Snažím se o miminko víc jak dva roky a stále nic 😞

lavazzza
11. kvě 2008

Je tu nějaká snažilka,stejně zoufalá jako já?Do nedávna jsem byla klidná,ale jsem z toho smutná čím dál tím víc.

vm72
8. črc 2008

Ahoj mm... jen pro pobavení: Mě bzlo 35 a moje gyn.mě taky utěšovala ať se zbytečně nestresuju,protože jsem ještě mladinká... 😨 Jí bylo kol.70 a vloni už přestala nadobro ordinovat,tak možná proto mě viděla tak mladě... 😅 Já jsem vždycky úplně šílela.Trvalo 1/2 roku,než pochopila,že se ten můj případ bude muset řešit přes CAR. 😉

mmmk
8. črc 2008

vm, tak to ta doktorka brala asi podle sebe 😎 Ja mela s cyklem problemy vzdycky, brala jsem nejakych 5 let HA, to chodila MS samozrejme spravne, ale pak zase tisic problemu, ale vsichni mi rikali, ze se to srovna. Bydlim v Nemecku a uz 2x jsem zmenila doktorku. Porad mi pripadalo, ze mam hodne priznaku PCO, ale zadna doktorka tam nevidela cysty na utz. Az jsem se nasr... a kdyz jsem byla kvuli skole v CR, zasla jsem na gyndu a doktor mi pri prvnim "ohledani mista cinu" (jak sam rekl 😀 ) ukazal cysty (co jsem predtim videla a podle nemeckych doktorek to cysty nebyly) a hned me objednal na laparku. Po ni mi rekli, ze cysty odstraneny, vajecnicky provrtany a vejcovody pruchodne. Docela me to potesilo. Jenze jsem ted zpet v Nemecku, na clomiku, ale bez doktora, tak jdu do toho CARu. A je mi to dost jedno 😒

vm72
8. črc 2008

mm-Tak to já nemám problémy vůbec žádné.Ani na laparce se nic neukázalo.Jenom se zjistilo na spermiogramu,že manžel má špatné spermijky.Málo živých a i ty jsou pěkně líné. 😠
S tím CARem-no uvidíš...V každém případě tam dojdi a třeba Tě to "chytne" a dostatečně navnadí.Uvidíš co Ti řeknou.Rozhodně je dobře,že jsi to začala řešit takhle včas.Ono to potom strašně utíká.Já kdybych to věděla,že ještě po roce a oůl nebudu mít mimi,začla bych o moc dřív se snažením.A ještě ta moje "stařena" mi ukradla půl roku,které jsem mohla v CARu mít k dobru. ☹

vm72
8. črc 2008

Chzba-ne po roce a půl ale po dvou letech a půl. 😉

sonica
8. črc 2008

holky ono je uplne jedno kdy vas prepadne touha po mimiskovi, kazdy je na tom jinak, 😉
my se snazime uz tri roky, rok v CAR, veruska uz to zna, vid 😉 no a ted naciname vlastne uz stvrty rok. je to silene. a cim dal tim vic stracim nadeji a pritom by to melo byt obracene, vzdyt chodime do CAru kde by nam meli pomoci. 😅

vm72
8. črc 2008

Soni,ono je bohužel logický,když po neúspěchu dokonce už i v CAR se naděje pomalu vytrácí... ☹ Je to fakt boj.A sere mě(pardon),že si tím musíme projít.

mmmk
8. črc 2008

Jo, to je presne, jak to pise Sonicka. Tak jsem to myslela - ze cim dyl se snazime, tim vic ztracim nadeji a je mi to jedno. Pritom pred rokem se mnou touha po miminku uplne lomcovala a dost jsem se kvuli tomu nabrecela 😢

sonica
8. črc 2008

no me to jedno neni a hodne se tim trapim a bojim se ze ja se toho nikdy nedockam. ale cim dyl jsme v CARu tak tim min verim tomu ze nam pomuzou. uz proste nevim co delat. ☹ a tech slzicek co jsme uz vyplacali... 😢

dckami
18. srp 2008

ahoj holky,
kdepak jste???? 😨
Já mám novinky, po 4 neúspěšných IUI jsem se domluvli na IVF. Mám za sebou odběr krve na HP, stěry. Další konzultaci máme domluvenou na 25.8. a podepíšeme tiskopisy. Na poslední kontrole 14.8. mi dr. udělala utz a byl tam 1 folík 20mm, tak mi píchla Pregnyl a v pátek jsme měli domácí snaženíčko. 😉 Je to sice divní mít to takto načasované, ale byl to poslední pokus před IVF. Takže pokud se to nepovede, tak po polovně září pojedeme do Prahy na IVF. 😵

katuska23
18. srp 2008

Ahoj holky 😵

dckami držím palečky 😵

katuska23
19. srp 2008

halo halo tady nikdo není? 😕

dckami
19. srp 2008

ahoj, já jsem tady, ale nikde nikdo 😕 . Spíte 😔 ???

Tak dneska měl být snad jeden z posledních skutečně letní dní . Po práci jsme vyrazili na koupálko. Jsme doma opět sami bez Elinky, na poslední chvíli si jí vzala tchýně, bude tam do pátku. Na víkend jedeme na Máchovo jezero, kluci mají další triatlon. Na poslední týden musí Elí do školky, aby se trochu srovnala - teď chodí spát pozdě a ráno vyspává do 8 hodin. Musí se naučit vstávat na šestou, to nechci vidět. A od 1.9. nám začně škola - bude z ní prvňáček, třída 1.C. Ve třídě bude 24 dětí - 15 kluků a 9 holek. Všechno do školy mám nakoupené, sehnala jsem i kornout na bonbony, babička ještě ušije kapsář na lavici, musíme koupit bačkory a cvičky hotovo....snad. Mám z toho strach, do školy se sice těší, ale myslí si, že když se jí tam nebude líbit, může se vráti do školky. 😀

dckami
8. zář 2008

hezký večer,
tak máme doma prvňáčka, zatím se jí ve škole líbí, takže pohodička. 😅

Začala jsem se stimulací na 1.IVF, mám dlouhý protokol z folikulární fáze, kontrola 17.9. potom začnu píchat gonal.

A co je u vás nového??? 😕

dckami
16. zář 2008

zase nikdo??????? 😖 Halooooooooooo, haloooooooooooo 😀

janisek88
16. led 2009

Ahoj holky, chci se s váma podělit o můj příběh kterej pořád nemá dobrý konec a trochu si postěžovat...
Před 2 rokama jsem potratila a od té doby se s přítelem snažíme o mimi které se pořád nedaří. Žádný z gynekologů se zatím nesnaží řešit proč nám to nejde, pořád říkají že mám času dost a že sem mladá (je mi 20) 😠 Jediná doktorka co mě poslala na nějaké vyšetření, byla ta u které se léčím se sníženou funkcí štítné žlázy.
A tak nás poslala na genetiku, přítelovi zjistili že je neplodnej. Nechal si teda udělat ještě jeden kontrolní test a poté co dorazily výsledky kontrolního testu - světe div se - mě doktorka z genetiky řekla že se na soudním lékařství spletli a že je úplně zdravej a že jí bylo divný že už sem s ním jednou otěhotněla 😨 Takže prosím, zas tak těm doktorům nevěřte 😅
Teď sem rozhodnutá přitlačit mou doktorku trochu ke zdi aby se už něco hnulo, protože 2 roky už je trošku moc. Když budete mít někdo chuť tak se ozvěte, ráda si popovídám s někým kdo je na tom podobně a je zoufalej........
Ahhoooooj Jana

dckami
17. led 2009

ahoj Jani,
my s o druhé mimi snažíme již 2,5 roku, z toho rok jezdíme do Pronatalu. Po 1 nevydařené stimulaci na ivf jdeme do druhého pokusu. Ve čtvrtek jsem začala se stimulací a 21.1. jedu na kontrolní utz. 😉

MOžná bych se zkusila domluvit s tovjí lékařkou ať ti dá doporučení do CARu, kde vám odborníci pomohou. Se nou moje dr. nedělala 1,5 roku vůbec nic, že prý se na dítě moc upínám a moc na to myslím a potom to nejde. Až v Pronatalu zjistili,že mám protilátky proti spermiím,poruchu štátné žlázy.... 😒