Snažíme se o mimi 3. měsíc. Jste na tom stejně?

maybay
6. pro 2011

ahojky, snazime se s manzelem 3. mesic, vim, ze je brzo plasit, ale kdyz vidim tady a v okoli jak se vsem dari je mi z toho trosku smutno.... Jste na tom nektera stejne?

sedivka
12. pro 2011

@klarka_kvetinka tak jestli mate takhle pribuzny okolo, tak to uz vubec nebuzde s nim a mimcem problem. Kdyz budes muset nekam, kam ho nebudes moct vzit, tak ho vzdycky k nekomu das.. 🙂 ale mas muj obdiv, jak bych takoveho psa mit nemohla, vzdycky byli cast dne doma sami (stejne hodne casu prospi)

aninam
12. pro 2011

@sedivka nas pes je taky doma sam, ale je fakt, ze cim je starsi, tak to zvlada hur ☹

klarka_kvetinka
12. pro 2011

🙂 njn t je naš mazlik 🙂 ale to spani je udesny když ho nepustime d ložnice tak knuči dali jsm e mu pelech vedle postele a stejne usnem a už je unas dokud se neposunem a neudelame mu misto mezi nama tak nas oblizuje a skače po nas .. mazanek no

aninam
12. pro 2011

@klarka_kvetinka to mi pripomina Lukyho 😀 Taky radil v postylce do te doby nez jsem ho prendala do postele 😀 Zlepsilo se to az velkou posteli a ted spi sam v pokojicku uplne v pohode 😀 Se psem to bude horsi 😀 :-P

sedivka
12. pro 2011

@klarka_kvetinka no, meli byste mu dat nejake mantinely, za ktere nesmi. Jinak z nej budete mit velkeho ne mazanka, ale rozmazlence, ktery bude terorizovat celou rodinu a zlvast hur bude snaset prichod miminka, protoze se najednou dostane v hierarchii az za nej a nebude to umet "zpracovat". Pak delaji psi ruzne naschvaly (pocuravani, niceni veci, apod...)

klarka_kvetinka
12. pro 2011

to zvladnem snad je temperamentnější ale doufam že to bude v pohodě ... mam ho nastarosti jen do 24 pak dostane mašli na krk postavim ho pod stromeček a je Radka ... slibyl že se o nej bude starat když ho chtel

aninam
12. pro 2011

@klarka_kvetinka Radek je pritel (manzel)? A ty tomu veris, ze se o nej postara? 😲 😲

sedivka
12. pro 2011

@klarka_kvetinka jestli je Radek (manzel/pritel), tak je to furt vas pes a jste panicci oba dva 🙂 Jestli je to nekdo jiny, kdo bydli nekde jinde, tak ti to uz muze byt jedno (ale to bys zase neresila, jak to vzladnete s miminem)..tak jsem to asi nejak nepochopila 🙂))

klarka_kvetinka
12. pro 2011

nn zatím muj Přitel . bydlime spolu

sedivka
12. pro 2011

@klarka_kvetinka no takze ten pes s vami bude tak jako tak 🙂

klarka_kvetinka
13. pro 2011

nude no ... Zatim s nim vztavam ja a obskakuju ho ja tak jsem zvedava na tu Radka slibovanou pěči 😀 😀 😀 😀 😀

maybay
autor
22. pro 2011

@janicka1983
@klarka_kvetinka ahoj holky, jak pokracuje vase snazeni, uz se zadarilo?
@aninam

klarka_kvetinka
25. pro 2011

ahojik nn ja jsem ted 3 dny po ms a zase jsem to obrecela :-/ chjo se snad nedockam a co u Tebe ?

maybay
autor
28. pro 2011

@klarka_kvetinka ja zatim nic, cekam jestli MS prijde, mela by prijit kolem 3.1. tak doufam...

klarka_kvetinka
30. pro 2011

@maybay tak hodne štěstíčka a to i do nového roku 🙂 At se konečně zadaří 🙂 ja si počkam znovu do 17 .1 :/ chjo

eficenka
30. pro 2011

@maybay ahoj 🙂 já čekám za 8 dní MS... Pokud přijde,tak se budeme snažit již 4.měsíc o miminko...
K Vánocům jsem dostala od Ježíška 🙂 teploměr pro měření BT, tak snad nám to kdyžtak vyjde!!! Začala jsem minulý měsíc pít kontryhelový čaj a zobat kys.listovou. Občas si postesknu, když tu skoro všude vidím pozitivní těhu testy. Moje švagrová má teď měsíční miminko, tak jen koukám a koukám a odrážím dotazy dalších příbuzných kteří se neustále ptají, kdy budeme my mít miminko ( ani neví, jak mi je smutno že se snažíme a ono nic...)
Snad se nám to brzo povede 🙂

maybay
autor
1. led 2012

@eficenka ja cekam MS 3.1., ale dnes jsem zacla trosku spinit. Cyklus se mi nejak zkracuje, nevim jestli nezajit k dr. Pokud prijde tak se budeme snazit 5 mesic. Taky jsem z toho smutna.... Ja jim kyselinu listovou, ale ne uplne pravidelne, prislo mi,ze po ni pribiram...

eficenka
2. led 2012

@maybay no říkala jsem si, že pokud do půl roku se nepovede, tak skočím k Mudr. V září jsem se vdávala a stěhovala jsem se skoro 300 km z mého rodného bydliště. Tady jsem si našla novou gynekoložku a je moc moc dobrá, ochotná, vstřícná.... Tak uvidíme... Já tu kys. listovou beru pořád, mám teď navrch asi 1 kg, ale pro miminko udělám vše. Jinak teď žiji s manželem na horách, takže tu je pořád pohyb, tak se to trochu kompenzuje 🙂
Hodně holek říká, že stačí na to nemyslet a najednou si těhotná :D jenže mě na to nějak nejde nemyslet.... Teď jedeme s manželem na 2 týdny na služebku, tak uvidíme 😉
Někdy se to povést musí!

maybay
autor
2. led 2012

@eficenka Vim, ze se na to nema myslet, ale podle me na to myslime vsechny. Nejde na to nemyslet. Ja jsem doufala, ze otehotnim hned po vysazeni, tak kazdy mesic snazeni mi prijde strasne dlouhej.... Na sluzebce by se to mohlo podarit 🙂 Drzim vam palce. Nebo treba ms uz ted 🙂

maybay
autor
2. led 2012

@klarka_kvetinka tobe taky hodne stesti a zdravi do noveho roku, hlavne vytouzene mimi 🙂

janicka1983
2. led 2012

Ahoj tak nám se zatím nedaří. Teď probíhá akorát snaženíčko. Tak uvidíme. Taky přeju ať se všem v novém roce konečně zadaří.

eficenka
2. led 2012

@maybay uvidíme jak to půjde... Měla bych to za pár dní dostat... Ale poslední dny mám strašně citlivé až bolestivé bradavky (když si přes ně přejedu tak to bolí jak modřina, nějaké návaly horka - vždycky uplně zčervenám a manžel si dělá srandu, že to fakt vyšlo 🙂
Ale jsem taková skeptická, prostě si nemyslím, že to vyšlo... No uvidíme - dneska jsem dělala TT a negat . 😒
Přeju, ať je další měsíc úspěšný, někdy to přece vyjít musí!

eficenka
2. led 2012

@janicka1983 takových je nás tady víc.... Jak dlouho se už snažíte?

janicka1983
3. led 2012

@eficenka teď to zkoušíme 5. měsíc. Koncem ledna jsem objednaná na gyndu. Tak uvidím co mi řekne. Teď jsem mě i manželovi objednala macu. Uvidíme třeba to také pomůže.

klarka_kvetinka
17. led 2012

holky tak ja pořad ještě MS nic a hned jsem si udelala tes a negativ tak to bude asi jen spoždene :-/ Nevím jak jsou ty testy spolehlive nebo po jake dobe je nejlepe delat ??? :-/ Chjo modlím se yb to vyšlo pokud ne je to už 4 měsic snažení ...

mersy
18. led 2012

@klarka_kvetinka
možná se jen testuješ brzy -
mě u obou dětí HCG narůstalo později a pomalu -
zkus si tady na stránkách spočítat......je tam i doporučení, kdy se testnout
http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/prubeh-teho...

klarka_kvetinka
19. led 2012

no termín porou mi tam vyšel 24.9 😀 a 16.1 by sem si mela udelat test ja si ho delal hned 18.1 a nevyšel a 17.1 jsme to mela dostat a ještě stale nic ve středu jdu na gyndu tak jsme zvedavá

maybay
autor
25. led 2012

@janicka1983 co je maca?

maybay
autor
25. led 2012

@janicka1983 ja jsem na gynde byla pred tydnem a cekam na vysledky, jsem rada, ze jsem tam sla a necekala rok...

ivana21m
25. led 2012

@maybay Ahoj, snazime se naprosto stejne, ted jsem mela 4dny zpozdeni a a hrozne jsem to obrecela kdyz jsem to dostala, s pritelem jsme uz nestastny ... a zkousime ruzny rady aby se nam to mohlo povest doufam, ze se to ted zadari