Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
7. črc 2009

JJ, tak to manža taky skoro každou noc zachraňuje svět 😀 😀 😀

kackark
7. črc 2009

Marti, já se kamarádila včera a měla jsem takovou radost, že se mi dařilo žehlit ve stoje. Tak ať Ti to jde pěkně od ruky a užij si obchůdky 😉

evanek77
autor
7. črc 2009

kači,
jak píše martinka, ten druhý sen hned zapomeň 🙂
no, ať žijí alergici, nějak to zvládnem, viď?
že mne kope do močáku nebo čípku mi přijde tak, že to chvílema tupě zabolí a třeba večer u televize, kdy má manžel celou dobu ruku u mne na bříšku, tak já sebou až cuknu a on takové kopnutí přitom necítí a já tedy pořádně 😀 😀 😀 Z toho usuzuji, že nekope dopředu do placenty, ale někam dozadu dolů 😉
manžel je z toho jak malý silně kope hotový, strašně ho baví si sáhnout a cítit to 🙂
já se holky moje rozloučím, musím k mámě do bytu, měnili vodoměry a máma že z chaty domů kvůli tomu nepojede, tak mi sousedka sehnala na ně mobil a dnes jsme domluvení, že jak tam dorazím, tak jim zavolám a oni dojdou, něco v té lokalitě ještě řeší v jiných domech. Tak snad tam neztvrdnu dlouho, ale do telefonu byl ten pán moc milý. Hlavně že se mne máma ani nezeptala, jak mi dopadla plodovka, no vnucovat se nebudu 😀 😝 Alespoň jednu babičku máme, včera mne manželova maminka objímala, jak kdyby mne chtěla rozmačkat, že je malý zdravý 😉 🙂

jaspina
7. črc 2009

Ahoj holky! 🙂
Strouži tak to je super, že ti nic nedělá - já se motám furt, ale dnes ho mám naposled a pak budu čekat, jestli se MS uráčí dorazit.. No a 3DC bych nasadila ten Clostil, tak jsem zvědavá..
Evi a Kači - zkuste si koupit Megabrusinky od Swissu a brát to větší dávkování. Mám za to, že jsou i pro těhule a působí proti těmhle problémům. Já jsem s tím měla starosti po x fakt hnusných zánětěch a teď už naštěstí dobré. Ale v těhu se tomu taky určitě nevyhnu - mě na to parádně zabíral prášek Uraplex (na předpis) a už jsme se i bavily s tou novou gyndařkou, že první 3 měsíce je lepší to zkusit vydržet bez něj a pak bych mohla. Tak jen ještě to mimčo 😉
Přes neděli jsem byla u kámošky, co má ani ne 7mi měsíčního prcka Tomáška a byla jsem z něj unešená! Furt se chtěl nosit a vypadá jak panáček mischelin 😀 Takový malý sumo - a přitom je jen kojený a má 10kg! Ale je parádní - mu to ještě sluší ty faldíky 🙂

sarlotta
7. črc 2009

Hele strouži co kdyby se Ti zítra zdálo, že sem těhu...to by nešlo?🙂)))))))))))))))))))))))))))))) a může nás v tom snu být i víc🙂)))))))

kackark
7. črc 2009

Evi, jasně, že to zvládneme, pro mimi všechno 😵 Tak já to mám hlavně při chůzi, ale snad to nic není, když to po chvilkách přejde. Tak to Tadeášek zase není až takový silák, tatínek ho ještě necítíl, ale to nevadí, určitě se brzy dočká. Jinak Evi já razím teorii, že nezáleží na tom kolik lidí kolem sebe máš (tím teď myslím Tomáška), ale jak jsou kvalitní. A myslím si, že jste s manželem schopni "absenci" jedné babičky bohatě nahradit 😵

Jaspi, no vidíš, já úplně zapomněla na brusinky a přitom jsem je kolikrát už brala, dnes jedu do města, tak se po nich určitě podívám 😵
Malé, baculaté děti jsou roztomilé, viď 😉

kackark
7. črc 2009

Sarlott 😀 😀 Moc bych vám to přála 😵

jaspina
7. črc 2009

Strouži a já bych si prosila taky nějaký těhusen - klidně s dvojčatama jo? 😀

strouzek
7. črc 2009

Jaspi třeba mrcha nedorazí, moc bych ti to přála. Já budu utroš vysazovat v sobotu a pak budu čekat mrchu a já jí fakt čekám neboť tento měsíc byl nějaký divný, posunutá ovule, divné teploty no děs. Takže se modlím za brzkou mrchu a pak hurá do snažení. Taky jsem ráda že mi nic utroš nedělá,asi jsem už na kupu léků zvyklá, spíš je mi zle když si zapomenu vzít prášek na štítku, takže vemu štítkový prášek a tak za chvilku utroš ráno a dobrý nic mi to nedělá. Hlavně ale nesmím jíst vitamíny femibion nalačno, když si vemu vitamín nalačno je mi pak hrozně blbě.

Šarlot tak já se budu snažit aby se mi dneska zdálo o nás všech snažílkách že jsme těhulky. Už tu dlouho žádná nová nepřibyla takže to chce novou várku čerstvých // 😵

jaspina
7. črc 2009

Strouži - 2 čárky já mít nebudu - zatím ovu nebyla, snad další měsíc po Clostilu. Uvidíme, zatím mám jen nízké dávkování a buď bude fungovat nebo se upraví. Na MS taky čekám - mě totiž normálně nechodí, až po Agolutinu a to ještě tak trošku..
Kači - u těch malých jsou ty faldíky fakt hrozně roztomilé 😵 Navíc byl sice těžký, ale hrozně dobře se nosil a je takový pevný - když ležel, tak mě jen chytil za prsty a hned se přitáhl do sedu a už si stoupal. Hrozně se snažil jak chtěl vzít do náruče - on si to umí fakt parádně vynucovat 😀 I když u mě se ani moc snažit nemusel, já jsem se na to třepala sama 🙂

kackark
7. črc 2009

Jaspi, to se nedivím 😵

strouzek
7. črc 2009

jaspi a co ti vlastně zjistili na tom HP? máš ho v pořádku nebo jak? je fakt divný že ti nechodí mrcha ani ovulka

hlásím se do klubu fanynek baculatých miminek 😀 já sama jsem měla při narození 4 a půl kilo takže žádnej drobek a manža byl jako mimčo extra tlusté mimčo co se nevlezlo ani do vaničky, takže jestli to bude genetické narodí se nám 10 kg cvalda 😵 jo jinak moje setřenka rodila cca před rokem, první dítě a kolem 5 a půl kilo, takže faldíků bylo až až 😀

mar26
7. črc 2009

Kačko mě taky malá píchá asi prstíkama do čípku a močáku..je na to fakt šikovná 😠 😀 . Zrovna včera jsem z toho úplně úpěla u TV,protože to fakt vždycky zabolí...jak když mě tam někdo píchne šroubovákem 😅 .
Jinak s tím učůrnutím se mi to stalo asi 3x za celé těhu a vždycky při pšíknutí, pak se to snad srovná...budu cvičit a cvičit.

Hlásím,že mám vyžehleno,nebylo toho zas nějak moc....jak žehlím častěji,tak je to za hodinku hotové a jsem ráda,protože venku začal být zase pařák.

jaspina
7. črc 2009

Strouži - že mám málo progesteronu. A taky nízkou sliznici - ale to asi souvisí s tím..

kackark
7. črc 2009

Marti, tak to bude asi ono, asi to Tadeášek zvládá nožičkou nebo ručičkou, když je ještě maličký.

Žehlím stejným stylem jako ty, když už mi je dobře a pak mi to ani nijak nevadí. Ideální je, když se dá žehlit hned po sundání ze sušáku 😵

strouzek
7. črc 2009

Mar já žehlila včera, taky se snažím průběžně žehlit ať toho pak není kupa ale tentokrát jsem to nezvládla a bylo tam toho mraky a tak jsem to v tom hicu žehlila asi 2 hodiny a bylo to děsivý teklo ze mě, točila se mi hlava , doma bylo jak v sauně

Aha progesteronu no proto máš asi ten utroš, mě ho dali taky ačkoliv mám sliznici dle utz vysokou a HP v pořádku. No asi doktorka nevěděla co se mnou tak mi něco dala abych neotravovala  někdy ani nevím jestli mám být ráda že nic nenajdou, protože si přijdu jak magor. Všechny vyšetření v pořádku, manža spermio v pořádku, takže fakt to chce asi psychiatra páč mám neplodnost nejspíš v hlavě.

strouzek
7. črc 2009

Holky já žehlení nesnáším ale miluju praní. Den kdybych nezapla pračku jakoby nebyl, jsem úchyl na prádelní koš, ten musí být denně prázdný jinak neusnu. Takže peru denně i 3 poloprázdné pračky, chodím očuchávat aviváže a prášky do drogerky a prožívám totální orgasmus když vyndám prádlo z pračky, dám ho na balkon a je za chvíli suché a voňavé. 😀

kackark
7. črc 2009

Strouzi, tak to máš dobrou úchylku, škoda jen že, tě k tomu nebere to žehlení 😉 😎

strouzek
7. črc 2009

no to jo, žehlení mě bohužel nebere a tak peru peru a pak trpím při žehlení 😝

mar26
7. črc 2009

stroužku 😀 😀

jaspina
7. črc 2009

Strouži 😀 😀 😀 😀 si mě úplně zabila ty pračkofilko! 😉 😀

sarlotta
7. črc 2009

Stroužiiii🙂 taky miluju praní a věšení prádla....plný prádelní koš jsem měla jen když sem teď na Jaro chodila do práce 😀 to sem nestíhala nic. žehlení mě taky neba..hlavně košileeee...akorát malého věci žehlím ráda 😉

papua
7. črc 2009

Ahooooj babulky!!!!

mam dotaz, vy co sa vyznate...pomoze mi clostil aj na progesteron, ci to je len na ovulku-foliky..??Akoze mozem otehotniet ked budem brat clostil aj kled mam taky strasny hormonalny problem?

mimina321
7. črc 2009

teda som vás dočítala,ale ste toho naštebotali 🙂
sarlot pekné foto 🙂
stouži do tehu sna sa ti chcem votreť aj ja 😀 😀 😀
už mám konečne preukaz na nové meno pri prvom okienku bola taká hnusná pani až no...... 😝 😝 😝 už som myslela,že jej vyhubujem potom sa ma ujala druhá a tá bola velmi zlatá 😵

mimina321
7. črc 2009

papu v tomto naozaj neviem poradiť

evanek77
autor
7. črc 2009

tak jsem zpět, je tam pěkné vedro, ještě jsem se nachala pozvat k sousedce na pokec 😀
jaspi,
moc dík za radu brusinek, mám je moc ráda, dva roky zpět jsem je poprvé koupila při zánětu močáku a od té doby je to pro mne laskomina. Jen mne nanapadlo brát je v těhu, no, hurá do nich 😉 😀
strouži,
já také často peru, jen to žehlení nerada 😀
ale koupila jsem si pračku, kde je třeba 20min program na manželovi trička po badmintonu a hodinový na běžné věci, dá se nastavit cokoli, tak to prádlo moc neničím 🙂
mimina,
ale budeš to mít z krku 😉 🙂
papu,
také netuším...
jinak žehlení čeká i na mne, ale ještě to nehoří, teprv tři pračky 😝 😀

strouzek
7. črc 2009

Pračkofilka to je dobrý, 😀 jak tak koukám žehlení tu nemáme ráda žádná. S tou pračkou no holky já jsem na ní fakt závislá, mě jako nevadí když vypnou elektriku že nejde telka, nevadí mi že nefunguje lednice páč v ní stejně nic není ale když nefunguje pračka to je kalamita. Minule se nám pokazila a s představy že bude trvat třeba 14 dnů než jí opraví a bude stát pomalu jak nová tak jsem manžu donutila koupit novou. Manža že okej ale že na ní půjdem mrknout třeba v pátek že to bude čásek (bylo úterý) no z představ že čekám na pračku tolik dnů jsem dostala hysterák tak se nakonec koupila dřív ale stejně se den čekalo než jí dovezou. Já prostě svoji pračku miluju.
Evi taky mám tu pračku na krátké a rychlé praní, to tmavé dávám většinou na 30 minut a jen bílé dávám na dlouhé, jenže to pak chodím kolem pračky celá nedočkavá ať už můžu ty voňavý ručníky pověsit

Papu to nevím, podle mě je clostík akorát na vajíčka aby se tvořili ale na progesteron je asi spíš utrogestan.

papua
7. črc 2009

Holky aj tak diiik! majte sa krasne, ja zajtra idem na dovolenku, tak sa uvidime snad za dva tyzdne🙂, ak nepadne lietadlo 🙂 (dufam ze nie)!
Snazilky snazte sa! Tehulky opatrujte sa! A skoromamicky drzim vam vsetkym palce !!!!!

jaspina
7. črc 2009

Papua já taky nevím jak to přesně je, ale mám taky blbý progesteron a mám clostil+utroš..
Evi ty baštíš brusinky jako sušené nebo čerstvé? V těch tabletách je to silnější. Běžně u zánětů se bere tuším 1, ale u tohohle myslím 2. Chtělo by to ty Megabrusinky - nejsilnější.

strouzek
7. črc 2009

papu tak ať se ti na dovči líbí, kam vlastně letíte???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru