Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
5. srp 2011

@alisi001 snad ano, už jich mám v košíku 20 😀 a objednávám dál, tak uvidíme co to provede při odesílání 🙂

mochenkaa
5. srp 2011

mě ta lékárna hlásí vyprodáno 😠 no nic, snad zas brzo budou nějaké levnější

alisi001
5. srp 2011

@mochenkaa skus tento odkaz tam je maji taky 😀 http://internetova-lekarna-online.eod.cz/lekarn...

mochenkaa
5. srp 2011

@alisi001 super. díky moc 🙂

kd23
5. srp 2011

Přišla mi na mail rekapitulace obj., tak snad bude vše OK. V úterý by to mělo přijít do práce na dobírku - dám zprávu. Snad se moji zvědaví kolegové nebudou pídit, co mi to přišlo 😀 😅

miky
5. srp 2011

@mochenkaa mně fungoval ten odkaz od Alisi001 a tam sem si jich bez problémů objednala 20 balení 😀 , tak zkus taky tam....

miky
5. srp 2011

ještě jsem si rovnou vzala i jeden kontryhelový čaj, teď si říkám, že jsem jich možná mohla objednat také víc, když mně už tak příšerně nechutná 😀 😀

mochenkaa
5. srp 2011

holky, tak projíždím tu lékárnu a přemýšlím co ještě vezmu k tomu ať mám aspoň nákup větší než poštovné 😀

miky
5. srp 2011

@mochenkaa je to strašný lákadlo, tak bych objednávala až až, ale říkala jsem si, že se musím držet při zdi 😀 . Tady u nás jsem v lekárně kupovala 2ks ovu testíků za 30.....tak tohle je opravdu nesrovnatelná cena a hlavně se tomu tím, že to projde nic nestane 😉

kd23
5. srp 2011

@miky kontryhelový čaj.... já bylinky tady E-E-E-E extra nemusím, takže to zatím ne 🙂
Jojo, lákadlo je to děsný 🙂 Já se od včerejška rozhodovala, abych doma nevypadala před manžou jak maniak, pak se rozhoupala a bylo vyprodáno. Dneska NEvyprodáno, tak to beru jako osud 😀 a hned jsem objednala 😀

mochenkaa
5. srp 2011

já ten čaj nechcu. Koupila jsem si ho u nás v lékárně a začla pít, no jo, ale po 3 dnech pití čaje jsem 1 den špinila a to 7DC, takže ho radši nepiju.

miky
5. srp 2011

@kd23 kontryhleový čaj doporučují pít, když se snažíš o miminko, tak proto se přemáhám a 2x denně ho piju. I když to nic není proti čaji pro těhotné matky na ten si vzpomenu a vstávají mi z něj vlasy hrůzou ještě teď 😀

miky
5. srp 2011

@mochenkaa tak to já v pohodě, tedy raději ťuk ťuk.....pila jsem ho i když jsme se snažili o Barunku a po prvním měsící co jsem ho pila, tak jsem otěhotněla. Nejspíš to byla tedy náhoda, ale co pořád si říkám co kdyby a poctivě žunkám

mochenkaa
5. srp 2011

já bylinky ráda, takže v tom problém není, jen si myslím že špinit jsem začla po tom čaji, protože nikdy mi to neudělalo

alisi001
5. srp 2011

ták holky obědnáno 😀
@miky nad tím čajem jsem taky uvažovala to víš už skouším taky všechno 😀

miky
5. srp 2011

@mochenkaa je to možný, každý tělo na to bude reagovat nejspíš jinak. Já právě žádné bylinky nikdy před těhu s Barborkou nepila, takže to pro mě byla ze začátku dost trpká zkušenost....ikdyž po 10 měsících pití fenyklového čaje jsem si na něj tak zvykla, že mi i chutnal 😀

miky
5. srp 2011

@alisi001 já to beru tak, že tím, že ho každý den vypuju dva hrny, tak si neuškodím - možná spíš naopak a co kdyby na jeho zázračné účinnosti bylo opravdu něco pravdy. No a k tomu na doporučení gyndaře beru kyselinu listovou no a v případě, že by se mimčo zadařilo, tak bych asi pak sáhla i po nějakých vitamínech pro těhu, ale to zatím neřeším....to až časem

alisi001
5. srp 2011

@miky taky beru listovku a k tomu calibrum babyplan 😀

mochenkaa
5. srp 2011

objednáno. nakonec jsem vzala na měsíc ty testy, vitamíny baby plan, a 2 bylinkové čaje tak doufám že mi v potvrzení objednávky nenapíšou že už jste ty testy vykoupily 🙂

alisi001
5. srp 2011

@miky ted už to na sobě poznám a dr. řikal že hned jak budu mít podezdřeni na těhu tak mám dojít a něco nasadí ale že léky na udržení těhu nejsou

kd23
5. srp 2011

sarana........................ 26 DC Acidofolan
verik19........................ 25 DC
mishule12................. 22 DC
miky............................ 22 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 17 DC
alisi001..................... 16 DC (listovku a calibrum babyplan)
mochenkaa...............12 DC
esila........................... 8 DC
karkulka_17.............. 7 DC
baibies....................... ?? DC (po laparce, můžeme se snažit až po MS, tak se té holky už nemůžu dočkat) :D
mahonia.................... ?? DC
angels_woman........ ?? DC
peela ......................... ?? DC
leni84......................... ?? DC
kd23......................... ?? DC (listovka a 14.8. bych měla dostat MS po poslední HA)

Dobrý vědět 🙂 Dopasala jsem 🙂 za chvíli bude mít tahle diskuze 600 stránek 🙂 Já mizím na víkend - beru si půl dne dovču 🙂 Tak holky, pište střídmě, ať v pondělí v práci něco udělám a nedočítám všechny příspěvky 😀. Krásný víkend všem !!! K

mochenkaa
5. srp 2011

@miky fenyklový čaj je pro mě uplně největší zlo. Mě dělá zle ho jen vařit kocourovi, natož ho pít 😝

alisi001
5. srp 2011

@mochenkaa to snad ne to by ti napsalo hned že nejsou skladem 😀

mochenkaa
5. srp 2011

@kd23 užij si víkend i za mě (já mám pracovní)

mochenkaa
5. srp 2011

@alisi001 já si ty testy hned hodila do košíku a pak teprve prohlížela co ještě vezmu tak snad to všechno dojde

alisi001
5. srp 2011

@mochenkaa určitě neboj i když koukám že je o ně velky zájem 🙂

miky
5. srp 2011

@mochenkaa já si myslím, že pokud by tebou požadované množstí na skladu už neměli, tak by ti to hned hlásilo

miky
5. srp 2011

@alisi001 by ti z toho obchodu měli dát nějakou provizi, takhle jim dohazuješ obchody ve velkém 😀

alisi001
5. srp 2011

@miky 😀 jo to měli ale ja bych jim tam ty peníze hned zase nechala 😀

karkulka_17
5. srp 2011

Ahoj holky, tak jsem dneska ráno testila, jestli se nám na dovče přeci jen nezadařilo a bohužel, kde nic, tu nic. Takže jedeme další cyklus..a pořádně🙂)