Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
15. srp 2011

@ili08 jo jezdím 🙂

kd23
15. srp 2011

@ili08 Já bych to veřejně taky nikomu neřekla. Vědí to jen naši, že se na to už asi jako chystáme a pár kamarádek, ale čím dál tím víc lidí se na to ptá.

ili08
15. srp 2011

Já vždycky řeknu že mám ještě čas a přejdu na jiné téma 😀 V říjnu máme sraz ze střední a kdyby se zadařilo tak jim taky nic říkat nebudu...v práci trávím většinu dne a je to takové přirozené že se o tom bavíme...

mochenkaa
15. srp 2011

já to řekla jen jedné nejlepší kamarádce a jinak ticho po pěšině 🙂 a jinak odpovídám že šak máme (3 kočky) a nebo až odrostě Pů z puberty (kocour) že jeho divoká puberta uplně stačí 😀

ili08
15. srp 2011

@mochenkaa no tak to až tě někdy potkám v buse tak to se o tom vůbec nebudeme moct bavit že? 😀

mochenkaa
15. srp 2011

@ili08 no pokud pojedu s tou blondýnkou tak ne 😀 to bych poslouchala furt že proč si kazit mládí a že je ještě spousta času (její přítel by chtěl děti hned ale ona ne) 😀

carrynka
15. srp 2011

Ahoj holky, tak mi to nedalo a po dlouhé době se teda taky přidávám.... 🙂 třeba tu poberu nějaké rady a tipy 🙂 My se snažíme od května a zatím pořád nic, tak doufám, že se to snad povede....

mochenkaa
15. srp 2011

@carrynka vítej 🙂 věřím tomu, že tu budem za chvilku všechny s bříškem 😉

hankamamka
15. srp 2011

Ako vydržíte čakať, či to dostanete alebo nie? Aaaaaa, mne MS vychádza na dnes (alebo zajtra), ide ma poraziť 🙂

carrynka
15. srp 2011

@mochenkaa děkuju, to doufám 🙂

bujanda
15. srp 2011

@hankamamka nevydržím to, já mám čekat ještě do neděle a pořád čekám a počítám, že to ještě před MS zkusím otestovat 🙂 taky si říkám, jestli už nemám nějaké příznaky 😀

hankamamka
15. srp 2011

@bujanda omg, ja už mám všetky príznaky od minulého týždňa :D

mochenkaa
15. srp 2011

@hankamamka @bujanda já mám pocit, že mám příznaků až až 😀 ale některé můžou být z toho, že mě kouslo klíště, ale to se mi nezdá že až tak. zařekla jsem se, že testovat budu až v pondělí (celý týden!!! vydržet 😝 ) takže varianty mám tyto: jsem těhotná, nakazilo mě klíště nebo prostě vidím to co není 😀 😅

kd23
15. srp 2011

@mochenkaa Tak to jsi mě pobavila. "prostě vidím to co není" Holky já budu mít asi příznaky všechny vsugerované 😀 😀 😀 - jsem na sebe zvědavá. 🙂

mochenkaa
15. srp 2011

@kd23 se nesměj, to je vážná věc 😀 tobě se to říká, na začátku cyklu... ale počkej za 3 týdny 😀 😉 každopádně nevím jak týden vydržím

hankamamka
15. srp 2011

@kd23 ano, pockaj za tri tyzdne ... ja uz fakt asi citim, co nie je, vidim, co nie je, uz mi to tehotenstvo udrelo na mozog ... skor, ako som vobec zacala byt tehotna!!

bujanda
15. srp 2011

@mochenkaa @hankamamka no tak to jsem ráda holky, že v tom nejsem sama....takže moje příznaky jsou: už pár dní po ovu píchání v břiše, do teď ho mám takové nafouklé a občas tvrdé a když si sáhnu a zmáčku podbřišek, tak mě to normálně bolí....jo a abych nezapomněla tak prsa mám citlivá taky 🙂 tak mi řekněte jako co to je? Jestli to v neděli dostanu, tak mě asi picne 😀

hankamamka
15. srp 2011

@bujanda ja sa citim, ako keby som to mala dostat (citlive prsia, hlavne bradavky, chrbat ma boli, pichanie v bruchu, palenie zahy) ... ale zatial nic 😖

kd23
15. srp 2011

@mochenkaa a @hankamamka já vím, že se mi to říká. 😅 😅 😅 Mně to leze na mozek už teď 🙂 Docela závidím,že jste takhle napřed 🙂

bujanda
15. srp 2011

@hankamamka jo vidiš, to jsem zapomněla na bolení zad 😀 (ty prsa mám taky hlavně bradavky) ...hele normálně se musím smát, jak se všichni pozorujeme a hledáme každou maličkost 🙂

mochenkaa
15. srp 2011

tak já to zkopíruju z "příznaky brzo po ovulaci": mě je od cca 6 DPO tak zvláštně. Bolí mě hlava a občas se mi i motá, pobolívá mě podbřišek - ale to jen chvilkama, bolí mě kříže jako kdybych měla dostat MS, je mi divně od žaludku - jak kdyby po kocovině ale alkohol jsem měla před měsícem, taková unavená, bolí mě svaly a ukňouraná. Dnes jsem 8 DPO, ale ve stejný den kdy jsem měla ovu mě kousl klíšťák. Tak teď nevím...příští týden jdu na gyndu (klasická kontrola), tak pokud nic, tak zajdu ohledně toho klíštěte.
Dodatečně přidávám vyditelnou žilku na prsou, ale nebolí mě.
tak teď babo raď 😀 😀

hankamamka
15. srp 2011

@bujanda a este navaly tepla 😉

mochenkaa
15. srp 2011

@bujanda @kd23 @hankamamka a mám strach že s tím pozorováním to už lepší nebude 😀

hankamamka
15. srp 2011

PRILIS sa pozorujeme, to je fakt 🙂))

mochenkaa
15. srp 2011

@hankamamka jé vidíš, mě v noci probudilo takové horko a to jsem měla otevřené okno 😅

bujanda
15. srp 2011

@hankamamka to jsem cítila minulý týden ve čtvrtek, jak kdyby na mě lezla rýma, návaly jen dopoledne a od té doby už nic 🙂

bujanda
15. srp 2011

@hankamamka myslím, že to je normální, ale podle všech těch příznaků bychom měly být všechny nejspíš těhotné 😀 to by byla sranda 😉

mochenkaa
15. srp 2011

hele holky, ale sranda musí být ne? a ať jsou ty příznaky pravé! a ne naše vymyšlené 😀

hankamamka
15. srp 2011

@mochenkaa @bujanda musime cakat ... a uvidime. ale prajem nam/vam to. kedy sa chystate tie prejavy aj otestovat tt? 😅

mochenkaa
15. srp 2011

@bujanda to by se mi mooc líbilo 😵