Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

bujanda
23. srp 2011

@kd23 tak se těším až nám po víkendu povíš jak to probíhalo 😉 jé to by bylo fajn být těhu na svatební cestě...

kd23
23. srp 2011

Achjo. ☹ No tak teď to musí prolomit mishule12. Jestli dneska nebude mít //, tak je něco divně... Fakt...

bujanda
23. srp 2011

@alisi001 no tak to se mi vůbec nelíbí ☹ kšááá jdi pryč ..nevím jak si dovoluje přilézt.... ☹

martinan4
23. srp 2011

Já jsem si taky říkala, že příští měsíc kdyžtak budu muset trošku zvolnit... Jak jsem tak moc chtěla, tak jsem manžela jednou skoro znásilnila 🙂 Takhle by to dál nešlo, budeme muset nastolit jiný režim, jinak mu to tak znechutím, že děti mít nebudeme vůbec 🙂 Je na tom prostě blbý to, že to jde jenom pár dní v měsíci... :-/

bujanda
23. srp 2011

@martinan4 to je přesně to co mě štve....že jen pár dní v měsíci a nám to někdy i nevyjde, že se ani nevidíme, takže taky se prostě snažíš o sto šest 😉

kd23
23. srp 2011

@martinan4 Přesně tak. My za to nemůžeme, že to jde jen pár dní, tak si to chceme pojistit. 🙂

mihaji
23. srp 2011

@martinan4 Právě, to je to nejhorší, že bez plánování to nejde a je na to jen pár dní 😒

ninucha
23. srp 2011

To já jsem bez HA teprve první měsíc, takže nepočítám, nezjišťuji,netestuji. Když je chuť je sexik, když neni chuť neni sexik. Možná časem sklouznu do stejného řešení problému jako vy, zatím si to všechno jen užívám a neřeším. 🙂 Ale vám všem přeji, ať vám je manžel či přítel maximálně nápomocný a ať se brzy zadaří.

kd23
23. srp 2011

Holky, já letím ke kamaradce s ročním chlapečkem, dám si tam vínko a budu závidět toho malýho šmudlíka.... Dneska to balím dřív. Tak zítra AHOJ. Jinak ty OVU testy nechám až na zítra.... 11.DC-to bude OK, že jo?

bujanda
23. srp 2011

@kd23 tak si to užij a ahoj.....jj to je v pohodě, já taky začínala 11. DC

leni84
23. srp 2011

Ahoj holky, vy teda zase žvaníte..🙂 To je hrůza dočítat. Každopádně vítám nově příchozí..🙂
To můj manžel rád může kdykoliv a kdekoliv..🙂 Zatím se to taky snažíme brát tak, že si užíváme, kdy chceme a zbytek necháváme na přírodě, ale u mě je problém, že já mám ms celý život pravidelnou a ovulaci na sobě poznám a to je potom těžké na to cíleně nevlítnout a nepomoct tomu..🙂 No, sama jsem zvědavá, jak jsme dopadli tento měsíc..U prvního těhu jsem kromě vynechání ms žádné těhu příznaky neměla a žádné příznaky nemám ani teď, tak jen budu čekat, jestli ms o víkendu přijde nebo ne..

ili08
23. srp 2011

@alisi001 ☹ ach jo... ☹

miky
23. srp 2011

@alisi001 ach jo a to to bylo tak nadějný 😒
Stejnak je to zvláštní, kolik nás tu je a zatím to ani jedné první měsíc nevyšlo, takže holky šup šup je na řadě to změnit 😀

bujanda
23. srp 2011

holky, tak šup, ty co jsou nahoře v tabulce tak už ať máte // 🙂

bujanda
23. srp 2011

Dneska se loučím ...mějte se krásně a těším se na pozitivní zprávy 🙂

lucik1986
23. srp 2011

Ahoj holky. Teda tak koukám že srpen není nijak pro nové dětičky nakloněný. Ale jak tady padlo již několikrát v září se dočkáme všechny. Jinak to už není možné. Fuj dneska je šílené vedro, to je uplně škoda být v práci 😎

fouckova
23. srp 2011

@lucik1986 To mi povídej 🙂 🙂
Holky všem vám držím palečky!

lucik1986
23. srp 2011

@anabella_lee my to máme doma celkem podobné 🙂 vůbec nesmím říct nic o tom že je dneska vhodný den 🙂 ale je pravda, že manžel by mimčo taky chtěl 🙂 takže se "snaží" mnohem víc než dřív 🙂))

bujanda
23. srp 2011

holky, tak ještě slíbené fotečky ze zkoušky šatů 🙂

bujanda
23. srp 2011
miky
23. srp 2011

@bujanda tak kdepak se fotečky toulají? 🙂

miky
23. srp 2011

@bujanda byla jsi rychlejší 😀 😀

miky
23. srp 2011

@bujanda tédy, tak ty budeš krásná nevěsta 🙂, šatečky jsou nádherné a vlečka je tak akorát, ty dlouhé jsou podle mě dost nepraktické. A jsou šatičky čistě bílé, nebo je to ta slonová kost? Já z fotek nikdy barvu až tak moc nepoznám. Ale když tě tak v těch šatěch vidím, tak bych se vdávala hnedka znova 😎

bujanda
23. srp 2011

@miky děkuju 🙂 je to čistě bílá.....vlečka je akorát, hlavně mi tam pak udělají i knoflíček, že půjde i zvednout a nebudu ji muset celou dobu tahat 🙂
už se těším! 🙂

xaxanka
23. srp 2011

ahoj holky.muzu k vam

miky
23. srp 2011

@bujanda a budeš mít ten závojíček při obřadu přes obličej, aby ho mohl manžel před polibkem "přehodit" dozádu?

bujanda
23. srp 2011

@miky ne nebudu, to jsem jen přehodila když jsme blbly se ségrou s fotkama, budu ho mít normálně vzadu...

hankamamka
23. srp 2011

@bujanda velmi pekne saticky, pacia sa mi! este raz by som sa vydavala 🙂

miky
23. srp 2011

@bujanda tak to jo 🙂, ale je to šikovná délka závoje, že by i ta varianta s jeho přehozením až před polibkem připadala v úvahu a hlavně by ti přes něj bylo i krásně vidět do obličeje. Vždycky mě dojmou ty závoje co mají nevěsty přehozené před obličeje a jsou tak "husté", že ani není na nevěstu vidět 😀

lucik1986
23. srp 2011

@bujanda opravdu mooooc ti to sluší 🙂