• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@hankamamka to je mrcha :angry: takhle tě potrápit. Mě to udělala v červnu, v době ovu se mi nezdála ochrana a pak mi týden trucovala ms :unamused: Ale neboj, příští už nee :wink:
20. srp 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 akoze to uz bolo naposledy! :wink:
20. srp 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa mrcha, hej, kludne si vyckava, robi sa zaujimavou a potom pride ... no nic, nabuduce na nu zoberiem bazalnu teplotu a ovu testy a koniec!
20. srp 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka dobře tak :wink: já se rozhodla, že tu BT budu měřit taky další cyklus. Ale potvora to je, toto by dělat neměla, a vůbec, ani chodit by neměla :wink:
20. srp 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, příští měsíc dostane mrcha všem k nám - tedy k těm, kterým se to nepovede tento měsíc stopku :grinning:
20. srp 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně příští měsíc stop MS :grinning: jsem sama zvědavá jak na tom budu v pondělí :wink:
20. srp 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 snad líp než Hanka :wink:
20. srp 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 prosím tě, ty máš MS stopku už tenhle měsíc :wink: Jak se říká do třetice to už vyjít prostě musí! Dvakrát jste už měli nácvyk, takže tentokrát to budu tutovka
20. srp 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa
@miky
no nejsem si tim až tak jistá :slight_smile: nechám se překvapit :wink: ale držte mi pěsti aby ta mrcha nepřišla a pokud to dopadne dobře tak ten bycyl pošlu klidně poštou rovnou k vám :grinning: :grinning:
20. srp 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 neboj, budem držet uplně všechno :slight_smile:
já už chci ať je pondělí, vnitřně tuším že z toho nic nebylo, ale furt tam červíček hlodá a už to chci mít za sebou :grinning:
20. srp 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 aj mne prosim :slight_smile: drzim palce a informuj :slight_smile:
20. srp 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 nic jiného pomalu ani nedělám jak držím palce - vlastně ti v tichosti sedíma menstruuji a přitom držím palce :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky fuj, takové nehezké věci v tichosti děláš :grinning: příští měsíc už nic takového nedělej :wink:
20. srp 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa pokusím se udělat co ti na očích uvidím :grinning: :grinning: :grinning: Se zalígruju na WC a pro mrchu nebudu, kdyžtak prostě doma. Jí to vysvětlím už dneska, se s ní pěkně rozloučím a že jí už min. 9 měsíců nechci zase vidět :grinning: :grinning:
20. srp 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky tak to má být :grinning:
20. srp 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, uz to tu asi bolo, ale aky pouzivate teplomer na meranie BT? :slight_smile: nejaky obyc ci treba specialny na dve desatinne miesta?
20. srp 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já obyč digitální co jsme kdysi koupila do lekárničky, tak jsem ho teď prostě zabavila a mám ho na nočním stolku :grinning: :grinning: . Nevím ani jestli jde do toho progrmáku zapisovat teplota na víc než jedno desetiné místo
20. srp 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy samozřejmě po každém použití jdu teploměr umít a pak až ho vracím zpět na noční stolek
20. srp 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si na zkoušku vzala digi teploměr koček (měřila jsem jen pod paží!!!) ale řeklo mi to 35,5 takže budu měřit klasickým rtuťovým
20. srp 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím si, že ten rtuťový může klidně být, jenom ten digitální prostě měří rychleji. Hlavně je důležité měřit každý den (i o víkendech) v příbližně stejnou dobu, takže o víkendu se vzbudím v půl sedmý změřím teplotu a chrním dál :grinning:
20. srp 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jedno že to trvá dýl, já nejsem schopná vstát hned, takže budu mít čas se probrat :slight_smile:
20. srp 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky no já o tom četla článek kde psali že hned po probuzení se změřit,a když jdeš třeba ve 4 ráno na záchod tak se změřit hned v ty čtyři...takže u mě by byl v měření docela problém protože na záchod v noci taky chodím :slight_smile:
20. srp 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 tak to je error. Protože já chodím na wc v noci taky a čas? Podle toho kdy se Pů vzbudí a chce mazlit :slight_smile: takže v rozmezí 2:30 - 4:20. Tak to fakt nevím jestli měřit zvládnu :unamused:
20. srp 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no právě :slight_smile:
jinak je to tady pokud si chceš počíst :slight_smile: až skoro dole...
http://www.womenzone.cz/encyklopedie/mereni-bazalni-teploty
20. srp 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuju!!! Před 5ti měsíci jsem v 7 tt potratila tak mám teď strach jak blázen :frowning2: Test jsem si dělala dvakrát 2 dny před očekávanou MS a byl negativní a pak den po očekávané MS a byl pozitivní. V podstatě přesně 14 dní po ovulce :grinning: Holčiny moc držím palečky!!!Nemůžu myslet na nic jinýho než na tenhle krásný pocit!!!!
20. srp 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek určitě to dobře dopadne, uvidíš :slight_smile:
20. srp 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zjistila, že měřit BT asi teda nebudu :frowning2: nejsem schopná spát celou noc bez probuzení a tím pádem chození... :frowning2:
20. srp 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa moc děkuju! jen pro info povedlo se to teď hned 2. měsíc. V červnu jsem nic neřešila ani jsem se nedívala na ovu, ale tenhle měsíc jsem nenechala nic náhodě na netu si vypočítala plodný dny a mazleníčko bylo intenzivně celý plodný týden každý den:D Manžel si to skvěle užíval:D Takže holky! Doporučuji chlapi na to připravit a oni pak pořádně máknou a výsledky jsou zaručeny :wink:
20. srp 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jééé ale já tě nechtěla odradit :unamused: každopádně u mě to nemá význam,kdybych měla každou hodinu připočítávat stupeň tak by to asi moc přesný nebylo...a taky se někdy vzbudím ve dvě,někdy ve tři,někdy vůbec...takže tak
20. srp 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 holky v tohmle já mám výhodu manža vztává kažky den v 6:00 tak vztávám s ním změřím teplotu a někdy si ještě schrupnu :grinning:
20. srp 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek