• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Papu šťasnú cestu :slight_smile:
práve som ušla od šporáku,robila som palacinky a je mi teplo až no taký bazén by som brala
7. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaspi,
aha, já je mám sušené v sáčku... jsou i prášky, jo? No tak to se zeptám v lékárně :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papu, tak krásnou dovču :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.vitamedic.cz/eshop/detail.php?idzb=892
Evi, tyhle jsou podle mě nejlepší. :wink:
7. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a těhule to můžou
7. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
papu, taky přeju šťastnou cestu.

Brusinky sem kupovala nedávno v lékárně a dostala sem k nim sirupek zadarmo :wink:
7. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co budete kuchtit na véču ? Já jsem dělala na oběd špenátek s vajíčkem a bramborem- mňam...jdou na mě nějaké chutě..asi bude brzo mrška :slight_smile: Tak nějakou inspiraci sem. :sunglasses:
7. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky představte si co se stalo, ve čtvrtek tu byla jedna holka z dílny těhulka že jde lehnout do nemocnice že jí otékají nohy, ještě jsem jí závistivě pozorovala břicho a říkala jsem si jak se má a dneska jsem se dověděla že nastali nějaké komplikace, museli jí vzít hned na císaře, mimčo má 2 kila ale hlavně jí vzali celou dělohu. Hrůza děs.
7. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarjááááá, stroužíííí to jsou zprávy, brrr. :confounded: Tak ať je malé v pořádku a mamina se uzdraví...držím paleček. :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
stouži mám husaciu kožu :pensive: chúda,to je naozaj des :frowning2: aby to aspoň to malinké vybojovalo
7. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
šarlot to jo, chudák holka. ještě že byla aspoň v té nemocnici nechat jí dr. doma tak mohla přijít o mimčo a nebo dokonce umřít sama.

šarlot koukám máš nové foto, krásné moc ti to sluší :wink:
7. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaspi,
moc děkuju za tip :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem po kontrole u obvodní,vše je ok až na tu jizvu...no budu se muset poradit v Praze :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska ráno mi volali z gennetu no úplně mě polilo horko,ale jen mě přeobjednali tak jdu až za 14 dní v pátek...

moc myslím na Martinku a moničku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dráčku,tak to je fajn,že je vše ok a s jizvou si v Praze poradí,co jim také zbyde,že?
Děkujeme že na nás myslíš :slight_smile:
7. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuška tak kontrola dopadla dobre :dizzy_face:
7. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už jen aby mimi bylo ok,už jsem ho zase dlouho neviděla :grinning: a Lukášek je línej tak jen spinká a nic nedělá :grinning:
7. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuška však ked sa narodí tak si ho užiješ :wink: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi už aby to bylo :slight_smile: ba ne jen ať tam zůstane a pošle ti kamaráda do bříška :dizzy_face:
7. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuška dakujem si zaltíčko :dizzy_face:
7. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky

tak jsem si dala za úkol že se mi bude dneska zdát o nás všech snažilkách že jsme těhulky ale jsem potvora protože se mi zdálo jen o sobě že jsem našla // :pensive: :grinning: jenže u mě je to scifi že bych je našla takže nic no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůů zrovna koukám na fotečku bříška u mar v albu, ehm sorry ale tohle není bříško před porodem, já mám takový normálně :grinning:
8. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
stouži neva možno nabudúce sa ti tam prisnívame aj ostatné :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: ,

stroužku a zdálo se ti to poprvé u sebe o těch //? Já myslím,že to sci-fi nebude a brzy je najdeš :dizzy_face:

Myslíš mojí vanu? Už abych jí brzy odhodila :grinning:,ale jen kvůli tomu,abych měla Natálku u sebe....dnešní 40tt mě už docela straší :grinning:
8. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplněk se mnou ani nehnul :grinning:
8. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi jasan, večer se mi bude zdát o všech :wink:

holky já jsem z toho jelen, bolí mě břucho, tak jsem zkusila ovutest a nádherná čárka. tak je asi ovule až dneska skoro na konci cyklu. mě z toho fakt trefí :rolling_eyes:
8. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno.
Strouži taky jsem se dívala na to bříško a nechápu, kde je tam schované už tak veliké miminko? :confused: :slight_smile:
Jo a před spaním budeš povinně myslet na mě, aby se ti o mě pak zdálo ju? :grinning:
8. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
stroužku fakt :fearful: , tak to budeš muset manžu ještě znásilnit :grinning: :wink:
8. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
...nebo je to ovu číslo 2 :wink:
8. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar no vlastně zdálo. mě se zdálo jen jednou o mimču a to v měsíc kdy jsem fakt otěhu, zdálo se mi že mám chlapečka , no a pak jsem // našla a dneska se mi zdálo o // na mamatestu ale to se teda nevyplní protože se sen spletl, já nemám // na těhutestu ale na ovutestu :rolling_eyes:
holky ty fotky trošku zkreslují, mě přijde už velké dost :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek