Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

hankamamka
18. srp 2011

@tumik vitaj a nech za týždeň budeš medzi tehotkami!

alisi001
18. srp 2011

@tumik KOLIK TI JE LET 😀 A JMÉNO DOPLNÍM TĚ DO TABULKY

mishule12
18. srp 2011

@kd23 Já jsem měla ovu až po 5 měsísích, ale to je vyjímka jistě 🙂

martinan4
18. srp 2011

@bujanda Moc držím palce!!!

Já vás prostě nestíhám 🙂 Člověk tu den není a nestíhá dočítat... Já taky nevím, jako @tumik mě pobolívá od ovu podbřišek, trošku cítím i kříž, tak uvidíme... Je to možné už takhle brzy? 3. den?

kajulka001
18. srp 2011

ahoj holky sice nepatrim mezi vas snazilky ale jen vam chci rict ze minuly rok touhle dobou jsme taky zalozili takove tema a nektere z nas uz maji u sebe miminka a nektere cekaji tak vam drzim palce 🙂 😉

ili08
18. srp 2011

@kajulka001 děkujem,snad něco podobného budu přát příští rok snažilkám 2012 🙂

kajulka001
18. srp 2011

@ili08 neni zac urcite jo 🙂 😉

mishule12
18. srp 2011

@tumik Ahoj, též jsem přešla od nevěst k maminkám 🙂

meea
18. srp 2011

Ahoj, môžem sa pridať?

alisi001
18. srp 2011

@meea JASNĚ MŮŽEŠ NAPÍŠ JMENO VĚK A KOLIKÁTY dc JSI 😉

meea
18. srp 2011

Ahoj, tak mám 30 a mala by som to dostať o 7 dní....ale už druhý deň ma pobolieva v podbrušku ako keby som mala tú mrchu dostať hneď na druhý deň....som nervózna ako pes za plotom....

tumik
18. srp 2011

jee- to je príma, je mi 28...
@martinan4 mě taky bolelo břicho hned po ovulaci,ale přičítám to té ovulaci,mám jí docela dost bolestivou,ale od té doby ( týden) cítím tlak a mírné bolesti v podbříšku, pak jsem 5.den po O špinila a teď nic...ale je mi jasné že se to hned naporpvé určitě nepovedlo...Třetí den mě břicho určitě bolelo taky 😎
@mishule12 ty blogy,to je mor,viď? 😅

meea
18. srp 2011

no mňa práveže nezvykne bolieť brucho..skôr cítim vaječníky...ale tiež si nemyslím, že by sa to malo na prvýkrát podariť...hoci - povedzme si pravdu, bola by som šťastná ako blcha

mishule12
18. srp 2011

@tumik ještě že nechystáme rekonstrukci, nebo bych byla i na modré střeše 😀

lucik1986
18. srp 2011

ahoj holky 🙂 jak jste se dnes měli? 🙂

lucik1986
18. srp 2011

@mishule12 já jsem z beremese přešla na modroustrechu a ted i sem 🙂) mám toho moc 😀

mishule12
18. srp 2011

@lucik1986 😀 možná mě to čeká, až budeme mít tolik cipísků, že nám byt bude malý, takže nikdy neříkej nikdy 🙂 🙂

ili08
18. srp 2011

@lucik1986 tak mě se modrá střecha vyhnula,byt jsme měli zařízený ještě před svatbou..ale je fakt že ty fóra to je konec 🙂
Tak se tady holky mějte pěkně,já pomalu končím a pomažu domů za tím mým čtyřnohým darebákem,hezký večer všem!

meea
18. srp 2011

idem odtiaľto....majte sa pekne dievčence a prajem veľa zdaru....určite sa ozvem ako som dopadla 🙂

lucik1986
18. srp 2011

@mishule12 tak my jsme před svatbou bydleli v 1+1 🙂) ted máme domeček po mém dědovi a to je rozdíl 🙂) jenže nikdo tady nic nedělal tak 50 let tak si to asi umíte představit. Jen je tady smutno chtělo by to dětský smích 🙂

blazu
18. srp 2011

@lucik1986 tak mě modrá střeacha tak nějak minula a to jsem se těšila, jak tam budu dávat všechny fotečky 🙂 jenže rekonstrukce domečku nabrala na obrátkách a nějak na net nebylo vůbec čas, takže já jsem střechu přeskočila, po čase šla na beremko a teď jsem tu 🙂

mishule12
18. srp 2011

@lucik1986
@blazu
A kde se Vám líbí nejvíc?

anabella_lee
19. srp 2011

@alisi001 Teda tak to je manža fakt skvělej🙂)) No chce syna, ale bez práce nejsou kolače, nebo bych teď měla říct dětičky😀DDDD

anabella_lee
19. srp 2011

@tumik
@meea
@meea No tak mě taky hodně bolelo na vaječníkách a v podbříšku, pak to přešlo v tlak, a ten mám místy i teď. Našla jsem na tom něco na netu, že prý je to z důvodu vysazení HA, a vaječníky začaly díky tomu pracovat, a to je ta bolest...no po pravdě mě to trošku zkalamlo, ale taky si říkám že by to bylo velice zvláštní kdyby to vyšlo hned první měsíc snažení...ale co kdyby že😀

alisi001
19. srp 2011

mishule12................. 36DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
miky............................ 36DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
wer2........................... 31 DC
luci_inka.....................30 DC
stares..........................29DC(listovka)
hankamamka............28DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
mochenkaa................26 DC (listovka a Calibrum Baby plan)
hanulik88.................. 23DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................22DC (listovka)
leni84......................... 22DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 21 DC
tumik............................21 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ....................20 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............19DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 18 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................18 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 18DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................17 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................16 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................16 DC(listovka)
baibies....................... 16DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................15 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 14 DC (listovka)
martinan4 ................... 11 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 11 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................10 DC
verik19.......................... 8 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 7 DC
galigula .........................7DC
helousek1......................7DC
kd23............................... 6 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
bujanda..........................2DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
alisi001..................... ??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

alisi001
19. srp 2011
anabella_lee
19. srp 2011

Teda ten seznam už je tedy pěkně dlouhý😀 Jsem zvědavá kdo bude jako první v nové tabulce pro těhule.-)))) Já už bych tam chtěla být😀

alisi001
19. srp 2011

já dnes takto teplota vystřelila vzůru http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

alisi001
19. srp 2011

@anabella_lee já to určitě nebudu čekám MS teda pokud jsme uz nezadělali na mimi 😀 koukni na muj graf co mi dělají teploty a ovulka ještě nebyla a pochybuji že ještě bude než dojde MS 😠

anabella_lee
19. srp 2011

@alisi001 No normálně bych měla MS dorazit koncem měsíce, ale vzhledem k tomu že to bude již MS bez řízení HA, tak nevím jestli bude pravidelná☹ Když nedorazí na konci, tak si pak udělám testík, co kdyby náhodou že 😉
Ale moc tomu nevěřím, to by bylo nezvykle rychle a velké štěstí....což pochybuji že bych se to štěstí přilepilo zrovna na nás😀
Budu držet palečky aby ta mrcha nedorazila 😉