob den tak testni zítra to by jsi tam měla mít dálnice jak vyšitý...😉
@miky fržím pěstičky ať něco pozitivního...
JInak dneska teda ráno bolest podbřišku a v kříži jak něco..Začínám se obávat mrchy..☹

luciesofi
21. zář 2011

@hankamamka no to každopádně! Musíme rozšiřovat řady těhulek!!;)

andrejka_86
21. zář 2011

Dobré ráno.. jsem moc ráda, že jsem se k Vám přidala a jak píše luciesofi, tak musíme rozšiřovat řady těhulek 🙂 Mám těhotnou švagrovou (rodit by měla v únoru) a mi to je tak nějak líto, jak kolem ní všichni skáčou.. až jsem to nevydržela a o víkendu jsem se rozbrečela manželovi na rameni. Tak se musíme držet a společně to ZVLÁDNEME! 🙂

luciesofi
21. zář 2011

@carrynka nevěš hlavu! Čárka tam je a basta..🙂 počkej ještě tak dva dny, hcg se zvyšuje postupně, jak tu psaly holky..;)

carrynka
21. zář 2011

@luciesofi jj zkusim zase zitra rano a uvidime... 🙂 nejhorsi je, ze clovek uz se s tim tak nejak ztotoznuje, takze kdyz zase nic asi mne to bude hodne lito :(

carrynka
21. zář 2011

ještě se mi povedla trochu lepší a ostřejší fotka jak už je venku světlo.... tak snad to není jen planý poplach 🙂 už teď se nemůžu dočkat zítřejšího rána....ach jo, ta nejistota je hrozná.

ramdy
21. zář 2011

Ahoj všem

ramdy
21. zář 2011

je tu někdo?

losnikolos
21. zář 2011

@carrynka krásné čárečky! 🙂

kcvrcekz
21. zář 2011

@carrynka Je tam...Uvidíš, že zítra tam bude zítra bude tlusťoch....😉 Myslím na tebe určitě to dopadne //..😉

losnikolos
21. zář 2011

@carrynka nemyslím, že by slábla

carrynka
21. zář 2011

@losnikolos @kcvrcekz ona ještě trochu zesílí po 5-10 min. tak uvidím zítra no...bože to je adrenalin :DDD tchán má za měsíc na rozky tak kdyby to vyšlo, nemusíme kupovat dárek :D

bebss
21. zář 2011

Holky nechcete jít do soukromé skupiny? Ráda bych se k vám přidala 🙂

bebss
21. zář 2011

kdo by měl zájem ať mi písne...Název diskuze uzavřené - *SNAŽILKY* do Vánoc chci být těhotná 🙂

kcvrcekz
21. zář 2011

@carrynka No myslím, že dáreček kupovat nebudete..😉

elvis12
21. zář 2011

Ahoj holky, tak včera ráno pravděpodobně můj první žlučníkový záchvat v životě ☹ peklo... Nesnědla jsem nic jinak, nevim. Příšlo to z ničeho nic hned ráno po probuzení. Vstala jsem, trochu mě tlačil žaludek a do 20 min jsem byla hotová. Před odjezdem k mudr. jsem si radši udělala test. Negativní. MS má dorazit zítra, tak uvidim. Pro jistotu jsem řekla, že nevím, jestli nejsem //. Dva dny před termínem MS, by mi test stejně nic neukázal... Tak nevím, co to bylo. Příští týden jdu na nějaký vyšetření, tak snad to bude ok. Přítel si dělal srandu, že mi to // pěkně začíná, tak uvidíme... Hezký den všem.

leni84
21. zář 2011

@carrynka Ahoj, ještě nezoufej..čárka je krásně vidět..Jak už jsme psaly..Hcg se zdvojnásobuje každé 2-3 dny (je to hodně individuální), takže zkus testík zítra, to by už čárka měla být silnější.. 😉 Jinak máš ji na dvou testíkách, takže bych se divila, kdyby se jednalo o chybu..🙂 Moc držím palce!

bujanda
21. zář 2011

ahoj holky! hlásím se po dovolené, koukám jen tak v rychlosti a máme už tabulku pro těhulky!! tak super, gratuluju!!! Já se hlásím nově jako 7 DC, takže svatební noc nějak nevyšla...takže jedeme dál 😉 moc tady ted nebudu, protože mi doma chcípnul počítač a tady v práci mám teď po dovče blázinec, takže jen abyste věděly že žiju a myslím na vás!!!

kcvrcekz
21. zář 2011

Acho jo holky padá na mě nějaká zoufalostní depka...☹ Čím se blíží MS tím mám větší bolesti jak podbřišku tak i toho kříže a chce se mi bleeee....☹ Začínám mít pocit, že to zase nevyšlo...☹ Já už nevím co mám dělat...Všichni říkají nemysli na to, ale copak to jde?☹ ☹ ☹

leni84
21. zář 2011

@carrynka Jinak nechci tě plašit nebo tak..Ale co se týče TT, tak jsem vždy četla v příbalovém letáku, že je rozhodující, jak se čárka objeví do časového limitu testu. Každý tt má svůj limit pro ukázání čárky (většinou to je cca 5 minut), co se objeví později, už se nemá považovat za platný výsledek..