Trpěla jste některá žravostí na začátku těhotenství?

lenickamimi
5. únor 2020
te_reza
5. únor 2020

Tak to dopadlo jak mělo?

lv
5. únor 2020

Ano.. Neuvěřitelně

lenickamimi
autor
5. únor 2020

@te_reza ještě ani nevím 😏test byl ještě včera negativní zítra mám dostat MS ale doufám že nedorazí

lenickamimi
autor
5. únor 2020

@te_reza prsa Teda mi otekli asi o jedno číslo haha a to nemám nikdy před menstruaci tak nevím jestli MS nedorazí dělám další test

lenickamimi
autor
5. únor 2020

@te_reza a jak to dopadlo u tebe 😏

te_reza
5. únor 2020

@lenickamimi u mě dobrý, já to dostala 😂

lenickamimi
autor
5. únor 2020

@te_reza skvělé tak hlavně že to dopadlo jak sis přála a jak dlouho ti MS meskala

te_reza
5. únor 2020

@lenickamimi nemeskala😀červený víno a vana super kombinace 😂

cilkat
5. únor 2020

Žravostí jsem trpěla spíš před menstruací... Během snahy o druhé dítko jsem přibrala asi 5 kg. Že začátku těhotenství si žravost nevybavuju, ale byli jsme na dovce s plnou penzí...

lenickamimi
autor
5. únor 2020

@cilkat no já děti už mám velké a co si Teda pomatuju tak jsem zblajzla na co sem přišla a nebylo to zrovna nejchutnejsi kombinace 🤣🤣

vaseli16
5. únor 2020

Silenou,klidne dvojitou porci a hlavne v noci 😂 ale zadny chutovy extremy.

terezb98
5. únor 2020

Tak to stále přetrvává, jím a mám pořád hlad skoro 7.měsíc jsem zvědavá co bude na samotném konci to se asi budu kutálet 😂😂

baru7889
5. únor 2020

Na začátku ne, první 4 měsíce jsem prozvracela, takže byl zázrak, když jsem něco snědla. Ale po tom co to přešlo, tak bych žrala furt něco 😂🤷‍♀️

eva_marie
1. bře 2020

@lenickamimi Ano s první dcerou, byla jsem neskutečné zrava, myslela jsem si, Ze to je tím, ze jsem přestala kouřit. Nevolnosti přišly až po 8tt