Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažíme se 2021 💕

sylvka
9. bře 2021

Ahoj holky,jsem stará konikovka 😁první syn se mi narodil 2008.byla tady tenkrát super skupina ,se kterou jsme se později i vídali.dnes tady nic takového nemůžu najít....😔pojďte se tedy přidat a krátit ten otřesně dlouhý čas do dvou čárek na testu 😁

pribylovanikola
18. bře 2021

Ahojky koukám že těch skupinek je tady hodně jsem v Holandsku a s přítelem se snažíme už 5 měsíců o miminko mela jsem týden zpoždění a ducha na testu pak jsem to dostala po týdnu a neodeslo to s menstruaci a test se zřejmě zviditelňuje jinak jsem náladová unavená chutě mám a nechute taky co myslíte dle testiku

stepifrenk
20. bře 2021

Chci dítě

adell33
21. bře 2021

První a druhý test včera 9dpo a třetí dnes vidíte taky ducha?🙈🙈😀

shel44
21. bře 2021

@adell33 ano vidím 🙂🌸 Držím palce 👋

afrodyta
21. bře 2021

@adell33 take vidim drzim 👍

gwen01
26. bře 2021

ahojte, jsem tu nová, snažíme se od prosince... Ted v pondělí pozitivní test 22DC..úterý a středa jsme na to hupsli.. dneska už to asi nemá smysl se snažit že??

sylvka
autor
26. bře 2021

@afrodyta ahoj 🌼22 DC pozitivní ovulační? Držím palce.ja nevím,asi to nemá tak velkou cenu se dnes snažit 😁holky,víte co by mě zajímalo?jestli se dá skutečně otěhotnět jen ten jeden den v měsíci 😁
@adell33 jak to vypadá ?

gwen01
Autor odpověď smazal
Zobraz
gwen01
26. bře 2021

@sylvka Jasné ovulační.. 🙂 šance tam možná je.. Prý spermie na vajíčko den/dva počkají, tak nevím, každopádně je to alchimie.... Moje mamka tohle prostě nezná, ovulační testy, měření teplot apod....Hupsli na to a bylo..... 😎

shel44
26. bře 2021

Ahojte 🙂 Ja som mala pozitivny ovu test 17DC.. tak som zvedavá.. no čo Vám poviem.. makali sme čo to šlo 😀😇 samozrejme by sme makali ajtak 🤪.. Ale dnes som to nevydržala a skúsila testnúť... moja chyba 😞 vypada to na negatív.. všade bielo ako padlý sneh 🙁Myslite, že by to aj tak mohli vyjsť, keď sa o teraz neukázalo, alebo už nie je šanca?

sylvka
autor
26. bře 2021

@gwen01 moje mamka dělala bráchu na ovulaci 😁ptz to je větší šance na kluka,kterého chtěli .a světě div se,po dvou holkách kluk skutečně 😁
@shel44 a kolikátý ses den po ovulce?já měla sedmý den po ovu taky zcela negativní a přiznávám se,že mě to tak vzalo,že jsem zasla do Penny,koupila placku a celou jsem ji vypila 😁😁😁😁a devátý den dopoledne už byl duch 🤩

shel44
27. bře 2021

@sylvka za 3dni mám dostať mrchu.. som zvedavá.. pretože v januári som bola na revízii delohy koli vvv v 14tt. A baby docela písali, že sa to niektorom podarilo hneď, tak som zvedavá 😊

piskle89
28. bře 2021

Dobrý večer všem. Mám doma už téměř tříletého syna. O druhé miminko se snažíme rok a čtvrt. Po půl roce snažení mi byl diagnostikován ucpaný vejcovod (naplněný tekutinou), takže mi ho vzali. Hned první cyklus po operaci biochemické těhotenství. Od té doby nic. Dost věřím na různé energetické zatížení atd., takže jsem si vyřešila nějaké věci, vyčistila energii.. konečně se smířila sama se sebou a doufám, že si to miminko cestu už konečně najde. Dnes jsem 8-9dpo, tak uvidíme 😁 příznaky mám každý měsíc stejné, takže to už neřeším 😁

andycr
28. bře 2021

@piskle89 jsme ve stejné terminovce s prvními dětmi 😊 Já jsem po revizi v prosinci ZT ve 12 tt. Už proběhly dvě ms a teď jsem asi 10 DPO ale myslím že to nevyšlo. Minulý měsíc jsem měla příznaků kupu a nic z toho. Teď jen občasné píchnutí v podbřišku a citlivé bradavky lehce. Nechci se pozorovat nějak moc. Uvidíme, snad se brzy zadaří 🍀🍀 nám všem ☺️

piskle89
28. bře 2021

@andycr ano ano 😊👏 No já mám pocit, že jsem přešla pomalu od fáze totálního šílenství, smutku a hysterie z každé ms, po smíření (že už to možná ani nebude). Jasně, miminko si přeju a moc ho chci. Nehledě na to, že El je milovník dětí. Ale už mě nebaví to čekání každý měsíc. Právě to sledování se (ačkoliv každý měsíc to je stejné). Dřív jsem poznala, z jakého vaječníku mám ovulaci, teď to nepoznám. Takže opravdu každý měsíc čekám, zda jo či ne. Přijde mi to už úplně na hlavu 😂 A tak si i říkám..co se stane, když prostě další dítě nebude? Ale jasně..dokud je alespoň maličká naděje, tak věřím a doufám 😁

andycr
28. bře 2021

@piskle89 já třeba nepoznám vůbec na sobě ovulaci. Nikdy jsem si jí nezjišťovala, ale teď po tom všem mám cyklus dlouhý 37 dní, tak jsem tenhle měsíc zkusila ovu testy a teda žádný nebyl pozitivní. Takže naději moc nedávám, ale už jsem četla že se stalo že test neukázal a nakonec byly ženský těhotný. 🤷
Jako taky si říkám že když druhé nebudete, tak bohužel, ale moc bychom si ho přáli a po tom potratu ještě víc no 😒

piskle89
29. bře 2021

@andycr muselo to být strašně těžké 😢 Já si pořád říkám, že prostě nejsem těhotná..víš, že nemám tu naději (a potom to zoufalství). Je mi líto opravdu každé ženy, která si tím musí projít. Mám sestřenici. První dcera má 6 let, už vlastně pět let se snaží o miminko. Mezitím jednou potrat asi v 7.tydnu, potom porod mrtvého miminka v 17.týdnu, potrat v 10.týdnu, další asi dvě biochemické...a ona to nevzdává. Je tak statečná ♥️ Zjistili ji poruchu srážlivosti krve, takže doufáme, že další těhotenství už dobře dopadne.
I já si ho přeju. Kolem kamarádky už mají druhá miminka. Asi 1,5 měsíc zpět jsem měla webinář Vliv psychiky na plodnost. Dost mi to pomohlo v tom přijmout ty pocity smutku, když ti někdo řekne, že čeká miminko. Protože je samozřejmě mám.
Takže menstruace má dojít kdy? Čtvrtek/pátek? Já pátek/sobota. Ale nic.. žádné mimořádné příznaky 😂 kromě klasického nafouknutého pupku.
No já dřív ovulaci nepoznala. Ale po porodu to je horší než menstruace. Přesně jsem poznala u stranu. Protože ty bolesti byly fakt velké. Teď cítím bolest na obou stranách a i uprostřed. Párkrát jsem to zkontrolovala testy (a i to vyšlo na uz na gynde), ale teď už není potřeba 😁 Jen po operaci už nevím stranu.

andycr
29. bře 2021

@piskle89 jo bylo to těžké, ale dá se to překonat když už máš doma prcka a manžela který tě podrží.
Sestřenka je statečná. Přeji jí ať se také brzy dočkají 🍀
Já už jsem se smířila i s návratem do práce. Původně mi to mělo krásně navazovat na tenhle rodičák. Aspoň půjdu na chvíli mezi lidi, peníze se také hodí...
Hele nevím přesně kdy má ms přijít. Měla jsem od srpna 3 menstruace, první cyklus po vysazení ha 41 dní, pak //, pak revize a dostala jsem to po 6 týdnech. Pak další cyklus 37 dní. Dnes jsem 32 DC, tak počítám tento týden. Doufám teda, když nebudou//

piskle89
29. bře 2021

@andycr jo, ona ta práce je taky důvod, proč"tlačit na pilu". Já teda pracuju na půl úvazku už od července. Jenže jsem to brala jakože chvilkovou záležitost. Pořád jsem si říkala, že další měsíc už to vyjde. Pak najednou jsem zjistila, že mi to nebude už navazovat a přišla panika.. jakože fakt plný úvazek? Jakože zpět do školství? Teď?! Pár týdnů jsem z toho byla špatná. Práce mě začala dost bavit a bylo mi líto, že bych měla odejít. Tak jsem dohodla s manželem, že můžu zůstat tady na půl úvazku. Že nemusím zpět učit. A mně se strašně ulevilo. Práci mám fakt ráda, můžu se dost vzdělávat, což mě baví. A zároveň plno času, protože je povětšinou na mně, kdy práci dělám. A samozřejmě doufám, že časem se k tomu zase přidá mateřská 😊
Jo, takže cyklus ještě rozházený, že člověk vlastně neví, kdy má MS čekat. Já to teda taky nemám na den přesně. Většinou 27-30 dní..ale je to vždy 14 dní od ovulace, takže tak nějak vždy tuším, kdy přijde.

shel44
30. bře 2021

Tak.. čakám na signál.. a ms nikde.. prvá porevizni prišla krásne.. aj sila aj trvanie bolo ako pred tehotenstvom.. a druhá Ms mala prísť dnes.. už nemám ani PMS bolesti .. tt negatívne.. a ovulacia na 100%prebehla.. robila som si testy.. akurát sa posunula o 1 den.. tak počkám do zajtra.. dúfam, že ju nebudem mat rozhádanú.. cely život som ju mala ako hodinky 😀 doslova

hajglish
10. dub 2021

Ahoj,chci se jen zeptat.Vzdy me prsa zacinaji bolet cca 6-7 dni po ovu a ted bych mela mit ovu a prsa me uz ted boli.Muze ti byt zpusobene Nosifolem? Beru ho 14 dni

adell33
13. dub 2021

@sylvka ahoj...nějak.. nevyšlo to..byli jsme v centru ... udělali mi vyšetření a přeji pořádku... a dnes jsme šli pro výsledky ze spermiogramu a je to špatný.. má jen 0,2 spermii.. a patologie hlavičky 100 talze nevím co se bude dít...

tamarakralova
4. kvě 2021

Ahoj,

jak koukám, tak tady už se vesele těhotní. My zvažujeme třetí dítko, ale zatím stále rozmýšlíme. Chjtěli bychom zase jaro/léto, takže to odstartujeme červenec-srpen-září a když nic, tak to tak má být a třetí dítko nebude, ne ted 🙂

andycr
4. kvě 2021

@tamarakralova my se snažíme o druhé. Syn je v létě, to jsme chtěli. Podruhé jsem otěhotněla v září a TP byl 29.6., ale v prosinci revize ZT a tak se snažíme znovu. Tři měsíce jsme se snažili vlažně, manžel se zatím necítil. Teď prý sází semínko pro zimní miminko 🤣 On mě fakt baví, někdy 😁🤔

tamarakralova
4. kvě 2021

@andycr Já mám obě holky na první pokus. První právě přelom červenec/srpen a je dubnová a druhou vím přesně a to 25.5 a je unrová, skoro na Valentýna :D A ano i to zimní mělo něco do sebe. Ono člověk míní a život mění 🙂 Zatím suplementuju 😅

syvunka
Autor odpověď smazal
Zobraz
syvunka
26. kvě 2021

Ahoj holky, tak se k vám také přidávám. Doma už mám 2 raubíře 6 a skoro 9 let. A tak jsme se rozhodli ještě pro 3. Třeba nám do třetice vyjde ta holčička. OVU jsem měla 17.5. Už asi 4 den mám divné bolesti břicha, takové jakoby šťourání. MS má přijít 31.5.ale doufám, že nepřijde... setkaly jste se některé s podobnou bolesti břicha a pak jste našly II na testu?

lucahv
26. kvě 2021

@syvunka vždycky mě pichalo v podbrisku cca 5 dni po sexu. A 8 po sem měla slabe pozitivní test 😊

lucahv
26. kvě 2021

@sylvka já jsme zase koníková od 2018 😁 a taky to tu hodně frcelo. Zase si říkám ze možná za ty 3 roky jsou holky více bez problému a plodne. Což je super. Ale chybí mi tich x příspěvku za den 😊

syvunka
26. kvě 2021

@lucahv přesně. Dřív to tady bylo takový živý, přátelský, podporovaly jsme se tu atd. Teď jsem byla docela v šoku, když jsem před nějakou dobou dala příspěvek s dotazem a co se pod ním pak strhlo za diskuzi.... no škoda mluvit.... člověk aby se na koníkovi bál zeptat....