Těhotenský test. Mám ho brát jako negativní?

12. říj 2020

Dobrý den chtěla bych se zeptat je to tady asi denně ale musím .udělala jsem si test viz foto něco tam možná vidím ale test byl po limitu cca po půl hodině.takze mám to brát negativní?ale asi jo když jsem ráno dělala obyčejný test plastovy sluníčko a na něm asi nic. Jinak mám den před ms.vim netestovat před MS ale kdo to nedělá.blbe komentáře si nechte.dekuji.

lenatko91
12. říj 2020

Vidím slabého ducha, zkus za dva dny znova 🙂 držím palce! 🍀

te_reza
12. říj 2020

Nevidím tam nic.

jjasmina
12. říj 2020

Já nevidím nic

mzacikova
12. říj 2020

Vidím, ale po limitu to bývá falešné..

vendelinka08
12. říj 2020

Vidím krásného ducha

tasimia
12. říj 2020

Něco slabeho vidím.

barulina
12. říj 2020

Vidim dusika

autor
12. říj 2020

Také vidím ale nevím co si myslet když ten plastový byl negativní.

sebinka123
12. říj 2020

Takového ducha jsem našla 11dpo a teď mi tu spokojeně oddychuje vedle mě. Držím pěsti, ať to také vyjde jako mě. A taky jsem testovala snad od 10 dne po. Znám to, prostě nešlo vydržet a nemyslet 😉

hawah
12. říj 2020

Vidím dušíka 🙂 Mám z dnešního rána podobného, taky mám den před ms. Ale tak se mi motá pořád hlava, že jsem testovala už dnes 🤪

91tynka91
12. říj 2020

@hawah já zásadně netestuji, tak to brzy, protože se bojím, že by to odešlo (už jsem to jednou zažila). Ale tento měsíc se cítím strašně divně. I mě se strašně motá hlava, proto reaguji na váš komentář 😀 je to neúnosné. MS čekám za dva dny, ale myslím si že dorazí, protože začínám mít špatnou pleť, a to mám před MS vždycky. 😔 jinak potichu gratuluji k //🙏🏼

autor
12. říj 2020

@hawah krásný dusik ale já myslím že kdybych byla tehu tak už by to test ukazal a bylo by něco pořádně vidět u prvního jsem měla ducha krásného už 3 dny před ms.a teď mám den do ms a skoro nic není vidět.a ranní test negativní takže asi to nevyšlo.pocitam s tím.ty máš krásného ducha myslím že můžu gratulovat.

nagojka
12. říj 2020

Taky vidim slabeho dusika...drzim palce..🍀🤰

andyskarsgard
12. říj 2020

Já Bouzel nic nevidím, vyzkoušej to za 2 dny, pokud to byl duch bude silit, pokud ne Bouzel.

klokanka31
12. říj 2020

Na tom prvním duch je. Zkus za dva dny... 🍀

klokanka31
12. říj 2020

@hawah Taky pěkný duch 🍀

nase_mimi
12. říj 2020

Ja vidim ducha...

barca90
12. říj 2020

Opravdu slaby duch tam je, ale kdyz je to po limitu, tak se ma brat jako negativni 😕 Ale chapu jak ti je, ja testovala vcera (mela dojit MS), test negativni, testovala jsem i dnes (test negativni, den zpozdeni) a to jsem rikala, ze testnu az zitra 🤦🏼‍♀️ Musim rict, ze jsem ale netestovala rano, ale behem dne, rano jsem nemela cas kvuli malemu. Mam priznaky, jako kdyz jsem cekala maleho a v tyhle dobe uz se mi u maleho objevila viditelna slaba carka, takze cekam, ze mecha dorazi 😕 Kdyz ne, tal chci zkusit ve stredu (ale fakt opravdu ve stredu 😂 ). Myslela jsem si, ze u druheho ditete to bude snazsi, nebrala jsem zadnou HA, ale je to jeste horsi nez u maleho 🤦🏼‍♀️

autor
13. říj 2020

@barca90 kraane tak to zkus vydržet ale já už bCh si řekla že to nevyšlo když máš zpoždění a test negativní tak i přesto držím palec a dej vědět jak jsi na tom já mám dnes termín a MS stále nikde jen mám dost bílí vytok.

vaseli16
13. říj 2020

@hawah no nekecej? 😁 Takze nakonec jeste jedno??? Nepsala jsi v zarijovkach ze uz dalsi nee? 😁

hawah
13. říj 2020

@vaseli16 mnoooo 🙈

vaseli16
14. říj 2020

@hawah a tak plánovane? 🙂Nebo si naslo cestu samo🙂 ja uz bych taky chtela, ale chlap se bojí, ze je jeste brzo...

hawah
14. říj 2020

@vaseli16 jako taky mám bobky, že je brzo... 🙈 Jsme si řekli, že teda ještě jedno jo, ale že to vyjde okamžitě, to jsem teda nečekala 😂 Tak snad to bude dobré ☺️ a má to tak být 🙂

vaseli16
14. říj 2020

@hawah to je krasny ☺️ tak tfuj tfuj a dej nam oak ve skupince vedet ☺️

barca90
15. říj 2020

Tak nic. Dnes MS dorazila.