Od té doby, co jsem těhotná, mi víc chlupatí břicho

natysnovec
11. dub 2018

Ahuj holky...mam dotaz trosicku trapny.
Od te doby co jsem tehotna mi vic vic chlupati briicho.Jsem s toho smutna.😭Je mi to trapny i pred manzelem😢😭

kackacerm
11. dub 2018

Ahoj, buď v klidu, nejsi sama. A těch změn na těle bude víc. Pak třeba přijdou strie a bude to ještě horší. Ale hlavně že je prcek v pořádku a chlap si zvykne. 😉

natysnovec
autor
11. dub 2018

@kackacerm Ja uz strie mam po prvni tehotwnstvi a mam je vsude..cele bricho az do pulky zad...To je mi tak nejak fuk ale vadi mi ty chloupky.

agneska7
11. dub 2018

mému miminku je taky nejspíš zima :D taky si zateplilo baráček vyprdni se na to a hlavně to nehol 🙂 já to beru z humorem 🙂

mischella225
11. dub 2018

Taky mam chlupate bricho jako nejakej chlap :D S pritelem si z toho delame srandu a bereme to s humorem.... Dokonce mi dneska bylo oznameno ze kdyz mi dava pusu na brisko tak mu to prijde jako kdyby se libal se starym chlapem :D :D Moc bych nad tim nedumala, kor kdyz je to pouze docasna vec 🙂

2hanah
11. dub 2018

@natysnovec Přesně toto pozoruju taky!!! 😂 i partner už si toho všiml a je mu to směšné, ale je zatím docela shovívavý . A přitom na hlavě mám tři a půl chlupu 😂 po porodu by to mělo zmizet, zatím nepanikařte.

natysnovec
autor
11. dub 2018

@2hanah Kdyz sem manzela poprosila aby me pohladil brisko tak mi rekl,ze koberce nehladi😁😁😁😁

priefi
11. dub 2018

@natysnovec a necekas chlapecka? Tohle zpusobuji hormony.

natysnovec
autor
11. dub 2018

@priefi ja nevim....

hikimen
11. dub 2018

A já se nemohla rozhodnout, jestli mám břicho doopravdy víc chlupaté, nebo jsem si toho prostě předtím nevšimla :D ...takže se hlásím do klubu 🙂
(Ale s manželem máme nepsanou dohodu, že jsem prostě medvídek panda a on mě bude jenom milovat a tolerovat to O🙂 ) Ale třeba na nohou mi chlupy skoro přestaly růst. Hádám teda, že jen změnily místo, kde rašit?

natysnovec
autor
11. dub 2018

@hikimen mam neco podobneho... 😁

esufi
11. dub 2018

Normální hormonální záležitost, stejně jak vypadávání vlasů, strie a jiný radosti, spojení s těhotenstvím a mateřstvím. Stejně jako ten velký pupek to časem zmizí. Můj manžel se těm chloupkům směje, ostatně i na nohou mi rostou rychleji. A nastává čas, kdy mi bude asi muset pomoct s holenim tam dole 😀

priefi
11. dub 2018

@natysnovec nekde jsem cetla, ze to muze zpusobit chlapecek, tak dej pak vedet, zda chlapecek nebo holcicka. A neboj, nic s nimi nedelej, ignoruj je, ony pak zase zmizi, jen se hormony musi vyvazit. Bude dobre 😉

whitechocolate
11. dub 2018

Měla jsem u prvního a teď i u druhého a pokaždé holčička, ale je pravda, že jinde na těle rostou pomaleji.

2hanah
11. dub 2018

@natysnovec Nádhera 😂😂😂 Jak píše priefi, čekáme kluka, takže já nečekám na svém těle nic krásného 😂😎

2hanah
11. dub 2018

@natysnovec Náhodou to není trapný dotaz, nejvíc jsem se mu nasmála jako u žádného tady.

michalelka
11. dub 2018

@natysnovec způsobují to hormony, taky jsem jak chlupatý koblih 😁 A celkově mi chloupky rostou mnohem víc 😉 Po porodu se to srovná.

hanulehanousek93
11. dub 2018

Me se taky ochlupatilo ☹ snad to pak zmizí...

popelka1984
11. dub 2018

To je běžné v těhotenství že se přes břicho, obvykle od pupíku dolů udělá chlupatý pruh, zase se to srovná 😀

zlorenka
11. dub 2018

@michalelka chlupatý koblih je naprosto presna definice.

Vitejak zeny, chlupy na prsou a pupku rasi beztak jen proto, aby nam nebylo lito, ze uz si nevidime na ty na podvozku a nohach 😂😂😂

kachna001
12. dub 2018

jsem ráda, že v tom nejsem sama 😀 za chvíli budu jak opice 😀

veronicka89
12. dub 2018

Tak si je oholo vydepiluj nebo vytrhej...vzdyt o nic nekde ne 😀

veronicka89
12. dub 2018

A takoveto to ze to zacne rust vice a hustsi je fakt blbost 😉

snahnah
12. dub 2018

Objevilo se mi to když jsem čekala chlapečka a už mi to zůstalo, říkám, že jsem po dědovi 🤣 A syn se narodil s chlupatým čelem a zády, taková opička 🐒

kepu
12. dub 2018

@natysnovec taky mi chlupati a ne jen bricho 😖..... Ty nejhorsi obcas vytahnu pinzetou a jinak to nechavam ...po prvnim tehotenstvi mam horsi kosmeticke vady nez je par chloupku ...to je to nejmensi ...

michalelka
12. dub 2018

@snahnah já se uklidňuji tím, že to po srovnání hormonů zmizí, nestraš! Nechci si celý život depilovat břuch 😂

snahnah
12. dub 2018

@michalelka Buď v klidu, já to mám asi v genech po pradědovi, ten měl prý i černé chlupaté záda 😉

agneska7
12. dub 2018

@veronicka89 tak to by ses divila v pubertě jsem si blbka holila snad vše i ruce a tet se stydím pomalu jít ven v tryčku s krátkým rukávem. takže ty se hol jak chceš, ale ostatním to nedoporučuj 😉

veronicka89
12. dub 2018

@agneska7 ono je to normalni ze od puberty je vsechno chlupatejsi nez driv 😉 👀😀

veronicka89
12. dub 2018

@agneska7 ono ty koreny chloupku totiz poznsji ze je oholis, nebo ustrihnes ...😳ony si reknou ...jee hele asi 4mm nahore nas serizli tak to vyrasime v hojnejdim poctu ;)

agneska7
12. dub 2018

@veronicka89 chápu ironie,ale je to tak 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru