Trpěly jste na časté močení na začátku těhu?

29. lis 2020

Ahoj mám takový trochu hloupý dotaz ale jsem v 6tt a vůbec nemám pocity častého močení.Všude se dočítám že je to jeden z prvních příznaků tím jak se zvětšuje děloha.Celkově málo piju ale i tak si říkám jestli to neznačí neco špatného a jestli mimčo roste...na první kontrolu jdu až za týden.Člověk se tady dočítá i spoustu ošklivých věcí,tak sem trochu v rozpacích.Děkuji za odpovědi.🙂

jakreb
29. lis 2020

V 6.tt priznak tehotenstva caste mocenie? To si kde čítala? 😀😀😀 Nic v zlom. To az tak okolo 25.-30.tt keď ti dieta tlačí na mocovy mechúr. Si to ešte uzi bez príznakov.
Ja som nemala žiadne príznaky pri oboch tehu az na meškanie MS a vacsiu únavu...ale určite nie caste mocenie v 6.tt-kvoli comu? Si prechladnuta?

cysticka
29. lis 2020

@jakreb ja jsem tedy na zacatku tehotenstvi chodila snad vic nez ted na konci. A znam spoustu holek co na zacatku chodi dost casto.

elesse
29. lis 2020

Klid🙂) ja pocity casteho mela tak v noci posledni mesice, pres den stridano spis pocitem, ze nedobehnu🙂 na zacatku rozhodne ne

jakreb
29. lis 2020

@cysticka Tak to počujem prvýkrát. Ospravedlňujem sa.😊

emillyhk
29. lis 2020

Měla jsem to stejně jako @cysticka 😂
Ale nikde přeci není řečeno, že musíš mít všechny příznaky... Buď ráda, ono to bylo docela otravné 😉

agneska7
29. lis 2020

Ano příznaky na začátku těhotenství jsou i časté močení , ale nemá to každý tak jako každýmu není zlé a kozdou neboli prsa někdo je bez příznaků úplně ,, a buď ráda já na to trpím od cca 8 TT teď jsem 17 tt a mám to pořád a úplně to nesnáším když musím v noci vstávat 😤

cysticka
29. lis 2020

@jakreb neni proc. Kazda to mame jinak ;)

jjasmina
29. lis 2020

Každá to má jinak, u mě to byl extrém spíš ve 3.trimestru

autor
29. lis 2020

Ja vim ze to ma kazda jinak...to cekani na prvni kontrolu je desny...no me je akorat jen blbe od zaludku ale nezvracim...pripadam si jako kdyby mi na zaludek nekdo slapal...🙂dekuju za uklidneni...sem nervozni a tak hledam vsechno mozny co a jak...

zara11
29. lis 2020

Ja beham porad od zacatku ted u2. 🤦🏼‍♀️ V prvnim spis sz ve2.pulce,asi to je pokazde jinak...

rejalin
29. lis 2020

Já jsem tohle měla celé těhotenství. Samozřejmě extrém byl pak v posledním trimestru, ale už hoodně na začátku jsem chodila častěji 😉

janablizka
29. lis 2020

Na začátku těhotenství určitě ne ale ke konci jsem chodila často.

priefi
29. lis 2020

@jakreb časté močení na začátku těhu je příznak, pak se vytratí. Na konci těhu je to o poloze mimča
@anonymni, já si nejsem vědomá, že bych někdy tento příznak měla. Já jsem se kamarádila s WC z jiného důvodu 😏

jakreb
29. lis 2020

@priefi Ved som len napísala ze som sa s tym nestretla. 😉

agneska7
29. lis 2020

@priefi u mě se to nevytraci ,😆 já chodím čůrat co chvíli vždy od začátku až do konce 🤦 a je to pěkná otrava 😆

toluma
29. lis 2020

lítala sem na začátku furt a na konci taky 😄

ellyem
29. lis 2020

Já jsem v 7.tt a na WC chodím normálně. Jediné, co na sobě pociťuji, tak mě občas bolí břicho, prsa a tlačí mě žaludek (nezvracím), takže v pohodě 🙂

priefi
29. lis 2020

@agneska7 chápu, mi stačilo u staršího 3.trimestr, nejraději bych se z toho WC nehla, abych mohla do nekonečna vysedávat a vyčůrat 3 kapky, a to bez přeháňky.... Nejlepší zážitek po porodu? Klasické normální vyčurání se. Jsem se tetelila blahem 😂 takový luxus při pocitu plného močáku se toho opravdu zbavit. Byla jsem opravdu šťastná jak blecha, že mladší mě takto netrápil. Chodila jsem často, ale normálně

sajul
29. lis 2020

Na začátku za časté močení mohou hormony, na konci pak rostoucí mimčo. Já zhruba od 6-7tt ať do teď 16tt běhám jak koroptev 😂😂 určitě bych si ale to pití hlídala, a snažila se více pít, těhotenství je pro tělo celkem zahul, začne se ti zvyšovat objem krve, může přijít nízký tlak, motání hlavy, aby to s tebou pak někde nešvihlo 😉 i na bolest hlavy je voda lék.

ema90
30. lis 2020

Ano, chodila jsem velmi casto, v noci me to budilo treba i 5x, to byla pekna otrava.
Cekani na ultrazvuk je dlouhy, ale s tim se smir, ze ted uz se budes bat neceho porad 😀 Aby busilo srdicko, aby dopadl dobre 1.screening, pak budes treba mesic bez ultrazvuku, nebudes jeste citit pohyby, takze se budes nervovat znovu jestli je miminko v poradku, potom prijde 2.screening a takhle az do konce.
Doporucuju se hodit do klidu, jinak se zblaznis 😊

misina321
30. lis 2020

Ano měla jsem to tak 🙂 Chodila jsem furt, klidně i dvakrát za noc.

mandy1122
30. lis 2020

Já jsem 19 tt a chodím curat 😂 neustále, hlavně v noci, někdy i 3x za noc a mám to od toho 8tt.

astyna88
1. pro 2020

Je to vedlejší účinek hcg,já to taky tak měla. Zvětšující dělovou ještě ne, ale hormonem ano...

autor
1. pro 2020

@astyna88 aha dekuji za upresnejsi...tak snad HCG roste i kdyz me curani tolik netrapi...🤔🙂dekuji..

astyna88
1. pro 2020

Určitě je vše v pořádku, já to taky mela jen u jednoho ze tří těhotenství..

elencze
1. pro 2020

Ano trpěla, na začátku těhotenství to není tlakem, ale hormony. Ale mé těhotné kamarádky to netrápilo a přišla jsem jim v tom divná :D, takže jestli musíš na začátku často čůrat nebo ne je hodně individuální a nevypovídá to o tom, jestli hladina HCG roste.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru