Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
16. srp 2011

@ili08 jé ty máš hezkou fotku

mochenkaa
16. srp 2011

Hanka rozdýchává výsledek 🙂

anabella_lee
16. srp 2011

Pěkně nás nechává napnuté🙂

ili08
16. srp 2011

@mochenkaa děkuju,malý synoveček který už je zase zpátky v Anglii,moc mi chybí-je to malý ďábel 😀

mochenkaa
16. srp 2011

@ili08 vypadá jako andílek

hankamamka
16. srp 2011

negatívny :(

bujanda
16. srp 2011

ty jo hoky, člověk je chvíli na obědě a tady se toho zase děje 🙂
@hankamamka tak jak, už máš test hotový? 🙂

hankamamka
16. srp 2011

@bujanda ano a negativny, trochu som smutna

mochenkaa
16. srp 2011

@hankamamka tak zkus zítra ráno a uvidíš. přeci jen už jsi dnes pila a hormon už může být zředěný

hankamamka
16. srp 2011

tak dievcata, tento mesiac je to uz na vas!

mochenkaa
16. srp 2011

@hankamamka nevěš hlavu 😉 dokud nedostaneš ms, až pak stresuj 😉

bujanda
16. srp 2011

@hankamamka zítra zkus znovu, uvidíš...jakou citlivost jsi měla..10?
nic není ztracené...

ili08
16. srp 2011

@hankamamka jak píšou holky,ještě to nevzdávej,otestuj se zítra a pak třeba ještě za týden..třeba to už je fakt dneska pozdě...
@mochenkaa tak tak jen opravdu vypadá,je to neuvěřitelné šídlo.Má osm měsíců a už se sám staví takže ještě tak měsíc dva a bude capkat-si ségra užije 🙂

hankamamka
16. srp 2011

@bujanda citlivost 20. ano, uvidim, ak to nedostanem, este skusim. V najhorsom opat o mesiac 🙂

bujanda
16. srp 2011

@hankamamka ještě počekej a opravdu uvidíš co ta MS, jestli příjde nebo ne...ale radím jí, aby už nechodila 🙂 a neboj, mě nějak příznaky taky pomalu opouštějí, takže na tom budeme kdyžtak stejně 🙂

hankamamka
16. srp 2011

@bujanda držím ti palce!

mochenkaa
16. srp 2011

@ili08 ta si teda fakt uije 🙂
@hankamamka a jsme u toho, možná by ti citlivost 10 ukázala aspoň něco. a nebo se budem příští měsíc učit ty grafy 😉

bujanda
16. srp 2011

@hankamamka díky díky, do neděle času a stresu dost 😀 taky ještě držím palce

bujanda
16. srp 2011

@mochenkaa ty jo, tak já na grafy teda zatím nepřecházím, říkala jsem si, že tohle budu řešit až v krajní nouzi, jsem ráda, že ovu mám, vím kdy jí mám, takže někdy se to povést musí 🙂

mochenkaa
16. srp 2011

@bujanda to jo. jak se znám mě bude několik cyklů trvat než to pochopím, takže aspoň se zaměstnám tímto 🙂

bujanda
16. srp 2011

@mochenkaa 🙂 tak když dojde na nejhorší a šla bych pak do toho taky (což se doufám nestane), tak bys mě to aspoň rychle naučila 🙂

leni84
16. srp 2011

@hankamamka
Ještě nezoufej..Teď můžeš mít ještě hodně nízkou hladinu hormonu, kterou test ještě nedokáže zachytit..Zkus ještě zítra a pokud ms nedojede, tak třeba ještě za dva dny..Hladina hormonu se zdvojnásobuje každé 2-3 dny.. 😉 Držím pěsti!!! 🙂

leni84
16. srp 2011

@bujanda
@mochenkaa
Holky co grafy..Ale mít disciplínu, abychom testovaly každý den ve stejnou hodinu.. 😒 To si myslím, že by byl hlavně u mě hoooodně velký problém..🙂 No, ještě, že já mám ovulaci taky pravidelnou, takže tohle by bylo také krajní řešení, kdyby se nedařilo dýl..

bujanda
16. srp 2011

@leni84 jj jsem ráda, že to mám zatím taky takhle pravidelně a v pohodě, teď jen čekat... 🙂

leni84
16. srp 2011

@bujanda
JJ..🙂 Já mám před sebou ještě dlouhých 11 dní čekání..🙂

hankamamka
16. srp 2011

a vy ovulaciu poznate ako? podla testov ci to citite? ja som si BT nikdy nemerala

bujanda
16. srp 2011

jako holky, co jsem se teď dozvěděla...moje kamarádka se cca po 3 rozešla/sešla s přítelem, naposledy to bylo květen/červen kdy se od něj definitivně odstěhovala a prostě konec a jako teď zjistila, že s ním je v 6.tt a neví co dělat......to je prostě přesně ono, když člověk nechce tak to jde 🙂
dnes s ní večer jdu na pokec, tak jsem zvědavá co se bude dít (každopoádně na mimčo se těší, už je jí 30, ale má strach jak se to bude ted vyvíjet, jestli bude sama, nebo s ním, nebo co...)

hankamamka
16. srp 2011

@bujanda presne, ked sa na to nemysli, tak to je hned 🙂

bujanda
16. srp 2011

@leni84 já 5

leni84
16. srp 2011

@hankamamka
Já mám menstruaci celý život pravidelnou a ovulaci poznám zaručeně podle vzhledu hlenu..Mám přímo učebnicový příznak - hlen bych přirovnala k vaječnému bílku..a každý cyklus to mám ve stejný den, takže podle toho usuzuju, že to je opravdu ovulka..🙂 Jinak ovulační testy jsem nikdy nezkoušela, takže potvrzené to ničím nemám, jen vlastní intuicí..Dřív jsem se nezkoumala, ale když jsme se začali snažit o mimi, tak mi to samozřejmě nedalo a začala jsem lovit info, kde se dalo..🙂