Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

saminomimino
6. únor 2011

@nikissek28 děkuji,snad vše půjde tak hladce jak do teď 😉

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 no nevím jaké kroky mě vedli to téhle diskuze 😀 😀 😀 třeba to umíš,zkus toho využít 😵 😵 😵
to je hezké že si na mě někdo vzpoměl,mám dojem že diskuze "čekání //" není zamčená,takže se nemůžu ani stait mrknout,tam už nechodíš že si založila svoji?

majjka24
autor
6. únor 2011

@adenka84 to mi povídej, taky jsem byla vytočená jak jsem slyšela, kolik "nás" stojí léčba jednoho feťáka, jsem měla chuť tu televizi rozbít 😠 Je to i tak šíleně drahé, pevně doufám, že se nám to podaří normálně, protože neoplýváme statisíci na účtě.....

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 oprava:: diskuze čekání na // že je zamčená 😀 😀

saminomimino
6. únor 2011

já ani netušila že to feťákům platíme 😲 😲 😲 😲 proč proboha 😠 😠 😠 😠 ???Je to jejich problém ať si to zaplatí sami svině,tak kde jakej předraženej lék kterej tě třeba udrží při životě ti nedají ani halří a feťákům to budem plati my,to je fakt bordel,co je to za měřítko,to to platíme i alkoholiků 🙄 ?,já bych je nahnala na opuštný místo 2 měsíce bez fetu a tvrdou práci a oni si to pak rozmyslí

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino nechodím, kkoberová (taky těhu 6 tt) založila svoji a uzmakla, tam jsem chodila, ale snažilke tam ubývalo a nakonec jsme tam byly cca5 co jsme tam chodili poravidelně, Prosila jsem ji, ať to odemkne a ona nic, tak jsem založila svoji a veřejnou 🙂 asik to využiju (čarováni), drž mi palce 😵 😀

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino njn, jde to z našich daní 😠 😠 😠 jinak přesně, moje řeč !!!!

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 tak co vím tak kloberova chodí na diskuzi z čekání na // těhulkama a je tam většina holek z čekání na // mě zakladatelka umožnila vstup a byly docela naštvaný že se nemůžou podívat do diskuze čekání na // že ji někdo zamkl,či co,máš recht nejlepší založit svoje 😉

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino tak je tam ode mě pozdravuj, ať se klidně přijdou juknout tu, většina tu chodí z čekání na // 🙂 tu prevní zamkla vrkocka nebo tak nějak (jedna z těch prvních těhu ) a druhou kkoberová a vím, že si i vlastní diskuzi vytvořily i kačky (tkackac a katulinek), ale taky zamčená

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 se to rozkouskovalo co 🤐 ,jj vzkážu holkám ať vás tu podpoří 😉

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino to jo no, ale každý je kde chce, ne? 😉 🙂

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino máte krásné originální jméno, jak jste k němu přišli?

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 tak tak 😉 ,jen mě zarazilo jaký kolem toho byl poprask,jako chápu že snažilky moc nechcou poslouchat bláboli těch který už těhu jsou nic méně v té diskuzi každej nějakou tu doby strávil a všichni se podporovali tak mi přišlo nehezké že se některé snažilky na těhule jako by zlobily a snažili se je vyloženě nevýdat ,no každého věc ale přeci ten kdo otěhotní, nemůže za to že to jiným nejde,i když vím jak to umí trápit a bolet,bohužel je to ale tak...

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 náhodou 😀 😀
někde v časopise jsem narazila na jméno Jasmína,nějak mě to neokouzlilo a chtěla jsem Rozálii,jenže jsem zjistila že ji dává kamoška a ta teď právě porodila,takže mi to přišli takový už blbý,mimo to s tím nesouhlasil muž a najednou mě úpně polila láska ke jménu Jasmína 😀 ,s tím muž souhlasil a bylo to 🤐 ,mu se pak zalíbylo jméno,Ruth a tak jsme to dali dohromady 😉

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino přesně, mě to taky rozčilovalo některé řeči některých, ale tak každý jsme nějaký 😵 když se něco někomu nelíbí, ať tu prostě nechodí, nebo to může i klidně napsat, když má tu potřebu, je to každého věc a tady toto je diskuze pro všechny a o všem 😀 😀 😀 !!!! ne jenom o jednom tématu

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino krásné, určitě jí to jméno bude slušet, princezně 🙂 My chceme Elišku a u kluka nemáme páru, Patrik byl, takže fakt nevíme,a le to je čááásu 🙂

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino jio a náhodou jsem to myslela dobře, fakt se mi to líbí abys věděla 😵

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 já myslím že když chce někdo solo skupinku ať si ji založí a hotovka,jen teda pokud je to snažilka která těžce nese když někdo otěhotní,tak nevím nevím jestli by takovou diskuzi měla zakládat vždycky je totiž možnost že někdo otěhotní dřív ,bohužel relita i já ve skupině snažilek byla jedna z posledních 😒

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino moje řeč, jak jedna z posledních?? jsi byla těhu mezi prvníma 😵 poslední budu já

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 jj,děkuji,je fakt že lidem se to líbí krom naší rodiny až na moji máti té se to líbí moc,ono je to ale fuk,důležité že se líbí nám a je to originál,jen mě nebaví poslouchat ty řeč od tchána a mojí babičky,raději jsme jméno říkat neměli,jak se nedává Kristýna nebo Jan tak jsme divní,jako nic proti klasikým jménů,kluka bych brala Františka ale na tom se neschodnem s mužela a tak vybíráme něco aspoň trošku neokoukaného a origo né to co má každý,jenže hold starý palice to vidí jinak 😠

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 no u vás v čekání na // jo,tak už jsem zašla těhotná,protože jsem si psala se zakladatelkou ale v naší původní skupině květňaček 2010 jsem byla skoro poslední s mamin co už dítě mají a v druhé skupince snažilek bez dítěte jsem sice nebyla poslední ale zase to tam bylo takové rozpadající se a zůstalo zdravé jádro,některé se stále snaží a já je tam podporuju 😉

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino na ně se vyprdni, vy jste rodiče a né oni, a jak jsi psala, líbí se to vám a to je hlavní, no ne? 😉 😀

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 já vím,jen kdyby neprndali 😖 😖 😖

saminomimino
6. únor 2011

jdu hodit nohy hore 😉 dokud dítko spí,zase se zastavím

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino dej si špunty do uší a odkývej jim to a máš pokoj 😀

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 já zase nemlčím,to neumím,a teď s těma hormonama i vylítnu,víš jak já jim taky nekecám do jejich věcí 🙄

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino jj,běž 😀 já se jdu provětrat a vemu sebou hafíky 😀 😀 😀 k večeru se tu zase juknu

adrous
6. únor 2011

no konečně jsem tu zdravím holky 😵 😵

majjka24
autor
6. únor 2011

@adrous jupí, vítej mezi námi děvčaty 😀 😀 😀

majjka24
autor
6. únor 2011

Juknu se tu k večeru, už fakt idu s těma hafíkama 🙂