• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@xaxanka ahoj vítej kolikáty jsi DC jake bereš vitamíny kolik ti je let a jmeno dám tě do tabulky :wink:
23. srp 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda sluší :wink: taky bych se znovu vdávala :grinning:
23. srp 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bujanda nádherná, krásné šaty. Až ti závidím, ten den tak rychle uteče, tak si ho pořádně užij. Hned bych si to dala ještě jednou.
23. srp 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 to už je snad profesní deformace :grinning: :grinning: Bys mohla jít k policii a dělat výslechy :grinning: :grinning: :grinning: Je holt vidět, že naše tabulka je v těch nejlepších rukou! :wink:
23. srp 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
.... Všem pěkný večer, šílené dusno a takto má být až do soboty 36stupňů, no děs .. .
:unamused:
23. srp 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky :grinning: taky si říkám že je to jak u výslechu ale když si někdo vymislel jmeno a věk že ? :grinning: tak to musím zjistit :wink:
23. srp 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. srp 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky jinak uvidím jak na tom budu zitra opět jsem začala jen špinit :wink: fakt jsem z toho mimo nevím co to je asi si se mnou MS hraje :grinning:
23. srp 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 tady chtěl někdo vypisovat i vě? O ničem nevím :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
@makak32 děkuju, pokusím se užít si to na maximum, už se těším :slight_smile:
@alisi001 to je jasné alespon to máme pod kontrolou :slight_smile:
@alisi001 to snad není pravda, takhle si s tebou hraje. To by bylo, aby z toho něco nebylo. Za to já nevím, kdy mám dost, dneska mám MS už 5 den a že by chtěla přestat to néééé. Asi si myslí, že si jí musím pořádně užít, kdyby už náhodu v září nepřišla, tak aby se mi po ní nestýskalo
23. srp 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ja ani nevím jestli bych se vdávala znovu :slight_smile: nějak jsme se tomu bránila :slight_smile:) ale nakonec byla svatba super :slight_smile:)
23. srp 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky :wink: jen jsem zvědavá kolik nás tu bude koncem září aby ta tabulka nebyla dlouhá přez dvě stránky :grinning:
23. srp 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky třeba k tobě přišla i ta moje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 holt se kdyžtak ty "neaktivní" snažilky budou proškrtávat. No vzhledem k tomu, že máme teprve konec srpna a už nás je tolik, tak si myslím, že se do konce září rozrosteme ještě pořádně.
23. srp 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 tak jestli tu mám i tu tvojí, tak to potom jo, jednu navíc zvládnu, ale aby mi jí sem neposlalo všech 40 holek (nebo kolik je nás v tabulce), to by mě nákup vložek finančně zrujnoval :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 ty jsi se bránila vdavkům??? Jak to, necítila jsi se ještě na to? Většinou se cukají chlapi ne?? :slight_smile:
23. srp 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky neboj na jednoho to všechno nehodíme :slight_smile: pošleme to těm ,,neaktivním´´
23. srp 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ted tu bulím jako želva, člověk neví, co se zítra může stát :frowning2:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/miky/?post_type=2
23. srp 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ani nevim. Vedela jsem ze s manzelem byt chci ale nejak jsem se na svatbu necitila. Ale nakonec to bylo vazne super a dneska jsme moc rada :slight_smile:) Hlavne to byla velká legrace, při obřadu jsme měla zachvaty smíchu :slight_smile:)
23. srp 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 přesně tak, taky si pořád dokola říkám proč my, co jsme komu kdy udělali, že to muselo potkat naší Barušku. Kolik bolesti musela vydržet.....byla to taková krásná a úžasná holčička. Nikdy mi nepřestane chybět :cry:
23. srp 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky je tezke na takovou zivotní ranu cokoliv rict :frowning2: urcite se brzy podari miminko a vsechno vam to vynahradi (Barunka na nej bude dohlizet)
23. srp 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 jj, až Baruška uzná za vhodné, že je čas, aby se z nás stali zase rodiče, tak nám nějaké to miminko pošle. Nebude to náhrada za ní, protože tu nahradit nejde, ale bude to její sourozeneček, který naplní náš život zase radostí a smíchem :wink:
23. srp 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ale je to děs, mě momentálně nic nebaví a nic se mi nechce, krom soustředění se na případné těhu příznaky, které samozřejmě nemám, ale vyhlížím je :grinning: a pozoruju se jako blázen, pořád počtám dny do MS a kontroluju naší tabulku, která z vás by už eventuelně mohla napsat nějakou pozitivní zprávu. Je to hrůza už nemyslím na nic jiného ...
23. srp 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je nás tu 43 i s tebou :grinning:
23. srp 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky presne tak a Baruska to uzna urcite brzo :slight_smile:
23. srp 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pomalu, ale jistě valím od PC. Venku se konečně ochladilo, tak valím s hafčou na prochajdu a pak koukat na tělku. Mějte se a třeba ráno už tu nějakou tu těhulku konečně mít budeme :wink:
23. srp 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky moc toho nenakecejte at ráno stíhám zatím se s váma loučím a ráno dám vědět jak jsem na tom s teplotou a udělám ten test i když je ještě brzo teda pokud se ráno ta mrcha nerozjede :angry:
23. srp 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek