• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
no právě uvažuju jestli je druhá ovulka a nebo první a tak posunutá, jsem z toho jelen :rolling_eyes: minulý týden jsem měla čárky na ovutestu a bolelo mě i břicho ale je fakt že úplně nejsilnější čára nebyla, byla krásně vybarvená ale taková ta super silná nebyla. no myslela jsem že je po ovulce, nasadila jsem utroš a plánuju si mrchu (včera jsem si nakoupila zásoby vložek a tamponů) a dneska mě tak tlačí břucho na jedný straně tak jsem zkusila ovutest a hned vyletěla silná tlustice. zmatek nad zmatek :rolling_eyes:
8. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
stouži tak šup na snaženíčko :dizzy_face: ovu sa ti môže posunúť,to sa stáva,takže to môžeš naozaj stihnúť aj tento mesiac
8. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar máš naozaj malinké bruško,teda ak to porovnám s mojim po vašom lachtanom :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
stouži tie ovu testy sú asi o ničom,podla testu som mala ovu v nedelu ale podla teploty prd
8. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
stroužku sen se určitě nespletl, zdálo se ti to proto,aby sis udělala ovu test, mohli jste na to skočit a pak ty // byly opravdu na mamatestu :wink:
8. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno holky! :slight_smile:

strouží vyčkej až přijde manžel z práce, pak zavel a hurá na to!! :wink: :dizzy_face: Nic nepodcenuj a nenechávej náhodě :grinning:

mar máš krásný bříško! je fakt, že i já ted mám větší :grinning: ale jinak ti to moc sluší! :slight_smile: ani strie jsem na něm nezaznamenala :confused: jak to?! A ty fotky jsou moc pěkně nafocený! to fotil nějakej profík vid? A taky by mne zajímalo, ten pokojík vám maloval nějakej malíř, nebo jak jste docílili tak krásných zdí :sweat_smile: Prcek se tam bude mít jak v ráji! :dizzy_face:
už to vím, v příštím životě chci bejt marcino dítko a narodit se do takový krásy :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar to by byla krásná pohádka kdyby to vyšlo , ale já už v nic nevěřím. Manžu samozřejmě pro jistotu znásilním ale už prdím na nějaký ležení s nohama nahoru, už jsem z toho snažení, depek a všeho šíleně unavená, do toho jsme se s manžou včera zase zhádali takže fakt nemám na nějaký velký snažení ani chuť
8. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
farmi děkuju :slight_smile: , ty máš nárok, u druhého prcka...je fakt,že pak většinou rostě bříško rychleji.
Strie opravdu nemám..ťuk,ťuk...ani na břiše ani jinde. Břicho mažu jednou denně asi od 12tt a je fakt,že jsem přibrala jen do břicha...určitě i trochu do boků...to se pozná po porodu,až se naivně budu cpát do kalhot co jsem nosila před těhu a nedopnu je :grinning:

Ty černobílé fotečky jsou od jedné fotografky z atelieru a pokojík celý dělal manžel, si s tím pěkně vyhrál. Já vymyslela jak to bude a on maloval :slight_smile: . Alespoň měl jinou činnost než v práci u PC :grinning:

:grinning: :grinning: ještě nějaké miminko plánujeme,ale to už asi nestihneš :grinning:
8. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská, KO 8.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Tercie....................28DC
Jaspina...................27DC
Strouzek.................27DC
Papua.....................19DC
Mimina....................17DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů
8. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno všem :dizzy_face:

Řekněte mi, jak to děláte, že tak brzy vstáváte? :grinning:

Monče držím pěstičky na kontrolu :dizzy_face:
8. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kači , hele neštvi, někdo musí chodit vydělávat :grinning:
8. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strouzi, jasan pracující jsou z obliga, myslela jsem těhulky :wink:
Ale až najdeš tenhle měsíc // na těhutestu, tak budeš taky vstávat dlouho, vid? Abych na to nebyla sama :grinning:
8. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Monča má KO a bude se domlouvat na datu vyvolání,kdyby se to nerozjelo samo,no tak jsem zvědavá :slight_smile:

Kačko mě dneska vzbudili dělníci před baráke, hrozně tam hulákali a smáli se a když jsem vstala,tak odjeli :angry: ,ale jinak spím většinou max. do 8.
8. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači já budu vstávat brzo furt, letos určitě, neboť s těhu nepočítám , maximálně že by mě vyrazili z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj dělníci, to je budíček parádní. Mě takto budí každý víkend neboť naproti dělají rekonstrukci baráku, když mě nevzbudí dělníci tak technické služby, viz v pátek když od půl 8 sekali trávu a keře a když mě nebudí žádný člověk tak mě vzbudí kocour, ten je expert na to otravovat denně od 5:00 až do 7 hod a když už vstanu tak jde spát. :rolling_eyes:
8. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to já nejsem schopná před půl devátou vstát a je úplně jedno v kolik jdu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Strouzi, tak to ses přepočítala, protože já s tebou, jako s parťačkou počítám :dizzy_face: Neboj příjde nová těhu vlna a ta tě spláchne, že ani nebudeš vědět jak :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kači - s tou vlnou naprosto souhlasím! :slight_smile: Akorát ji už někdo musí nastartovat, aby se rozjela...
8. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači já mám pocit že jsem v poslední době na všechny těhuvlny imunní , takže tak nějak už s ničím nepočítám.
8. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já s tebou počítám, takže žádný házení flinty do žita :wink:

Ahojky jaspi :dizzy_face:

Marti, ta vaše Natálka bude ale kočka :wink: :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači ja si tiež rada pospím,ale šteniatka nie takže vstávam s nimi
8. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
stouži raz tie tehubacili musíme chytiť aj my :dizzy_face: :grinning: tak žiadne zúfanie :wink:
8. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to s tím vstáváním nemáte teda vůbec jednoduché. Já už si Bessinku naučila a je to v pohodě. Vstává, když vstávám já :dizzy_face:
8. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kači fenečky tiež rady spinkajú,ale títo drobci sú ešte nevychovaný :grinning: :grinning: :grinning: nevedia,že pred 8 ráno sa nevstáva
8. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, tak je to budeš muset naučit. Já Besse vždy řeknu, ještě chvilku budeme spinkat, jo? A ona zase zaleze pod postel :slight_smile: Je to moje zlatíčko :dizzy_face:
8. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: krásný den vlaštovičky, jdu jen pozdravit, v 10h utíkám hlídat kamošce na cca 2h malého a pak razíme na obídek, už se těším na nové drbíky :grinning: :wink:
mar,
opravdu máš pidibříško, já mám takové už teď....
strouži se snem jsi na dobré cestě :wink:
kači,
nás tu od minulého týdne budí v 7,00h dělníci v bytě nad námi, neustále vrtají a sekají, chuťovka :grinning:
8. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Martinko tak ani ouplněk nic :grinning: bříško máš krásné,ty budeš po porodu vypadat super :dizzy_face: ne že bys teď nevypadala ale nikdo na tobě nepozná že jsi právě porodila :grinning:
8. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to tě čeká hezký den. Pěkně si to užij :dizzy_face:
Ahoj Kači :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
stroužku ono je lepší s ničím nepočítat...pak můžeš být jen mile překvapena. Já si pamatuju,tak můj otěhotnící cyklus,jsem si byla jistá,že ovu byla, tak jsem po sexíku šla hned do sprchy a druhý den jsem zjistila,že byla právě ten den,kdy jsem to šla hned spláchnout :sweat_smile: :grinning: ,tak že jsem s tím taky vůbec nepočítala, no a podívej...40tt

Kačko naše Kimča mě taky nechává spát,ona je totiž taky pěkný spáč, teď se válí po španělské dece na gauči a má půlnoc :grinning:

No jo,Natálka už dostává dárečky, aby to vůbec unosila :grinning:
8. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači tak to nech sa už učia u nových majitelov,už o týždeň budú k odberu :wink:
evi tak príjemné hlídaní :dizzy_face:
8. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a manžel mne dostal, ve čtvrtek jede kouknout na oranžový jane slalom, moc se mi líbil a někdo v okolí brna ho prodává, tak to domluvil. Takže pokud bude Ok, že ho rovnou koupí. Já už v ten čas nemám vycházky, tak musí sám, ale stejně mne dostal, že na malého tak myslí. To už by mi chyběla jen postýlka, protože vaničku a přebalovák mám slíbené od kamošek. No a monitor dechu s chůvičkami, ale to asi také podědíme od miminek v okolí :grinning:
8. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek