• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
No tak to se také přidávám pokud někdo bude psát tabulku tak mě taky smažte jsem v soukromé, tady budu jen koukat a sem tam možná přispívat...Ale aktivně soukromá..Díky...
22. zář 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky prosím o smazání z tabulky.......ze stejného důvodu jako kd23 :wink:
22. zář 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se též připojuji, at zbytečně nezabírám místo
22. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dneska 23DC dělala jsem si testík který už může byt pozitivní po 5 dnu oplodnění a nic:( byl negativní!:( Myslíte že by to za pár dnů mohlo být jinak, mám dost citlivé prsa a jsem celkem unavená. Ale myslím si, že kdybych byla tak se tam něco málo ukáže:(
22. zář 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kudelkabudouci No myslím, že ta itlivá prsa můžeš mít i od ovulky. Počkej do termínu MS a pak testuj.
22. zář 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, stejně jako hplny prosím o případné smazání z tabulky. Jsem v soukromé diskuzi. Sem občas mrknu! Všem // a mějte se fajn!;)
22. zář 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kucirlib ....no ovulku jsme měla před týdnem kupuju si testy. Ty myslíš že bych mohla mít ovulku až teď ? ale test mě ukázal // že ovuluji
22. zář 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucirlib no ovulku jsme měla před týdnem kupuju si testy. Ty myslíš že bych mohla mít ovulku až teď ? ale test mě ukázal // že ovuluji
22. zář 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kudelkabudouci Aha, tak to jsem nevěděěla, to jsi nenapsala. Tak nevím, ještě nejsem tak zkušená. :unamused:
22. zář 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nakonec dostala ms a těhotná nejsem.Tak jsem dneska byla v lékerné a koupila si kys.listovou a caj kontryhelovy.Slyšela jsem že je dobrý.A potom na zkoušku jsem si koupila 5 ovu testů.Tak snad na potřetí se zadaří.
22. zář 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka35 to je mi líto. Taky jsem dneska první den mrchy :frowning2:
@kudelkabudouci to že to ukáže 5.den po oplodnění je blbost, to se vajíčko teprve zavrtává (to bývá kolem 5-10 dne po ovulaci)

jinak taky prosím o smazání z tabulky ze stejného důvodu jako holky :wink:
22. zář 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky prosím o opravení tabulky, dneska jsem 1DC, bohužel a to jsem doufala, že dám zítra chlapovi k narozkám pozitivní testík :frowning2:
22. zář 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
carrynka.........//............34DC ( listovka )....................................................................KAROLÍNA 27 let+

SNAŽILKY

mishule12.................70 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
tumik............................55DC................................................................................................MARTINA 28 let
pajule ...........................50DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................49DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................42DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 41DC
sarinkac.........................39DC
melliss...........................38DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................37 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let +
veveruska0504.............37DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
bujanda..........................34DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 ................................32DC (listovka, kontryhel).................................................................... ILONA 28 let +
meea...............................32DC
alisi001..................... .....31DC (listovka ,kelp jod)...........................................................ALENA 32 let+ markitka ..........................30 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let+
elvis12 .............................28DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................27DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 let+
esila..................................27DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................27DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................26DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....25DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................25DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let +
lucik1986 .........................21DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let +
baibies..............................22DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).....IVETA 24 let
petulak1988.....................22DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let +
ange_de_la_morte.........22DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................22DC(Calibrum baby plan a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let +
tynka89..............................21DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................19DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let+
mahonia...........................18DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let +
baptisia........................ ..17DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................17DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................17DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................17DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let +
makak32 .....................16DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
foaji ...............................14DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 12DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let+
stares.............................9DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let +
miky.................................8DC (calibrum babyplan, kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let+
kammka........................6DC(po mikropotratu).....listovka, kontryhelový čaj.........................Kamila 35let
danda81........................5DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
pejullka...........................4DC(kontryhel).............................................................................................PETRA 26 let +
hankamamka...............4DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let +
ninucha.......................??DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let +
leeena_4 ......................(po revizi.)...........(mamavit)...........................................................LENKA 28 let+
mochenkaa....................1DC (listovka a Calibrum Baby plan)..................................GABČA 23 let +
petit.a.nge......................1 DC................................................................................................JANA 22 let

Měla jsem chvilku, tak jsem tabulku upravila, snad jsem něco nepo :grinning:
22. zář 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím o smazání v tabulce.Děkuju. Jsem v soukromé.
22. zář 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa
Takže se to také nepovedlo.Tak držím palečky dál
22. zář 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule12 prosím tě a jak je tu u Vás, v tabulce máš napsaný 70DC?
23. zář 2011 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré holky,tak jsem to taky trochu překopala :wink:
TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
carrynka.........//............35DC ( listovka )....................................................................KAROLÍNA 27 let+

SNAŽILKY

mishule12.................71 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
tumik............................56DC................................................................................................MARTINA 28 let
pajule ...........................51DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................50DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................43DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 42DC
sarinkac.........................40DC
melliss...........................39DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................38 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let +
veveruska0504.............38DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
bujanda..........................35DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 ................................33DC (listovka, kontryhel).................................................................... ILONA 28 let +
meea...............................33DC
alisi001..................... .....32DC (listovka ,kelp jod)...........................................................ALENA 32 let+ markitka
elvis12 .............................29DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................28DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 let+
esila..................................28DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................28DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................27DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....26DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................26DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let +
lucik1986 .........................22DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let +
baibies..............................23DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).....IVETA 24 let
petulak1988.....................23DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let +
ange_de_la_morte.........23DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................23DC(Calibrum baby plan a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let +
tynka89..............................22DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................20DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let+
mahonia...........................19DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let +
baptisia........................ ..18DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................18DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................18DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................18DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let +
makak32 .....................17DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
foaji ...............................15DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
stares.............................10DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let +
miky.................................9DC (calibrum babyplan, kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let+
kammka........................7DC(po mikropotratu).....listovka, kontryhelový čaj.........................Kamila 35let
danda81........................6DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
pejullka...........................5DC(kontryhel).............................................................................................PETRA 26 let +
hankamamka...............5DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let +
petit.a.nge......................1 DC................................................................................................JANA 22 let

ninucha.......................??DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let +
leeena_4 ......................(po revizi.)...........(mamavit)...........................................................LENKA 28 let+
23. zář 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky prosim o smazani... diky :slight_smile:
23. zář 2011 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky prosím o smáznutí
23. zář 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak myslím že tady ta diskuze brzo zanikne :frowning2:
TĚHULKY

MEZISTANICE

SNAŽILKY

mishule12.................71 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
tumik............................56DC................................................................................................MARTINA 28 let
pajule ...........................51DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................50DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................43DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 42DC
sarinkac.........................40DC
melliss...........................39DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................38 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let +
veveruska0504.............38DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
bujanda..........................35DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 ................................33DC (listovka, kontryhel).................................................................... ILONA 28 let +
meea...............................33DC
elvis12 .............................29DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................28DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 let+
esila..................................28DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................28DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................27DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....26DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................26DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let +
lucik1986 .........................22DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let +
baibies..............................23DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).....IVETA 24 let
petulak1988.....................23DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let +
ange_de_la_morte.........23DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................23DC(Calibrum baby plan a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let +
tynka89..............................22DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................20DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let+
mahonia...........................19DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let +
baptisia........................ ..18DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................18DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................18DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................18DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let +
makak32 .....................17DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
foaji ...............................15DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
stares.............................10DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let +
miky.................................9DC (calibrum babyplan, kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let+
kammka........................7DC(po mikropotratu).....listovka, kontryhelový čaj.........................Kamila 35let
danda81........................6DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
pejullka...........................5DC(kontryhel).............................................................................................PETRA 26 let +
hankamamka...............5DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let +

23. zář 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
převezmou to tady holky co se snaží chvilku :wink:
23. zář 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa budou muset,tabulku už dělat nebudu :wink:
23. zář 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kudelkabudouci Ahojky, nebuď z toho smutná..A hlavně nevěř testům, které slibují prokázání těhu 5 dní po oplodnění..Za 5 dní od oplodnění, ještě není u velkého procenta žen ani vajíčko uhnízděné v děloze, takže se nevylučuje HCG do moči, takže test nemůže být pozitivní..To je jen marketingový tah výrobců, aby co nejvíce vydělali..Hodně citlivé testy dokáží určit těhu třeba 8 nebo 9 dní po oplodnění, ale i ty jsou u většiny žen negativní..Nejlepší je vytrvat a testovat nejdříve první den vynechání MS, nejlépe 2-3 zpoždění..Vím, že čekání je dlouhé, ale pak budeš mít aspoň jistotu.. :wink:
23. zář 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já také prosím o smazání..děkuji :slight_smile:
23. zář 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky ano, je to tak správně :slight_smile: vůbec nevím, co si o tom myslet :sweat_smile:
23. zář 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mishule12 a co ti na to řekla Dr?
24. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
tak jsem byla zase celý víkend pracovně pryč a za chvilku letím na přednášku, snad budu mít večer čas došítat z víkendu ale nic neslibuju

nějaké zajímavé novinky ? :slight_smile: A jinak všem krásný den
26. zář 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa zatím nic, jdu až příští týden, tak si myslím, že zákon schválnosti zafunguje a jisto jistě to do té doby dostanu :slight_smile:
27. zář 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule12 tak uvidíš :grinning:
27. zář 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně 3DC
27. zář 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek