Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
8. črc 2009

no právě uvažuju jestli je druhá ovulka a nebo první a tak posunutá, jsem z toho jelen 🙄 minulý týden jsem měla čárky na ovutestu a bolelo mě i břicho ale je fakt že úplně nejsilnější čára nebyla, byla krásně vybarvená ale taková ta super silná nebyla. no myslela jsem že je po ovulce, nasadila jsem utroš a plánuju si mrchu (včera jsem si nakoupila zásoby vložek a tamponů) a dneska mě tak tlačí břucho na jedný straně tak jsem zkusila ovutest a hned vyletěla silná tlustice. zmatek nad zmatek 🙄

mimina321
8. črc 2009

stouži tak šup na snaženíčko 😵 ovu sa ti môže posunúť,to sa stáva,takže to môžeš naozaj stihnúť aj tento mesiac

mimina321
8. črc 2009

mar máš naozaj malinké bruško,teda ak to porovnám s mojim po vašom lachtanom 😀 😀 😀

mimina321
8. črc 2009

stouži tie ovu testy sú asi o ničom,podla testu som mala ovu v nedelu ale podla teploty prd

mar26
8. črc 2009

stroužku sen se určitě nespletl, zdálo se ti to proto,aby sis udělala ovu test, mohli jste na to skočit a pak ty // byly opravdu na mamatestu 😉

farmarska
8. črc 2009

hezké ráno holky! 🙂

strouží vyčkej až přijde manžel z práce, pak zavel a hurá na to!! 😉 😵 Nic nepodcenuj a nenechávej náhodě 😀

mar máš krásný bříško! je fakt, že i já ted mám větší 😀 ale jinak ti to moc sluší! 🙂 ani strie jsem na něm nezaznamenala 😕 jak to?! A ty fotky jsou moc pěkně nafocený! to fotil nějakej profík vid? A taky by mne zajímalo, ten pokojík vám maloval nějakej malíř, nebo jak jste docílili tak krásných zdí 😅 Prcek se tam bude mít jak v ráji! 😵
už to vím, v příštím životě chci bejt marcino dítko a narodit se do takový krásy 😀 😀

strouzek
8. črc 2009

Mar to by byla krásná pohádka kdyby to vyšlo , ale já už v nic nevěřím. Manžu samozřejmě pro jistotu znásilním ale už prdím na nějaký ležení s nohama nahoru, už jsem z toho snažení, depek a všeho šíleně unavená, do toho jsme se s manžou včera zase zhádali takže fakt nemám na nějaký velký snažení ani chuť

mar26
8. črc 2009

farmi děkuju 🙂 , ty máš nárok, u druhého prcka...je fakt,že pak většinou rostě bříško rychleji.
Strie opravdu nemám..ťuk,ťuk...ani na břiše ani jinde. Břicho mažu jednou denně asi od 12tt a je fakt,že jsem přibrala jen do břicha...určitě i trochu do boků...to se pozná po porodu,až se naivně budu cpát do kalhot co jsem nosila před těhu a nedopnu je 😀

Ty černobílé fotečky jsou od jedné fotografky z atelieru a pokojík celý dělal manžel, si s tím pěkně vyhrál. Já vymyslela jak to bude a on maloval 🙂 . Alespoň měl jinou činnost než v práci u PC 😀

😀 😀 ještě nějaké miminko plánujeme,ale to už asi nestihneš 😀

kackark
8. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská, KO 8.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Tercie....................28DC
Jaspina...................27DC
Strouzek.................27DC
Papua.....................19DC
Mimina....................17DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
8. črc 2009

Krásné dobré ráno všem 😵

Řekněte mi, jak to děláte, že tak brzy vstáváte? 😀

Monče držím pěstičky na kontrolu 😵

strouzek
8. črc 2009

ahoj kači , hele neštvi, někdo musí chodit vydělávat 😀

kackark
8. črc 2009

Strouzi, jasan pracující jsou z obliga, myslela jsem těhulky 😉
Ale až najdeš tenhle měsíc // na těhutestu, tak budeš taky vstávat dlouho, vid? Abych na to nebyla sama 😀

mar26
8. črc 2009

No jo Monča má KO a bude se domlouvat na datu vyvolání,kdyby se to nerozjelo samo,no tak jsem zvědavá 🙂

Kačko mě dneska vzbudili dělníci před baráke, hrozně tam hulákali a smáli se a když jsem vstala,tak odjeli 😠 ,ale jinak spím většinou max. do 8.

strouzek
8. črc 2009

kači já budu vstávat brzo furt, letos určitě, neboť s těhu nepočítám , maximálně že by mě vyrazili z práce 😝

strouzek
8. črc 2009

Jj dělníci, to je budíček parádní. Mě takto budí každý víkend neboť naproti dělají rekonstrukci baráku, když mě nevzbudí dělníci tak technické služby, viz v pátek když od půl 8 sekali trávu a keře a když mě nebudí žádný člověk tak mě vzbudí kocour, ten je expert na to otravovat denně od 5:00 až do 7 hod a když už vstanu tak jde spát. 🙄

kackark
8. črc 2009

Marti, tak to já nejsem schopná před půl devátou vstát a je úplně jedno v kolik jdu spát 😝
Strouzi, tak to ses přepočítala, protože já s tebou, jako s parťačkou počítám 😵 Neboj příjde nová těhu vlna a ta tě spláchne, že ani nebudeš vědět jak 🙂

jaspina
8. črc 2009

Ahoj Kači - s tou vlnou naprosto souhlasím! 🙂 Akorát ji už někdo musí nastartovat, aby se rozjela...

strouzek
8. črc 2009

kači já mám pocit že jsem v poslední době na všechny těhuvlny imunní , takže tak nějak už s ničím nepočítám.

kackark
8. črc 2009

Ale já s tebou počítám, takže žádný házení flinty do žita 😉

Ahojky jaspi 😵

Marti, ta vaše Natálka bude ale kočka 😉 🙂

mimina321
8. črc 2009

kači ja si tiež rada pospím,ale šteniatka nie takže vstávam s nimi

mimina321
8. črc 2009

stouži raz tie tehubacili musíme chytiť aj my 😵 😀 tak žiadne zúfanie 😉

kackark
8. črc 2009

Holky, tak to s tím vstáváním nemáte teda vůbec jednoduché. Já už si Bessinku naučila a je to v pohodě. Vstává, když vstávám já 😵

mimina321
8. črc 2009

no kači fenečky tiež rady spinkajú,ale títo drobci sú ešte nevychovaný 😀 😀 😀 nevedia,že pred 8 ráno sa nevstáva

kackark
8. črc 2009

Mimi, tak je to budeš muset naučit. Já Besse vždy řeknu, ještě chvilku budeme spinkat, jo? A ona zase zaleze pod postel 🙂 Je to moje zlatíčko 😵

evanek77
autor
8. črc 2009

😉 krásný den vlaštovičky, jdu jen pozdravit, v 10h utíkám hlídat kamošce na cca 2h malého a pak razíme na obídek, už se těším na nové drbíky 😀 😉
mar,
opravdu máš pidibříško, já mám takové už teď....
strouži se snem jsi na dobré cestě 😉
kači,
nás tu od minulého týdne budí v 7,00h dělníci v bytě nad námi, neustále vrtají a sekají, chuťovka 😀

dracekmracek
8. črc 2009

Dobré ráno 🙂

Martinko tak ani ouplněk nic 😀 bříško máš krásné,ty budeš po porodu vypadat super 😵 ne že bys teď nevypadala ale nikdo na tobě nepozná že jsi právě porodila 😀

kackark
8. črc 2009

Evi, tak to tě čeká hezký den. Pěkně si to užij 😵
Ahoj Kači 🙂

mar26
8. črc 2009

stroužku ono je lepší s ničím nepočítat...pak můžeš být jen mile překvapena. Já si pamatuju,tak můj otěhotnící cyklus,jsem si byla jistá,že ovu byla, tak jsem po sexíku šla hned do sprchy a druhý den jsem zjistila,že byla právě ten den,kdy jsem to šla hned spláchnout 😅 😀 ,tak že jsem s tím taky vůbec nepočítala, no a podívej...40tt

Kačko naše Kimča mě taky nechává spát,ona je totiž taky pěkný spáč, teď se válí po španělské dece na gauči a má půlnoc 😀

No jo,Natálka už dostává dárečky, aby to vůbec unosila 😀

mimina321
8. črc 2009

kači tak to nech sa už učia u nových majitelov,už o týždeň budú k odberu 😉
evi tak príjemné hlídaní 😵

evanek77
autor
8. črc 2009

jo a manžel mne dostal, ve čtvrtek jede kouknout na oranžový jane slalom, moc se mi líbil a někdo v okolí brna ho prodává, tak to domluvil. Takže pokud bude Ok, že ho rovnou koupí. Já už v ten čas nemám vycházky, tak musí sám, ale stejně mne dostal, že na malého tak myslí. To už by mi chyběla jen postýlka, protože vaničku a přebalovák mám slíbené od kamošek. No a monitor dechu s chůvičkami, ale to asi také podědíme od miminek v okolí 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru