• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
kačko koktejl je taky ňamka,já se pak zase chystám na nealko mojito, vždycky mě nádherně osvěží :slight_smile:

jé dráčku, už jsi zase tu :dizzy_face: , jakou máš vybranou porodnici?
9. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko Kolín:slight_smile:mám to kousek a je tam Jipka pro novorozence,kde jsem zjistila že mám známou :slight_smile: stejně ten císař asi zase nebude...kdyby byl jela bych do Prahy kde mě ale nevemou protože je plno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem dva banány co už dodělávaly, tak jsem si říkala co s nimi a mám z toho mňamku :dizzy_face:
JJ, s tím mojitem mi vždy děláš chutě :wink:
9. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, tak hlavně že už máš jasno a věřím, že vše bude v pohodě. Já zatím úplně jasno nemám, chci to probrat s dr. při velkém utz.
9. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych tu Prahu ale byla by to nejmíň hodina cesty :angry: tady u nás porodnici zrušili což bych nejradši rodil by mě primář....ale kolín je snad dobrej :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodina může být pěkně dlouhá. A jak doma už je vše naprosto v pořádku? Vyřešilo se to?
9. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko to já když pojedu ve špičce,tak bohužel to bude ta hodina...ale věřím,že se trefím spíš večer a to jsme tam za půl hodinky :grinning:
9. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Marti, tak to ti nezávidím. Ale kdyby si dr. přál, abych rodila v HK, tak to mám taky něco kolem 3/4 hodiny. Natálka je ale určit uvědomělá a vybere si správnou dobu :dizzy_face:
9. črc 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko já si to nějak nepřipouštím,že to je z ruky. Mě se to tam moc líbí, tady na koníku v tématu o té porodnici holky skoro brečely když šly domů a ty co tam rodily víckrát si to taky moc chválí. Prostě jsou na ní moc dobré reference jak na porod,tak na šestinedělí a hlavně tam rodí můj gynekolog,tak to beru,že to nějak zvládneme :grinning:
9. črc 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, je mnohem důležítější se cítit dobře, než využít porodnici za rohem :wink:
9. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko a kde budeš rodit v Praze?Já chtěla Podolí nebo motol
9. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí doma se to docela vyřešilo....

jé mě naskočil 20tt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska lukášek lenoší cítila jsem ho jen ráno v postýlce :slight_smile: ale Jirka taky a o to to bylo hezčí :slight_smile: zjistila jsem že mám pěkně tlustou kůži a v okolí jizvy to mám necitlivé,tak mi asi boulet nebudeme :grinning:
9. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dráčku já právě rodit v Praze nebudu ...to bych měla blíž, budu rodit v Neratovicích v Almedě.
Podolí má hezké porodní sály,ale šestinedělíi nic moc...ale to skoro každý pražská nemocnice.

V Motole dělá tchýně,ta by mě viděla nejradši tam,ale nechci :grinning:

Jé 20tt to je krása ...oni ty kopanečky budou sílit a budou častější a pak budeš zkuhrat jako já , auuu to bolííí :grinning:
9. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem že to bude teď každý den :sweat_smile: já si ale ráda počkám :slight_smile:
9. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, inneska:
erik je na sveteeeeeeeeeeeeeee ... 5120g 56CM

moc gratuluji a přeji hodně zdraví a radosti rodičům. Innes velká poklona před takovým drobečkem :wink: :grinning: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jůůůůůůů, další vlaštovčí mláďátko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
veliká gratulace innesce i tatínkovi, mají malé slůńátko :wink: :slight_smile:
9. črc 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bláááááááhhhhhhhhhoooooooo já mám úplně husinuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný gratuluju moc a moc :dizzy_face: takovej obřík :dizzy_face:
9. črc 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Tercie....................29DC
Jaspina...................28DC
Strouzek.................28DC
Papua.....................20DC
Mimina....................18DC
Sarlotta...................čeká na 2. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku
9. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velikánská gratulace, právě jsem přišla včas :wink: Tak to jsou úctyhodné míry :wink:
9. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budete pořizovat nebo máte monitor dechu? :confused:
9. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dráčku monitor mám
9. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dráčku,
určitě budu, ale doufám, že ho seženem od známých :wink:
9. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
innesce moc gratuluji k VELKÉMU :grinning: :grinning: chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
tady se rodí jak o závod :confused: :slight_smile: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mury,
to ti za pár měsíců připomenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a schválně, kdo innesku trumfne, já mám obavu holky, že 5kilo nedáme :grinning: :wink:
9. črc 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinko já se taky chci poptat známých :slight_smile: ale myslím že to enní zbytečná investice...a to se dává pod matraci,nebo jen pod prostěradlo?se asi ptám jako debil....
9. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi myslím,že na Innesku nikdo mít nebude :sweat_smile:
evi :grinning: :grinning: ty vade 5kg dítě fakt nechci sama mám 45 kg :grinning: :grinning: :grinning:
já chci pidi miminko,jinak nevím co budu dělat s věcmi do 3,5kg od kamarádky :grinning:
Ahoj, ahoj,

gratuluju moc moc k miminkům Kristýně a Innesce, pane Bože, přes 5 kg, to asi bylo císařem co?! :astonished:
Táda má zatím 3kg.

Dráčku já taky monitor mám Babysense.

Dneska cítím Tádu hrozně málo a když už tak takový líný pohyby, na to nejsem vůbec zvyklá, vžydcky se tam mele docela intenzivně, včera večer v restauraci to byl fakt vrchol, myslela jsem, že mi vypadne pod stůl, tak nevím jestli se včera unavil nebo co, ale dost mě to znervózňuje. :unamused:
Dadu, neboj, maličký je určitě v pořádku.
Jinak se dobrovolně hlásím, že Innesku trumfnout nechci :grinning:

Holky, nevíte jak přesně se dělá rybízová dřeň?
9. črc 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek