Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

stares
8. zář 2011

@miky No, tak zase tak bolestivý nejsou, jen když je ohmatávám🙂, a to spíše z boku a ze spodu🙂

mihaji
8. zář 2011

@alisi001 No nedělám, je tu 😒
@anabella_lee Jasně, s chutí do toho. Aspoň si dám zase kontryhel a maliník, mňam 😀 . A tento měsíc nám to vychází na manželovu ranní a ještě ten náš víkend. Tak snad se už nebudeme tak míjet a bude víc hvězdiček. Taky mu nebudu nic říkat a prostě ho znásilním. 😀

Pozitivní na tom je, že mám MS přesnou fakt na den 😀

markitka
8. zář 2011

@mihaji Tak tenhle měsíc budeš mít sakra lepší 🙂 Ten kontryhel a maliník jsou čaje?

alisi001
8. zář 2011

@markitka nejsem si tím ale jistá možná že pořád funguje 😉 ja tam jezdím často za ségrou ale nevšimla jsem si jestli je pořád otevřeno 😕

mihaji
8. zář 2011

@markitka jj čaje. 🙂

markitka
8. zář 2011

@alisi001 🙂 Chodilo se tam ze dvora a měli tam super výběr...exkluzivní mňamky 😀

markitka
8. zář 2011

@mihaji 🙂

alisi001
8. zář 2011

@markitka to je možny ja tam nikdy nechodila 😀

anabella_lee
8. zář 2011

@alisi001 Jo to už zní jako ono🙂

anabella_lee
8. zář 2011

@mihaji Tak to je fakt pozitivum že je přesná na den, ja měla o týden později🙂 jsem zvědavá jak příjde příští měsíc pokud to nevyjde opět.
NO tak to budu muset taky nějak řešit, neboť manžovi se moc často nehcce☹ raději se vyspí do práce když vstává ve 4 ráno, večer už nemá chuť je unaven, já sice taky někdy, ale cíl mám jasný 😀 Takže tomu člověk musí hold občas pomoct 😀

anabella_lee
8. zář 2011

@mihaji Já si kapu tyto kapičky:
http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-bylin/34-F...
http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-pupenu/92-...
a ještě česnek a grep, je to na pročištění a imunitu (což já mám velice šatnou imunitu, a toto mi pomohlo na ty mykozy, teda do doby než jsem vysadila HA a hormony se zbláznily ☹

markitka
8. zář 2011

@alisi001 Aha 🙂 To je jedno 🙂

mihaji
8. zář 2011

@anabella_lee No, u nás je to podobné. Ale pokud se nebudeme snažit, tak ze vzduchu asi fakt neotěhotním 😀 .
Ten grep si zase koupím, až se bude blížit ovulka a česnek já cpu skoro do všeho. 😀 Na imunitu mi pomáhaly echinaceové kapky.

hankamamka
8. zář 2011

@mihaji precp myslis, ze sa MS blizi? vsak ti teplota krasne stupa! ja verim, ze menstruacie sa nedockas 🙂

anabella_lee
8. zář 2011

@mihaji No to jsem taky říkala, že kdyby to šlo tak jdu klidně jinam abychom dosáhli těhotenství😀 ale at se pak neptá proč mu mimi není podobné 😀 tak snad bude více spolupracovat 😉
Mě je z normálního česneku těžko celý den, ale v těch kapičkám mi z toho nic není.Já už zkoušela vše možné, ale tyto kapičky mi fakt pomohly abych byla zdravější🙂 je třeba čistit tělíčko i zevnitř no.

anabella_lee
8. zář 2011

@mihaji jinak jedna paní říkala že jak mám ty problémy s koleny a s těmi svaly jak je mám tak stuhlé, že to může bránit v otěhotnění ty stuhliny, že toho může být stuhlého více☹ tak jak mi skončí rehabky, tak budu chodit na masaže at mi ty klobásy co mám stuhlé v těch stehnech rozmasírují (ale bude to sakra bolet, není to příjemné a fakt to bolí no ☹

hankamamka
8. zář 2011

@miky ja byvam smerom na Rudnú u Prahy

ninucha
8. zář 2011

@alisi001 Krásné ráno děvata,
ani vás nedočtu do konce a musím reagovat, když se tu zmiňujete o Jižní Moravě. Mooooc závidim všem co tam bydlí, o víkendu jsem tam byla na svatbě a bylo to úžasné. Moc krásný kraj a moc mílí lidé, ještě teď mám z toho v sobě euforii a hned bych se stěhovala. Závidím vám.

markitka
8. zář 2011

@ninucha Viď 🙂 Jednou jsem viděla inzerát..prodávali na Pálavě domek s vinicí a já nevím s čím vším ještě 😀 Ale 10 mega mi bohužel chybí 😀

mihaji
8. zář 2011

@hankamamka MS jsem se už dočkala a teplota mi dnes klesla o 2 stupně 😉 .
@anabella_lee Chuděrko, tak to si užiješ. ☹ Ale co by člověk neudělal pro miminko, viď.

hankamamka
8. zář 2011

@mihaji to ma mrzi :(

mihaji
8. zář 2011

@hankamamka Děkuju, to se nedá nic dělat.

anabella_lee
8. zář 2011

@mihaji no to máš pravdu, pro malého cvrčka cokoliv🙂 No někdo to má hold složitější no, ale pořád si říkám že jsou mnohem horší věci.-)

anabella_lee
8. zář 2011

@markitka no kde vzít a nekrást že 😉

ninucha
8. zář 2011

@markitka tak to mi zrovna také 10 mega na účtě nezbývá no. 😀

ninucha
8. zář 2011

Ale nezažila jsem v čechách místo, kde by se mi líbilo víc. 😅

markitka
8. zář 2011

@anabella_lee Tak nějak.. 🙂 A tohle člověk snad nemůže ani našetřit... 😀

mihaji
8. zář 2011

@anabella_lee No to já si taky říkám, co si ještě kdo vymyslí na mě. 😒

markitka
8. zář 2011

@ninucha Asi tak nějak.... 🙂

mochenkaa
8. zář 2011

dnes graf takto: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr... ale nevím nakolik je hodnověrný. V 6 ráno mě vzbudil močák že hned nebo bude průser 😅 a pak jsem do 7 nemohla usnout z toho, že mi to zblbne teplotu 😀 takže sice měřeno jako vždy, ale s tím, že jsem byla hodinu vzhůru a pak spala 50 minut.

Add. Vranov. Byla jsem tam na školním výletě a bylo to super. Ve Valticko Lednickém areálu jsem byla s kamarády v květnu - úplně poprvé a byla jsem nadšená. Asi počkáme jak začne padat listí a s M pojedem na výlet.

@anabella_lee M většinou vstává v 4:30, ale hvězdička je 😀 a to si pak ještě do postele narve kocoura.. 😠 a já tak nechci ať ho učí spávat s náma 😠 😠

@mihaji ta mrcha je ale mrcha. Září je jisté, neboj 🙂