• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
9. črc 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mury, díky. Jdu studovat :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
9. črc 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Mury já mám 05:slight_smile:)) x-lander...je pravda že ho má hodně lidí.
Taky se mi ty barvy 09 tolik nelíbili.

Hodně se taky kupuje V-Cross- jsou nádherné, ,ale nevím jaká je to kvalita...x-lander je opravdu dobře ušitý, pevně a nebledne na sluníčku.

Sedačku na podvozek jsem nikdy nepotřebovala...dala jsem ji do nákupního vozíku, když sme byli v obchodě, kam bych dala konstrukci kočárku, když celý kufr zabral nákup ?:slight_smile:

A nelíbí si mi vození mimča v sedačce pár hodin po městě nebo parku. Oni jsou ergonomické, pro tvar těla, ale ne na tak dlouho a denně. Dítko má ležet na rovné, pevné podložce - na to jsou hluboké kočárky. Navíc v kočárku se ani tolik nepotí.

Já dala za trojkombinaci 5tis...a měla jsem ji 10měs, a pak už jen x-lander sporťák a vůbec se to nedá srovnat...prostě lehounký, dobře ovladatelný kočárek, kam se mi malý vlezl ve fusaku ještě ve 2,5letech, když v Zimě usnul.
Akorát je naprd, že mají hluboké korbičky dost malé..takže kdo má prcka na Jaře..tak pak v Zimě už ho tam s fusakem nenacpe a v Zimě je hluboký kočár lepší.

kači do lesa je x-lander super...nic nedrncá..všude dojedeš.
9. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
sarlot to jo xa lnder je dobrý :wink: ale ke mě se prostě moc nehodí :sweat_smile:
mě s eto třeba líbí v té autosedačce :sweat_smile: když pak pojedu jen k našim na návštěvu nebudu tahat korbu ale autosedačku nebo když jdeš do nákupního centra jen tak se kochat :wink:

to je problém hodně kočárků :frowning2: ještě že máme mimi v zimě a nemusím řešit velikost korby :confounded: protože mít třeba dítko v květnu pochybuji že ho v zimě jako půl ročního s fusakem nacpu do korby :sweat_smile: :astonished: :-
ale asi to jde když to tak dělají :confused: :confused:
9. črc 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No od 6měs už nemusí mít dítko rovnou podložku pod zády a můžeš ho dát do sporťáku, víš...ale v Zimě je lepší ten hluboký, lépe chráněný kočár..o to jde:slight_smile: Záleží taky jaká je Zima.

Já proti těm sedačkám na korbě nejsem...je to výhoda, že nebereš celý kočár- třeba na úřad,na poštu, na návštěvu ke kamošce - kde dítko vyděláš.... ale upřímně v supermarketu se nebudí jen úplně malá miminka..ty větší se většinou proberou, je tam nepříjemné osvětlení a chladno- v autosedačce ho tak dobře nezakryješ - projdi se kolem mražáků. Je tam hodně bacilů od všech těch lidí. V kočárku je dítko líp chráněné-aby na něj někdo nekašlal.A nemusí být až tak zachumlané-a nepotí se. Prďolci mají problém s termoregulací A opravdu déle jak na hodinu bych tam dítko nenechala. A mimísci spí i 4-5hodin v kuse, když jsou prťavci:slight_smile:)))

Ale na to přijdeš:slight_smile:))) mě je těch dětiček líto, když vidím maminku v parku i pár hodin a dítko spí v sedačce...to mi přijde zbytečné... to není jako v šátku, který se přizpůsobí tomu konkrétnímu tělíčku.

Tak jsem se rozkecala:slight_smile:))) vem si z toho co potřebuješ...jsou to zkušenosti:slight_smile:
Až budete řešit kojení, tak Vám do toho taky budu kecat:slight_smile:)))))))
9. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: chcem vám vložiť graf bt
9. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
bolo to 7.7? ovu test bol pozit.v nedelu,pondelok
9. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Sarlott, naprosto s tebou souhlasím s tou autosedačkou a přesně jak píšeš, dýl jak na hodinu bych to nepraktikovala :wink: Mám známou rehabilitační a ta šílí, když vidí, jak některé děti trpí hodiny v autosedačkách :confounded:
Jinak já mám u auta veliký kufr, tak se tam vejde nákup i podvozek v pohodě. Prostě uvidím, co přinese čas :dizzy_face:
Pamatuji si, když se před 10 lety narodila Anička a měla sporťak s nafukovacími koly, jak se všichni smáli, že jezdí v traktoru a dneska jaký je to hit.

Mimi, pochopila jsem správně, že dnes je teplota jen 35,9? Pak bych viděla ovulku až dnes :wink:
9. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kači dnes vyskočila na 36.7
9. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ovu test už v pondelok bol len slabý tak si vyber :confounded: ale snažili sme sa ajaj :dizzy_face:
9. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
krásný čtvrtek vlaštovičky,
moc gratuluji Kristy k Isabellce, je moc moc krásná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A jani, tovije eminka už je tedy veliká slečna, koukám jí chutná :grinning: :wink: :slight_smile: ... jste krásná rodinka :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
eminka je krásna :slight_smile:
katuška kašli na každého :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na takú osobu už celkom
kočky mne by bolo ťažko z tých krásnych kočiarkov vybrať
9. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Mimi, překoukla jsem se, tak to opravdu vypadá na ovu 7.7. :dizzy_face:

Ahojky Evi :wink: :dizzy_face: Jak se těšíš na zítřek?
9. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mimina,
také hlasuji pro 7.7. :wink: :slight_smile:
kači,
hlavně mne těší, jak se strašně těší manžel, pořád o tom mluví.... já tak trochu čekala, že ho pořádně chytí až narozené miminko, ale kdepak, je snad natěšenější jak já. Snad se nám Tomášek zítra pěkně natočí a ukáže všechno, co bude paní doktorka chtít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já se moc těším na večer, jestli ten kočárek, na který se manžerl jede podívat bude v pořádku a koupí ho :slight_smile:
http://www.aukro.cz/item677206521_luxusni_kocarek_jane_slalom_pro_h19.html
je mi docela smutno, jak tu moji doktorku roznesli na jiné diskuzi, jak je nepříjemná a tak, ona je někdy taková tvrdší a ráznější, ale já jsem moc vděčná, že k ní chodím... z toho vidím, jak to i dráček může mít težké, že fakt co člověk, to názor a není na světě člověk ten, co by se zavděčil lidem všem. Takže dráčku, nedělej si z toho hlavu, nestojí ti to za to :wink:
9. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, kočárek se mi zdá úžasnej :dizzy_face: Moc se mi líbí barvička a držím pěstičky, aby byl v pořádku.

Je to tak, že co člověk to názor. Ale koukala jsem, že si Kačka vrátila fotečku do profilu i do alba, tak snad bude dobře :dizzy_face:
9. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
evi je pekný a má veselé farby :wink:
kači evi dakujem za konzultáciu ovu :dizzy_face: ff naznačí ovu tu musím rozmýšlať ja
inak niekedy sa mi nepáči ako niektoré dievčatá v diskusiách útočia na každého kto má iný názor :unamused: to že má niekto na vec iný pohlad neznamená že ho treba ukameňovať.diskusia je predsa o tom,že každá donesie niečo,,z toho svojho,,
9. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kači,
je to zvláštní, jak si na dráčka někdo zasedl, ach jo...
ale když si vzpomenu, jak loni takhle anelku pronásledovala ta "kamarádka"...
a do kočárku jsem zamilovaná, mám celou výbavičku bledě modrou, krom emitexové zavinovačky a deky, které jsou z jedné strany tmavě modré a z druhé světle. Tak to krásně půjde dohromady s tou oranžovou. No a zatím jsou to jen vzdušné zámky, ale chtěla bych druhé miminko hned jak se povede, tak oranžovou by mohla mít i holčička :grinning:
9. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Mimi, proto mi je tak dobře tady s vámi. Nikdo na nikoho neútočí :dizzy_face:

FF ovulku vyznačí až potom, co teplota stoupne třetí den :wink:
9. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
evi to ano oranžová je unisex :grinning: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně se ta oranžová právě taky moc líbí, je taková krásně svítívá :dizzy_face:
Na anelku často myslím, jak se asi má, je škoda, že se alespoň občas neukáže :frowning2:
9. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no na ff sa mi nedá dostať tak si to značím aspoň sem
no katuška má ,,šťastie,,na takéto osoby akoby toho mala málo :frowning2: je mi lúto,že ju stále takto volakto hnevá
9. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tiež by som chcela vedieť ako sa má,neviete o nej nikto nič?
9. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, já to špatně pochopila. Taky jsem měla s ff problémy a pak jednoho dne jsem se tam přihlásila.
9. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, v jiné diskuzi jsem se dověděla, že inneska dneska rodí :wink: :dizzy_face:
Tak jí přeji hodně štěstíčka :wink:
9. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kači,
to je rychlovka co? :slight_smile: Tak to měli její maminka s přítelem z první ruky :slight_smile:
jejda, tak to na innesku moc myslím :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: bude další vlaštovčátko :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
utíkám nakoupit, sice nemám ideu co, ale snad se mi něco bude líbit, ať není manžílek bez večeře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Včera jsem po dlouhé době dělala dušenou mrkev a jak nemá rád zeleninu, tak si i přidával :grinning:
9. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek