Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
15. srp 2011

už jsem počůrala 2 testy a nic ani naznak třeba zitra 😉 dělam si ty za 1kč

martinan4
15. srp 2011

@bujanda Jsem ráda, že se rozlučka vydařila, já na tu svojí strašně ráda vzpomínám 🙂 A taky jsme měly Cuba libre kyblíčky... asi tak tři 😀

Já už dneska snad definitivní konec MS, od zítra začneme zkoušet 🙂 Tak mě napadá, jak často? Každý den? Několikrát denně? Obden? 😉

dilemma
15. srp 2011

Ahooooj ŽENY🙂

No tak jeste tyden presne do prichodu me ms:( tak se n ato netesim ze az hruza to totiz imuj malicky slavi 2 roky tak uviodime jeste se uz konecne zadari🙂 a co vy povedlo senektere zapadnout a zazradit se mezi tehulky???
Dlouho sem tu ted nebyla:( mela jsem tady rodice tak nebyl na nic cas🙂

bujanda
15. srp 2011

@martinan4 díky ....dala jsem sem 3 fotky i s kyblíčkem 🙂 já na to určitě budu taky ráda vzpomínat, bylo to super.....

no my teď zkoušeli podle OVU, věděla jsem kdy bude, takže aby to bylo před i po, tak jsme zkoušeli od čtvrtka do neděle 😀

mochenkaa
15. srp 2011

téda, jeden tu přes víkend není a tady tolik nových tváří 🙂
z lékárny furt nic (mohli by poslat aspoň ten zbytek)
mě už od pátku pálí žáha, není mi uplně nejlíp od žaludku, občas mě píchne podbřišek a záda mám jak kdybych měla mít každým okamžikem ms (přitom očekávám až 30 DC). tak doufám že se podařilo, každopádně se budu ještě týden nervit a test si udělám až v pondělí než půjdu na gyndu (předem domluvená prohlídka)

kd23
15. srp 2011

Ahoj holky. Vítám všechny nové snažilky i těhulky 🙂 🙂 🙂 Vy mi dáváte 🙂 Přijdu po víkendu do práce a nic tu neudělám, než to všechno pročtu 🙂 Jaký jste měli víkend? My super, až na neděli, kdy jsem to dostala (takže hlásím 2DC) a byli jsme u známých s miminkem, pak u jejich známých v 9.měsíci,všechno bylo fajn, než se začali trapně ptát, kdy jako my, že nám tak trošku něco chybí... že jsme jako jediný... V tu chvíli bych toho frajera zmlátila nějakým hadža chvatem 😅

Aktualizuji se v tabulce.

mishule12................. 32DC (listovka a maliník)
miky............................ 32DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 27 DC
alisi001..................... 26DC (listovka a Calibrum babyplan)
luci_inka.....................26 DC
stares..........................25DC(listovka)
hankamamka............24DC (listovka)
bujanda..................... 23 DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa................22 DC (listovka)
hanulik88.................. 19DC (listovka)
esila............................18DC (listovka)
leni84......................... 18DC (listovka)
karkulka_17.............. 17 DC
dilemma ....................16DC
mahonia.................... 14 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................14 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 14DC (Calibrum babyplan)
lucik1986 ...................12 DC
pajule...........................12 DC(listovka)
baibies....................... 11DC (Mamavit)
sarana........................ 10 DC (listovka)
martinan4 ................... 7 DC (Calibrum babyplan)
baptisia........................ 7DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)
blazu..............................6 DC
verik19.......................... 4 DC (listovka,kontryhelový čaj)
peela ............................ 3 DC
galigula .........................3 DC
kd23............................... 2 DC (listovka)
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC

@martinan4 - Listovku neměli, jestli jsem to dobře pochopila, tak jsem ti tam dala Babyplan 🙂 Doufám, že pravidelně bereš 😀 .

bujanda
15. srp 2011

@kd23 tak to mě mrzí, ale dalšímu měsíci zdar a snad se povede.......já budu ještě do neděle čekat, jestli mrcha příjde 🙂 tak snad se někomu poštěstí, jsem zvědavá, z takového počtu co nás tu je, kolika se zadaří hned... 🙂

kd23
15. srp 2011

No je nás tu asi 31.... To bude zajímavý 🙂 Měla jsem co dělat, abych to všechno prolouskala a některým se omlouvám, jestli jsem neodpověděla na nějakou mně směřovanou otázku... 🙂

kd23
15. srp 2011

@bujanda Jinak jsem moc moc ráda, že se rozlučka povedla! My se tenhle měsíc budeme snažit poprvé (dobrala jsem po 12 letech HA) 🙂 Tobě přeji, ať to vyjde na svatební noc 🙂

bujanda
15. srp 2011

@kd23 já přestala brát HA po 10 letech, takže to jsme na tom skoro stejně.....děkuju, uvidíme co bude příští víkend a jinak to svatební noc jistí 🙂

martinan4
15. srp 2011

@kd23 Přesně tak, neměli... Tak alespoň v tomhle je i něco navíc, sice asi tak třikrát dražší, ale co 🙂 Pro děti vše, že? Jinak beru pravidelně, dávám si to k snídani 🙂

ili08
15. srp 2011

@bujanda tak skvělý že rozlučka proběhla jak měla 🙂 dárečky jsou super,vířivku bych si taky nechala líbit 😉

mochenkaa
15. srp 2011

@kd23 plně tě chápu že bys toho známého zabila za kecy "kdy už?" u nás je na přetřesu svatba (přeci jen v lednu spolu budem 6 let) a budoucí tchýně furt plaší s dětma (už tak 2 roky) ve smyslu "M sestřenka je o 2 roky starší než ty a už mají 2 děti!" - zvláštní, že před ním nikdy nic neřekne 😠 . Jen moje mamka je v klidu, řekla že by chtěla být babičkou ale je to naše rozhodnutí a náš život, navíc u ní fakt nehrozí že se bude ptát UŽ? protože sama nemohla 2 roky otěhotnět.

kd23
15. srp 2011

@mochenkaa Jo je to peklo. ☹ Bohužel mám pocit, že tyhle dotazy snad přitahuju, nebo že mám na čele napsáno" Zeptejte se mě na miminko." Navíc jsem se na to sama hrozně těšila na to vysazení, takže jsem teď jak před maturitou... Jsem nervozní a podrážděná, ale to bude asi tím,že jsem to včera dostala. Snad se mě tahle nálada brzy pustí. Ke všemu mám tušení, že kolegyně je v tom... Vím,že vysadila HA někdy v březnu, ale já se jí nechci vůbec ptát, protože vím, jak je to nepříjemný, ale jestli do toho vlítne dřív, tak to pro mě bude dost těžký ☹
Co se tu ostatní ptají, tak tvrdí, že nechce, ale už jsem to poznala na dost kamarádkách, i když mi do očí tvrdily, že berou antibiotika, proto nepijou a bla bla bla... Ach ta neupřímnost... a to dobře věděly, že špatně snáším, když zase někdo otěhotní........ Ale tohle je téma samo o sobě. Vadí mi to snad nejvíc na veškerém snažilkování ☹

mochenkaa
15. srp 2011

@kd23 v tomto mám celkem výhodu, z mých známých mají děti jen 2 spolužačky jinak jsou všichni hrozně mladí a musí si užívat 😀 takže aspoň v okolí nikoho takového nemám. Vůbec ti to nezávidím, ale neboj, taky se k nim brzo přidáš. a při vysazení HA je velká šance že se brzo zadaří - mamka nakonec otěhotněla tak, že na 3 měsíce brala HA a pak se hned povedlo 😉

kd23
15. srp 2011

@mochenkaa Tak to ti závidím. 🙂 Taky doufám, že to u mě bude tak fungovat 🙂 🙂 🙂 Moc bych si to přála 🙂

mochenkaa
15. srp 2011

@kd23 tak se tento měsíc moooc snažit a uvidíš 🙂

ili08
15. srp 2011

@kd23 pokud jsou to dobré kamarádky a takhle se přetvařují tak by mě to asi zamrzelo..ale pokud ještě nejsou ve třetím měsíci tak se možná bojí aby se něco nepokazilo...

kd23
15. srp 2011

@ili08 Právě že zamrzelo a hodně ☹... Jinak chápu, že do 3 měsíců to nebude nikdo roztrubovat do celého světa, ale myslela jsem, že já bych po otázce nelhala a hodně blízkým lidem bych to jen naznačila, a aby se neptali dokud to nebude 100% potvrzené. Těžce jsem nesla tu neupřímnost a lži ☹ Holt, každý jsme jiný. 🙂 Tenkrát jsem to obrečela, ale teď už budu brečet jenom štěstím 🙂 Slibuju 😉 .

ili08
15. srp 2011

@kd23 správný přístup 🙂

bujanda
15. srp 2011

holky, mě to dneska v práci nějak nebaví, šla bych domů a lehla bych si 🙂

kd23
15. srp 2011

@bujanda Tak to jsme dvě, já ještě pořád čekám na kolegy, abysme šli na oběd. Mám hlaaaaad ☹ Bereš si dovolenou před svatbou? 🙂

mochenkaa
15. srp 2011

taky se mi nechce být v práci. ale už jen 8 hodin 😀

bujanda
15. srp 2011

@kd23 já už jsem právě z oběda přišla, tak ještě do pěti to tu nějak vydržím..... 🙂
jj beru si 2 dny, čtvrtek a pátek - žiju totiž v Praze, ale svatbu máme v rodném městě (Karlovy Vary), takže tam musím zařídit ještě nějaké drobnosti...
tak si nech chutnat až půjdeš na oběd

anabella_lee
15. srp 2011

Ahojky, rada bych se přidala, snažíme se od Srpna tak uvidíme, užívám listovku a Calibrum baby plan. Založila jsem diskusi na vitamínové doplňky, a názory se fakt různí. Moc ovoce a zeleniny nesním neboť mi z toho není dobře, takže se poohlížím po nějakých doplňcích co pak budu užívat, uvažuju od GS Mamavit Prefolin +DHA. Má někdo zkušenosti s tímto přípravkem? Tak uvidíme jak nám naše snažení půjde.-)Všem přeji at se brzy zadaří🙂

martinan4
15. srp 2011

Nás se teď taky každý ptá, ale je to spíš tím, že jsme na svatbě veřejně vytroubili, že bychom si chtěli přivézt miminko ze svatební cesty. Tak je za námi, tak se nás každý ptá... 🙂 Ale je to možná o to větší tlak, že každý očekává, že to každou chvíli bude... tak se je vždycky snažím trošku usměrnit, že jim dám včas vědět 🙂 Ale jinak třeba babička s dědou už se mě na svatbu a mimi ptají tak pět let 🙂

@anabella_lee Vítej 🙂 A snažení určitě půjde dobře 🙂

anabella_lee
15. srp 2011

@martinan4 Děkuji🙂 Snad jo.-))) Ale asi to tak rychle nepůjde jak jsem si nejprve myslela☹ tak uvidíme časem no

mochenkaa
15. srp 2011

@anabella_lee vítej 🙂
@martinan4 obdivuju vás, že jste veřejně řekli, že chcete mimi. My budem zatloukat dokud se nepovede 😉

ili08
15. srp 2011

Tak mě to po pracovním víkendu taky v práci vůbec nebaví ale už jen dneska do sedmi a pak dva dny volníčko 🙂 Já to řekla jen holkám co jim věřím,v práci máme fajn kolektiv a vzájemně si to přejem.Zbytku rodiny to taky říkat nebudeme a počkáme jak se to vyvrbí 🙂

ili08
15. srp 2011

@mochenkaa já už asi vím o koho jde 🙂 vždycky jezdíš ještě s takovou blondýnkou ne?