• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@alisi001 tak já si dělala jen klasický, od kamarádky mi byl doporučenej, ty kazetový prej nejsou nic moc, ale asi záleží na výrobci :unamused:
16. srp 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda ted už to vím taky že stojí za prd slušně řečeno hlavně že jsem si jich obědnala 60 ks :grinning:
16. srp 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 :grinning: ještě že byly za 1 Kč
16. srp 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tenhle cyklus zkoušela také nějaké kazetové, ale byla to jiná značka než ta za 1 a ovulaci mi to ukázalo už 10 den cyklu a potom ještě asi pět dní následujících, akdyž mi to ukázalo ovulku tak brzy a teplota byla také pořád dole, tak jsem pro jistotu zkusila klasický proužek a na něm nebylo ani ducha. Takže já s kazetovými také moc dobrou zkušenost nemám.
Jinak já to tu teď balím, jdu pomáhat tchý'nce, mějte se a ne že toho nakecáte nějak moc. Kdo to má potom dočítat :grinning: :grinning:
16. srp 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda právě ted už vím že si nikdy nic takového nekoupím sranda je že k tomu byli i těhu testy zdarma mám jich 20 ks a jestli se na ně dá spolehnout tak jak na ovu tak je to bomba :grinning: :grinning:
16. srp 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 ty jo, zkus je teď, třeba už tam budou // a je to bez starostí :grinning:
16. srp 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bujanda jak už jsem tu psala zkoušel ho i manžel a jemu to ovu ukázalo a mě nic :grinning: tak jsou to prostě šmejdy :angry:
16. srp 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda zkoušela jsem to včera a byla tam jen jedna :wink: taky mě to napadlo :grinning:
16. srp 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím, že už sa tu začalo testovať, pekne, pekne :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes jsem si volala na tu lékárnu a jen mi jaksi zapomněli říct, že testy nejsou :angry: ani mě tak neštvou ty testy - kór když máte takovou zkušenost - ale že se neobtěžovali dát vědět :rolling_eyes:
16. srp 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka a ty ako? přišla ms?
16. srp 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa zatiaľ nie! :slight_smile: tak čakám a neviem, čo so sebou od nervov :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka tak doufejme že se neukáže :wink:
jinak mě fakt regulérně hrabe - dnes se mi zdálo že jsem našla 2 čárky na testu - pošuk no :sweat_smile: :pensive: :grinning:
16. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda obávám se, že to u mě znamená jen příchod ms a nic jiného...ale skeptik budu až za nějakou dobu..snad :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa aaaa, si si robila test? som myslela, že vydržíš :slight_smile: no ak sa niečo ukázalo už teraz, to je dobré znamenie, že? :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka ne nedělala jsem si test, jen se mi to zdálo. což se mi teda zdá už moc :pensive: :grinning:
16. srp 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa aha, takto, tak to je dobré :slight_smile: haha, ale mne sa rovno sníva o deťoch, takže sa nemám čomu smiať :slight_smile: možno je to výzva a máš to skúsiť otestovať!
16. srp 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no já ráno v té práci fakt nic neudělám a nebo budu chodit o hodinu dřív :grinning: . Moc vítám další nové snažilky, ale necpěte se pořád přede mně do tabulky !!! :grinning: :grinning: :grinning: !!! Vždyť jsem pořád poslední :grinning: :grinning: :grinning: :confounded: a já nechci být přeci poslední :slight_smile:
Jinak jste mě holky pobavily s tou ochrankou - jsem se tady smála jak potrhlo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
S těma svatbama a rodinama je to fakt všude stejné :unamused: . Já se doslechla, že se "konečně" bereme /po 7 letech/ a když jsme u tchánovců oznámili, že se bereme, tak vypadali, jakobyste jim řekli, že jim umřel pes.... :frowning2: S vybraným místem hostiny řekli, že to jsou mafiáni a že je to tam drahé...no fakt, všude je něco...

@mochenkaa Koukám,že máš taky dobré sny :slight_smile:

S těma testama za korunku - já začnu testovat OVU cca 12DC tak vám budu dávat vědět, jestli fungují nebo ne... :slight_smile: Doufám, že budou. :slight_smile:

K těm příznakům... Někde to bohužel bude psychika, ale nevím, jestli se takhle brzy všechny ty příznaky objeví. Upřímně u mě to bude tak, že budu mít OVU, večer mazlení a ráno půjdu hned zvracet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jsem prostě mimi maniak :grinning: :grinning: :grinning: Asi bych taky měla dostat papíry na hlavu - nebo lépe - těhotenskou průkazku :slight_smile:
16. srp 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 třeba ti ty testy budou fungovat :grinning: a neboj brzo posledni v tabulce nebudeš počítam s tim že za par dni skončím za tebou :unamused:
16. srp 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka @kd23 holky to je tragédie takové sny. Připadám si fakt jak duševně vyšinutá :grinning: no, ale říkám si že první měsíc by to byl zázrak tak klídek a když nic tak aspoň budu mít možnost naučit se tu BT. :sunglasses:

jo a to sem si všimla, že jsem se buď osypala nebo se stala terčem útoku komárů - já, která má za léto max jednoho :confused:
tu průkazku chcem všechny :slight_smile:
16. srp 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jestli se vás bude tolik testovat v pondělí - tak to budu nervózní s váma :sweat_smile: A chci od vás všech poslat tyhle fotky !!! POVINNĚ !!! :grinning: :grinning: :grinning: od každé !!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. srp 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
pondelok budu pretazene telefonne linky na gynekologie :slight_smile:
16. srp 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom mám výhodu :slight_smile: já už na gyndě budu :grinning:
16. srp 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa Jo ty myslíš tu preventivní prohlídku, když chceš dokotorovi oznámit, že byste se jako začali snažit a on tě prohlídne a bude si ťukat na čelo, že jsi asi panna Marie a divit se, jak jsi do toho vlítla :grinning:
16. srp 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kd23 nooo, tak nějak :grinning: ale musíš uznat, že by to byla sranda
16. srp 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa haha, to by bolo dobré :slight_smile:
16. srp 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky bych se hodně divila kdyby po prvním měsíci snažení se to podařílo.....tomu až tak nevěřím.-(
Sice mě nějak pobolíva na vaječnících, ale to bude asi jen tím že jsem vysadila HA. Tak uvidíme kdy dorazí MS.....a jestli bude vůbec aspoň trošku pravidelná...
16. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anabella_lee Kdy jsi ji vysadila?(nepamatuju a nechce se mi to hledat v příspěvcích) Díky
16. srp 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anabella_lee ale někomu se to podařit může :slight_smile: my ten první měsíc jsem měla po vysazení spolu ani na ovu nebyli, takže nic a tenhle měsíc to bylo první snažení a když nedopadne, tak ta svatební noc za 14 dní to jistí :slight_smile:
16. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek