Test před MS. Dělal někdo?

barunka19955
20. říj 2022

Ahoj holky se jenom zeptat kdy se nejdříve dělali TT dělala jste některá před očekávanou Ms A jak to dopadlo klidně můžete fotky testíku vložit jsem A jaký se vám nejvíce osvědčil a který ukázal první nějaký náznak pokud jste byla těhotná a testovala jste před a kolik dní před MS. A jaký má testama . ? Jde o to že poslední MS Byla 26.9 nechráněný styk byl 8 A 9.10 . A MS nepravidelnou většinou nejméně 30 DC a více . Děkuji

lencaa11
20. říj 2022

@barunka19955 pred Ms úplně není ok testovat ale chápu že to je to silnější testy teď hodně chválí Dr max,livsane ,Clearblue PLUS,RapiClear Classic Těhotenský

kackabis
20. říj 2022

@barunka19955 já testovala den před ms a na testu jsem něco viděla, ale byl to fakt spíš vymodlený stín. Čárka jako taková mi šla vidět až dva dny po vynechání, a stejně silné čárky jsem měla až po 9dnech od vynechání. Mám teda krátké cykly (21dnů) testovala jsem pepinem, holky ho tu moc nedoporučují, ale mně nikdy nelhal 🙂

barunka19955
autor
20. říj 2022

@kackabis nu mě právě několikrát Pepino spíše vždy ukázal falešné pozitivní a hlavně hned po namoceni .

kikhulka
20. říj 2022

Ahoj já testovala 5 dní přes menzes a měla jsem doma jen mamatest tak jsem zkusila a měla jsem hned silnějšího ducha.
Druhý den(tedy 4 dny do menzes) jsem testovala dr.max a DM.
A 3 dny do menzes silily úplně.

nina004
20. říj 2022

@barunka19955 Mám nepravidelné a dlhé cykly ,ale testovala som 10 DPO ( to som sledovala ovu) u syna teraz na 9deň po sexe to už mala byť ms a vždy mi ukázali testy tehotenstvo. Použila som mama test, Digi test a raz dr Max a teraz livsane

jjasmina
20. říj 2022

@barunka19955 3 dny před ms

lipline
20. říj 2022

@barunka19955 jsem na tom úplně stejně, poslední ms 26.9. ovulace byla 11.10. a cykly mám taky dělší cca 30 dní... ms očekávám příští týden v úterý, test by teď ještě nejspíš nic neukázal... ze zvědavosti budu zkoušet v sobotu a pak asi obden 🙂 mám testy livsane a nějaký co nevím název...

barunka19955
autor
20. říj 2022

@lipline já právě ovulaci nehlídam ale nechráněný styk byl 8-9.10 tak že beru zřetel nato že ovulace mohla proběhnout následující 2-3 dny tak by eventuálně spermie mohli přežít do ovulace kdyby byla déle . . A každopádně držím palce ať se vám zadari ❤️💯

jezz1e
21. říj 2022

Kdysi jsem měla ducha asi 3 dny před očekávanou ms na mamatestu, ale dělala jsem test jen kvůli nutnosti jít na rentgen zad. Jinak doporučuji s testováním počkat, i když sama vím, jak je to těžké. Kamarádka takhle testovala brzo a měla snad třikrát biochemko.

sishina
29. říj 2022

@barunka19955 Ahojky, já testuju ještě před MS. Krátím si tím čas čekání na MS a navíc mě to baví sledovat a porovnávat, jak sílí ☺️

Aktuálně..