Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

leni84
18. srp 2011

@miky Dobře děláš.. 😀 A neláká tě už taky testík vyzkoušet?

hankamamka
18. srp 2011

@leni84 prvý deň meškania som vyskúšala clear blue digital, má myslím 20-25 citlivosť a bolo tam minusko :-/ ďakujem za radu!

kd23
18. srp 2011

@hankamamka Jo, mamatest jsem taky slyšela, že jsou nejspolehlivější! Taky doporučuju, i když nemám osobní zkušenost. 🙂

leni84
18. srp 2011

Když jsme nechali volný průběh prvnímu mimču, tak jsem to samozřejmě vždycky nevydržela a už den před očekávanou ms jsem hrozně přemýšlela, jestli zkusit testík nebo ne..třikrát jsem testovala v den, kdy měla přijet mrcha a vždy byl pravdivě negativní..Ale aspoň mě to vždy uklidnilo, že jsem si řekla, příště se povede a chvíli na to ms přijela..Pro mě byly vždy tt avízo pro příjezd ms..A ten čtvrtý měsíc jsem to vůbec neřešila..Byli jsme hodně na horách a tak všude možně a na tulení jsme neměli moc čas, takže jsem vůbec nečekala, že by se mohlo zadařit a když ms meškala 4 dny, tak jsem si řekla, že to teda pro klid duše zkusím, ale vůbec jsem nepočítala s tím, že by byl pozitivní a jak jsem pak na ty dálnice čuměla.. 😀 Právě i proto si myslím, že se nám tento měsíc nezadařilo..Sice jsme se snažili během ovu, ale ta moje psychika a přemýšlení..to je u mě kámen úrazu..🙂

hankamamka
18. srp 2011

no jo ... hmmm

leni84
18. srp 2011

@hankamamka
Víš první den meškání ještě nemusí hcg v moči dosahovat 20 ani 25..3 dny meškání by už měl test s citlivostí 10 říct výsledek téměř 100% a 20-25 už by taky měly fungovat..Hcg se zdvojnásobuje každé 2-3 dny, takže zítra ráno bys už měla mít jasno..🙂

bujanda
18. srp 2011

@hankamamka souhlas, takže testuj o sto šest!!! 🙂

miky
18. srp 2011

@leni84 minulý cyklus jsem měla 35 dní a dneska jsem 35 den, takže zatím testovací mánii nemám. Jak říkám, teď to bude teprve třetí MS po ukončení kojení, takže je ještě možné, že se mi cyklus upravuje. Celou dobu co jsem kojila jsem MS neměla

bujanda
18. srp 2011

@miky žádný takový, 35 dní bude pořád, takže mrcha nepříjde, má zákaz 🙂

leni84
18. srp 2011

@bujanda Ty taky pokud ms zítra nepřijede..
😉

bujanda
18. srp 2011

@leni84 rozkaz 😀

leni84
18. srp 2011

@miky
Aha..Delší cyklus než 35 dní už určitě nebude..Kéž by!!!

miky
18. srp 2011

@leni84, @bujanda - snad ano, ale holky je to fakt pak bájo bez MS 😀

bujanda
18. srp 2011

@miky tak to se máme na co těšit !!!! 🙂

hankamamka
18. srp 2011

veru, aj ja by som sa vedela s MS rozlúčiť nadobro!

leni84
18. srp 2011

@miky To věřím..Mně stačily bez ms ty 3 měsíce, to bylo taky bájo..Kamarádka kojila rok a z toho 9 měsíců ms neměla, takže rok a půl bez ms..paráda..teď je těhotná podruhé, takže si zase "mlaská" 😀

leni84
18. srp 2011

Tak já to balím v práci..Dneska jsem se fakt předřela.. 😀 Přeji hezký večer! A zítra ráno chci od každé slyšet, jaké máte krásné dálnice.. 😉

bujanda
18. srp 2011

@leni84 pěkný večer! já mám v práci dnes nějakou párty, tak tu zůstávám dýl....... 😉

kd23
18. srp 2011

Přesně tak, taky mizím. Všeho moc škodí a venku je krásně! 🙂
Zítra se těším na novinky !!! Pěkný večer 🙂

alisi001
18. srp 2011

téda holky vy jste toho zase nakecaly 😀 manža mě vzal na oběd za to sklamání a pak na procházku a mám slíbenou romantiku 😀 😀 než dorazí MS
@hankamamka zítra se těšíme na foto testíků určo tam budou //
@miky tu cedulku ti chválím u tebe chci taky //
@bujanda copak ty taky 😀 😀
je vám přáno holky jen tak dál já se k vám snad brzo přidám 😉

hankamamka
18. srp 2011

@alisi001 teda dobrý manžel, že pozdravujem 🙂 ano, za chvilu túto diskusiu premenujem na tehotensku 🙂

bujanda
18. srp 2011

@alisi001 to je hodný manža 🙂

alisi001
18. srp 2011

@hankamamka jo jo je zlatíčko 😉 strašně by si přál syna tak se musí holt snažit 😀

bujanda
18. srp 2011

holky, taky to balím, jdu tady na tu mini párty v práci.....PS: Zatím se nic nedostavilo a je ticho po pěšině ...musím zaklepat...tak uvidíme zítra.
pěkný večer! 🙂

verik19
18. srp 2011

Teda holky, člověk tady chvíli není a nestíhá dočítat 🙂
@bujanda zítra tam určitě budou dvě krásný //.

leni84
18. srp 2011

@bujanda Užij si párty..Zítra nebo pozítří tam určitě budou // 😉

blazu
18. srp 2011

chvíli tu nesjem a teď abych hodinu dočítala :D @bujanda: držím palce, abys ty dálnice zítra našla našla 🙂

tumik
18. srp 2011

Ahoj,tak jsem tu :o) Z beremka šup sem... Snažíme se první měsíc, trefili jsme se do ovulace ( dělala jsem si ovulační test), od té doby mě pobolívá podbřišek,ale jinak nic...Menstruaci bych měla dostat tak za týden, ale při mém cyklu-necyklu nikdo neví... Tak všem přeji příjemné letní snažení 🙂

tumik.......20 DC

ili08
18. srp 2011

@tumik ahoj vítej 🙂

alisi001
18. srp 2011

@tumik vítej 😉