• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
dodatek: jj je blíženec :grinning:
26. srp 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kd23 to ukazalo i mě pajule vrtule má plnou schránku :grinning:
26. srp 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jdu dělat dort tak toho moc nenakecejte sice od toho občas odběhnu ale at tu potom nesedím 3 hodinky :grinning:
26. srp 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Za chvili razím opět na rehabilitace, tak se tady mějte krásně:slight_smile: Asi budu mít po víkendu co číst že :grinning: Hezký víkend :slight_smile:
26. srp 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@alisi001 jou jiste:slight_smile:
26. srp 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kd23 Znamení blížence jsi vystihla úplně přesně
26. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jupíííí, konečně jsme se dočkaly a máme dvě těhulky. Holky moc gratuluji a držím palce, ať celé těhu pokračuje tak jak má. A jako ostatní holky samozřejmě závidím :confused:
26. srp 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@alisi001 Jojo, bacha, abys dortík nepřipálila :slight_smile:
@makak32 Já si taky myslím, že by pomohl sourozenec :slight_smile: Ale každé znamení má svoje pro a svoje proti, takže májovému koťátku se nebráním :slight_smile: Halooooo, slyší mě někdooooo ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zase papám salátek - v tomhle horku se fakt nic jiného jíst skoro nedá. :slight_smile:
26. srp 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kd23 tak to se tedy máš. Já teď jaksi zvalim všechno a horko mi vůbec nevadí. Jsem se rozeprala na dovolené a dvě kg nahoru. Teď se toho jaksi nemůzu zbavit. Možná je to i tím kouřením, že si jídlem kompenzuju cigárka.
26. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já se před chvilkou vrátila z města (jsem od včera u našich) a je to naprostá katastrofa. Skoro dvě hodiny jsem musela čekat na bus, protože žádný nejel, tak jsem alespoň zašla do Orseye a udělala jsem si radost :grinning: . Ale už mám taky "snažilkovskou" demenci. Všechny třička co jsem zkoušela jsem posuzovala podle toho jestli by se mi tam vešlo pak bříško :grinning:
26. srp 2011 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@makak32 Tak to ti doporučuju skleničky vody vždycky když budeš mít chuť na cigárko :slight_smile: Mně to hrozně pomohlo a nepřibrala jsem... Jak jsem ti poslala ten odkaz, tam to píšou.
26. srp 2011 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
když jste se tu dopoledne bavily o tom kouření, tak já nekouřím a vlastně jsem ani nikdy nekouřila, ale manža kouří a podle mě i dost. Dost často se s ním zlobím, že by mohl přestat, nebo to alespoň omezit, ale snaha marná :angry:
26. srp 2011 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kd23 jjj já vím, ale já vodu piju vyloženě z donucení :slight_smile: jakože vůbec moc nepiju ... chjo
26. srp 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@miky tak my přestali oba a to mě manža do toho tlačil už dávno. Jen se mi pořád do toho nechtělo. On má lepší vůli než já...
26. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@makak32 Jo tak to jsme dvě.. Já do sebe taky tekutiny nedostanu, ale večer vínko.... :grinning: To je najednou jiná. :grinning:
26. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kd23 tak to jsme na tom vážně stejně. Vinko a sýr to já fakt můžu. Včera jsem si dala slané nitě ( korbačíky) a říkala jsem si že bych si tak dala 2dc, pak to ve mě hlodalo a říkala jsem si ale dát si vinko sama, to je divné ne??? Pak jsem si ty dvě decka stejně dala a řekla jsem si že norek nejsem když mi tato dávka stačila. Moje mamka je šíleně proti tomu, vlastní s taťkou hospodu a tak má asi proto na to averzi. Na oslavách a vyjmečně to snese, ale kdyby mě včera viděla to by zase bylo....
26. srp 2011 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Já si kolikrát dám sama, než přijde manža z práce. Třeba žehlení je nejlepší u vínka. Nebo vínko u žehlení? No prostě to jde hned od ruky :slight_smile:
26. srp 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kd23 Takže je to normální :slight_smile: to jsem ráda. S tím žehlením se mi to strašně líbí, s tím kdysi přišla segra že někde viděla nebo četla že si ženy často dopřejou sklenku při žehlení, od té doby to byl pro nás krycí název a chodily jsme k sobě žehlit :grinning:
26. srp 2011 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
teda holky já nevím, nevím...Vítě, že se říká, že alkoholik si to svoje pití dokáže vždycky zdůvodnit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2011 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mám návrh, my holky snažilky vinařky, zkusme v tomto netrpělivém období pít vinné střiky kromě čistého vína.... :grinning: To je takové nenásilné :grinning: Co vy na to. Jinak @miky má naprostou pravdu. "Alkoholik si to svoje pití dokáže vždycky zdůvodnit " :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. srp 2011 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ale ne že přijdete domů a namícháte si litr vína půl na půl :grinning: I když.... :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@miky No právě :grinning: :pensive:
26. srp 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kd23 dortík jsem pekla včera dnes jsem zdobila :grinning: chcete foto
:grinning:
26. srp 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@alisi001 FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! prosíííím
26. srp 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
HOlky, asi to bude vypadat trochu úchylně, ale mám radost ..............ovu test pozitivní :grinning:
26. srp 2011 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
je to foceno mobilem :wink: jinak je pěkně růžovej a bílej :grinning:
26. srp 2011 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihaji Super !!! Gratuluji a závidím. Já včera negativní a dneska ho budu dělat tak v 15:30. Už aby to bylo!
26. srp 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@alisi001 Ty jsi šikulka! To je neuvěřitelné! Nádherný!!! Moc moc chválím!
26. srp 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kd23 díky dokonce jsem dostal hlad od rana jsem nic nejedla tak to asi napravím :grinning:
26. srp 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek