Snažím se o miminko víc jak dva roky a stále nic 😞

lavazzza
11. kvě 2008

Je tu nějaká snažilka,stejně zoufalá jako já?Do nedávna jsem byla klidná,ale jsem z toho smutná čím dál tím víc.

kropinka
11. kvě 2008

Lavazzo,už jsi byla někde u doktora?

lavazzza
autor
11. kvě 2008

Ahoj kropinko,byla před 14 dny v Gennetu, a ty?Teď jsem si všimlaže místo snažíme se,jsem napsala snažím se 😖 už nevím co mám dělaz pro to abych bylav klidu.

evamik
11. kvě 2008

Ahoj Lav, tak snad už se teď věci pohnou, když jste začali chodit do CARu! 😉

kropinka
11. kvě 2008

Máš krásnýho pejska!! 🙂 V albu jsem viděla,že chodíš do CAR,takže Ti poradím,věř doktorům,tak jako my všechny tady.

Já musím odjet ale mrknu sem večer a můžeme pokecat! 🙂

lavazzza
autor
11. kvě 2008

Děkuju 😉 je to miláček,i když roste jako z vody 🙂 ten doktor v Caru byl hrozně nepříjemnej,vrátili jsme se hodně zklamaný 😔 doktor mě prohlédl a řekl že mám jeden vaječník enormně velký a na druhém cystu.Měli jsme tam jet minulý týden,ale z práce mě nepustili,takže musím měsíc čekat.
Navíc mi můj doktor vysadil Clostilbegit,takže tenhle měsíc to bude paráda ☹

evamik
11. kvě 2008

Lav, a zkusit jiný CAR??

lavazzza
autor
11. kvě 2008

můj gynekolog mi tam zavolal a domluvil mi že tam můžu přejít k jiné lékařce.Akorát si tam musím zavolat jestli můžu bez objednání,nebo se musím objednat k té lékařce předem.

lavazzza
autor
12. kvě 2008

Halooo holky 😕

tesinka
12. kvě 2008

lavi, ahoj beruško 😅

lavazzza
autor
12. kvě 2008

ahoj prdelko moje 😲

tesinka
12. kvě 2008

co tady děláš beruško??? Není ti s náma v grafech dobře??? 😅

lavazzza
autor
12. kvě 2008

aleto víš že je,jen tam přibývá těhulek,za co jsem ráda,ale tak nějak si tam přijdu jiná,nevím jak bych to vysvětlila,píšu tam že jsem v pohodě ale tak to není,nechci holkám kazit radost,ono to zase přejde 😔

dckami
14. kvě 2008

ahojky, pařidávám se k vám, můžu??? V červnu to budou 2 roky co se snažíme o mimíska. Od 11/07 chodíme do Pronatalu v Teplicích. Mám za sebou 3 IUI bez stimulace, laparoskopii. Pokud bude vše v pořádku, tak v červnu zkusíme IUI se stimulací Clomhexalem.

petreva
22. čer 2008

Lavazzza, Dckami, zdravím vás, v červnu to byli dva roky, kdy jsem měla poslední tabletku HA...
Takže se přidávám do klubu 🙂 a jakpak se vám daří na cestě za miminkem?

campi
22. čer 2008

Holciny, ja byla bez antiko 5 let, z toho jsme se snazili pomoci lekaru posledni dva roky. Je to silene zdlouhavy - zenskej cyklus ma svoje pravidla a do toho ruzny komplikace (vid dckami...), takze se to natahuje, natahuje, ale nebojte se, nekdo ma holt cestu delsi a slozitejsi, ale kdyz se do toho v CARech poradne opřete, tak se to urcite povede. Hlavni je to nenatahovat a jit za cilem.

lavazzza
autor
22. čer 2008

Ahoj holky,no právě,zjistili mi tolik věcí že mi z toho jde hlava kolem,nechápu že tolik věcí ovlivňuje otěhotnění, přijde mi že u mě nic nefunguje tak,jak má ☹

dckami
22. čer 2008

ahoj,
zítra jedeme na 4 IUI, tak nám držte palečky. 😉

petreva
23. čer 2008

Dckami, držím všechny čtyry!!! 4palce - 4 iui že by znamení???
Lavi, taky mě zaráží, co všechno do sebe musí zapadnout a stát se v ty správné ojedinělé chvíle, že mi to připadá čím dál víc vzdálený. Ale pořád doufám a věřím, že nám v CARu pomohou a i my se dočkáme pořádnýho pupíka. A kudy se ubírá vaše cesta? Máte teď něco před sebou?
Já se dneska budu objednávat na polovinu cyklu, aby jsme zjistili jestli dochází k ovu...

lavazzza
autor
23. čer 2008

petreva mně zjistili Prolaktin v krvi,PCO,moře folikul,podezření na cukrovku a nějaké mužské hormony,momentálně beru Dostinex na snížení toho Prolaktinu,a za 2 měsíce tam jedu znovu.Nevím jak to do té doby vydržím,a hlavně vím že tohle je běh na hoooooooodně dlouhou trať:(

lucy82
23. čer 2008

Ahojky holky, tak my se budeme v srpnu snažit taky dva roky, už mi to leze slušně na mozek, máme za sebou všechny možný vyšetření, bez laparky ale vypadá že je vše v pořádku. Teď půjdu do Sanusu na hormon.profil opět, zítra genetika, a v srpnu snad vyjde IUI. Nechápu jak někdo dokáže otěhu tak snadno ☹

petreva
23. čer 2008

Ahoj Lavi, teda ty máš pech, viď. Dva měsíce čekat, to je pro nás to nejhorší, co, pořád na něco čekáme a nějak tomu všemu nemůžeme pomoct. A zkoušela jsi i nějakou alternativu nebo na to nejsi?

lavazzza
autor
23. čer 2008

lucy tak aspoň že vás čeká IUI máš naději,já se ještě nejmíň rok budu dostávat z těhlech sr.... 😠

petreva
23. čer 2008

Lucy, myslíš ty vyšetření - krev, kultivace, spermio, hormonál. profil, ještě něco?
Taky mi to připadá čím dál větší hlavolam...acho jo, a to bychom tady všichni taaak chtěli...

lucy82
23. čer 2008

Petreva:
Spermio je v pořádku, ¨hormonální profil taky, vyšetření na štítnou žlázu taky, ovulace mi chodí i bez stimulace, teď jsem 4 cyklus pod clostilbegytem a stejně nic ☹ Jsem z toho špatná, tak snad bude teď spermio taky ok aby mi mohly udělat to IUI, i když tomu nevěřím a pak nás čeká imunologie v Hradci, pak laparka no a pak IVF ☹

dckami
23. čer 2008

ahoj holky,
děkuji za držení palečků, také doufám, že to konečně vyjde. 🙂 Dneska to bylo jiné - manžel byl u zákroku se mnou,tak poprvé viděl, jak to probíhá... Mluvila jsem d doktorem a jsme domluveni, že pokud to teď nevyjde (nechci to zakřiknout), zkusíme v srpnu další pokus a pokud se to nepodaří, tak naplánujeme umělé oplodnění. Už nechci déle čekat 😉

Dneska porodila má nejlepší kamarádka, ráno v 8.15 hod. plánovaným císařským řezem. Je to klučík - Jakub, 3330g a 48 cm. Zítra se na něj jdeme podívat, tak se moooooooc těším, až si ho pochovám.

dckami
7. črc 2008

ahojky, kdepak jste?????? 😕

Dneska jsem se po ránu testovala, jsem 14 dní po IUI - bohužel 😢 negativní 😢 .
Tak jsem hned volala do Pronatalu a objednala se na konzultaci, chci se domluvit na IVF. Pojedu tam ve čtvrtek v poledne, tak jsem zvědavá. 😉

leamaria
7. črc 2008

ahoj holky,
my se snažíme už 2,5roku a stále nic ☹
Chodíme do Caru na Obilňák do Brna,takuvidíme co bude 😒
Lavazzza už sem taky na nervy ☹

petreva
8. črc 2008

Holky, to je umění, otěhotnět... ☹
Dckami, je mi líto...IVF je mnohem větší nadějí na těhu 😉 kdy byste do toho chtěli jít? Nám rovnou doporučili ICSI ☹ tak jsme do toho praštili hned tenhle cyklus, zítra budu volat, jestli nám to schválí pojišťovna.
Holky, držme se, někde na nás naše miminka přeci musí čekat. Doufám...

vm72
8. črc 2008

petrev-neboj.Pojišťovna to schvaluje bez problémů.A to ICSI je na druhou stranu lepší.Sice si musíš ještě něco navíc připlatit,ale je tam jistota,že se spermijka do vajíčka určitě dostane.
Jinak se omlouvám že jsem vám sem takhle vpadla...Píšu do Sanusky pce,ale teď si tady tak brouzdám... 😉

mmmk
8. črc 2008

Ahoj Lavazzko, znam te od videni uz nejaky cas. Vzdycky kdyz vidim, zes aktualizovala album, rikam si, ze tam uz bude fotecka testu. A nic ☹ My meli vcera dvoulete vyroci svatby, to znamena, ze zaciname treti rok manzelstvi a treti rok naseho snazeni. A porad jsme bez miminka. Mam PCO, jsem mesic a neco po laparce a ted laduju clomifen a mam ve ctvrtek termin v CARu. Je mi "teprve" 25 a doktori nad mym problemem mavaji rukou s tim, ze jsem jeste prece mlada a mam cas. Uz jsem na slova pockat, cas, mlada dost vysazena!!! Jenze nejhorsi je, ze jak beru konecne clomik a termin v CARu se priblizil, padla na me takova jakasi lhostejnost, az se sama divim a nadavam si 😢
Nezkouseli na tobe metformin? Pokud mas to podezreni na cukrovku, prave tobe by to mohlo pomoct. Ja mam inzulin v poradku, takze smula.