• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Evi, tak snad tě nějaký ten nápad v obchodě přepadne :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé krystín má babu :grinning: :grinning: :grinning:
inezke držim palce :slight_smile:
dnes sa nám to rozrodilo :slight_smile:
ja dneska budem robiť ryzoto už si naň dlho robíme chuť
9. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si právě pochutnala na porkové polívce ze včerejška :wink:
9. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já dostala v obchodě chuť na koprovku, tak sobě udělám polévku a manžellvi jsem koupila hovězí, akorát jak bude odpoledne volat, tak se musím vyptat, s jakou ho chce omáčkou, nejlepší by byla rajská, té mám zbytek v mražáku :grinning:
9. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je super..tady se rodí a v zamlklinkách zase nové // těhulinky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Dneska je pěkný den.
9. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi idem na návštevu do zamlkliniek :grinning: :grinning: :grinning: nech sa aj mne volačo ujde :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasné mimi:slight_smile:))
9. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarlott, tak to je parádá a věřím že už v dalším cyklu taky objevíš // a už bude vše dobré :wink:

Evi, tak jak manža a rajská? Vyhrála jsi?
9. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kočky moje teraz si s vami pokávičkujem :wink:
9. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: já mám kontryhelovou pauzičku:slight_smile:)
9. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mimina,
hm, kávičku bych si dala :grinning: ale jelikož mi nedělá dobře, dám si alespň fidorku :wink:
kači,
manžel ještě nevolal, ale hovězí je v papiňáku, tak uvidíme, co si vybere, omáčka je za chvilku :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem měla kávičku ráno, tak dvakrát ne. Dneska jsem vygruntovala celou kuchyň, tak si taky zasloužím odpočinek :wink: Nádobí se myje, prádlo pere a je mi dobře :dizzy_face:
Evi, od té doby co mám papiňák se mi zdá vaření jednodušší a rychlejší. Prostě ho miluji :grinning:
9. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, v kolik zítra jdete?
9. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zase jsem si trošku zaukcovala :grinning: Myslíte, že ty obrázky půjdou nalepit na obkladačky do koupelny? :confused:
9. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
až na 12.30... ale necháme si z toho UZ udělat za 500,- CD, tak se těším, jak se budu doma kochat :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře a co 3D půjdeš? Já to pořád zvažuji, příjde mi to poměrně dost peněz a jestli za to radši Tadíkovi něco nekoupím :confounded:
9. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
myslím, že ano :slight_smile:
a ta kombinézka je slaďoučká :wink: :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
nepůjdu, 1450,- je hodně a já si malého radši vyfotím pak v peřince :slight_smile:
tenhle uz mi snad proplatí pojišťovna, zbytek částky si nechám na porod :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě konečně odjel šéf, ale za chvilku mám padla, tak jsem si vás dnes moc neužila - tak si to snad vynahradím zítra :slight_smile: Teď jen trnu, aby Utroš fungoval a přišla MS - po ní budu moct nasadit Clostil a to by bylo aby nebylo! :grinning: Když né hned, tak pod vánočním stromkem bych chtěla aspoň pidibříško :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaspi,
do vánoc bude i srdíčko :wink: :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak s těma samolepkama si mě uklidnila, zpanikařila jsem, zda nebudou jen na stěnu :grinning:
Děkuji za pochvalu kombinézky :wink:
A jsem ráda, že na to 3D máme podobný názor, když vidíme malého na každé kontrole, tak mi to přijde zbytečné a asi jsem trošku pověrčivá, ale jak píšeš, radši se budu "chlubit" Tadíkem až v kočárku.

Jaspi, to je jasné, že se na Vánoce budeš fotit s bříškem :wink: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kéž by :dizzy_face: Pamatuju si, že minule jsme si na to pod tím stromkem připíjeli - tehdy přítel řekl: tak na to, aby za rok jsme tu byli už 3 - aspoň aby byl v bříšku. Úplně mě tehdy překvapil, protože jsem ještě neuvažovala o vysazování léků a HA a plánovala jsem to až třeba teď po létě, ale nakonec se to jaksi semlelo a urychlilo a jsem ráda.
9. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
však už brzy budem mít co fotit, vždyť už jsme v půlce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaspi,
jo jo, já si takhle pamatuju, jak se manžel bál, že mi na svatbě bude s bříškem špatně, kdyby se povedlo :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ten můj se do svatby nijak nehrne - po tom jak jsem ji před rokem zrušila... Ale říkal, že kdyby přišlo miminko, že to by si nás teda jako vzal :grinning:
Já už poletím domů, tak se mějte krásně a zas zítra :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaspi, papa :slight_smile:
já jdu spát, fidorka mne zmohla :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi, pá a šťastnou cestu :wink:
Evi, dobrou noc :dizzy_face:
Tak já než jsem si udělala banánovo-čokoládový koktejlík tak jste se mi všechny rozutekly :frowning2: Nechtěla jsem tu sedět tak na suchu :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kristy porodila?Jak to víte?Tak moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já už se tak těším na Natálku a oliverka a pak postupně na další miminka :dizzy_face:
Konečně jsem si vybrala porodnici :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko určitě je to 3D hezké,ale není to kdoví jaká nutnost. U mě ho má dr. v ordinaci,tak že problém není a měla jsem to v ceně toho nadstandartu. Ale určitě volíte dobře,že je lepší něco koupit :wink:

innesce držím moc palečky, chodím taky šmírovat k červencovkám :grinning:

Dneska vařím borůvkové knedlíky,ale ještě mám na ně čas, manža přijede až kolem páté.

Evi kdybych si mohla vybrat já,tak by to fakt byla ta rajská :grinning:

Kačko jinak hezké samolepy a uvidíš s tím obkladem..bála bych se,že půjdou vlhkem dolů,ale to fakt uvidíš :wink:

kafčo mi taky nedělá dobře,tak jsem si místo něj dala mandlovou magnumku :grinning:
9. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, a pro jakou porodku ses rozhodla?
O Kristy tu hned ráno psala její známá a dokonce má u sebe v albíčku fotečky Isabellky :wink:

Marti, při NT mi to taky na chvíli na 3D přepnul, tak třeba na velkém UTZ teď taky na chvilku zapne, bude ho dělat ten samý dr. :wink:
A knedlíky jsou mňamka, to se bude manža mít :wink:
9. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek