• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Ahoj lastovicky!
Dadunka: Gratulacia velika k Tadikovi, nech ste hlavne zdravi a stastni!!!!!
Kaci: drzim palce!
Sarlot: vsetko naj k vyrociu :slight_smile:
Strouzi: drzim palce na testovanie velmi!!!!
29. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :grinning: :grinning: no jo sušenka :sweat_smile: :grinning:
jaspi o sporáku mi ani nemluv, to je u nás boj, kocour tam furt leze, stejně tak nesmí vidět otevřenou troubu takže v praxi to vypadá tak že jednou rukou vyndávám plech a druhou držím kocoura. moje teta takhle jednou nechtěně upekla kotě :pensive:

papu ahojky tebe jsem už dlouho neviděla jak se máš?? a co novýho? zkoušíte pořád IUI??
29. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papu, ahooooj :grinning: :slight_smile: :wink:
29. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám dneska svátek a popřáli mi všichni kromě manži, tak jsem mu napsala že si ani nevzpomene a odepsal mi že svátek mám každej rok tak co :angry: to je romantika :sunglasses:
29. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strouži tak už vím, jak se jmenuješ :wink: Gratuluju a přeju k svátku hodně štěstíčka - hlavně to jedno největší! :wink:
29. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jů,
tak to martičko všecičko nej k svátku :wink: :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky jj jmenuju se marta , to jméno ale nemám ráda, nikdy jsem si na něj nezvykla, svému dítěti neudělám aby se jmenovalo po matce jako já
29. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strouz ahoji: tak Marticka vsetko naj k meninam :slight_smile:, mam sa fajn, IUI uz neskusame, iba raz sme ho skusili, lebo mam dost hormonalne problemy a to asi nema zmysel....teraz si davam do poriadku tie hormony, brala som norethiseron a teraz budem skusat clostil na ovulku...neviem, uvidim....

Ahoj Evi, jaspi, mimi...vsetky :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
papu aha , tak to držím palečky ať se hormony brzo srovnaj a dočkáš se vytouženého mimíška
29. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Struzi dakujem, aj ja tebe velmi :slight_smile:! uz by sa patrila nova tehulka, no nie? a nie len jedna :angry: !!!!
29. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulky dnes idem na nákup do mesta tak idem skôr
uvidíme sa zajtra pá :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, léto by to mělo už konečně popohnat a měli bychom být všechny těhulinky s čárkama a bříškama
29. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
stouži všetko naj :zipper_mouth:
papu snád sa to raz podarí-musíme veriť :dizzy_face:
29. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papua - clostil taky beru a ještě utroš.. Jaké máš dávkování?
29. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi volal přítel, že by pro mě dnes přijel autem a že kočku naložíme... ale ona něčí je, tak nechci. Ale úplně mě překvapil - on nemá kočky rád. A tuhle by neměl obzvlášť -je to takový čert nedobrý, co furt chodí kam nemá a pak z tama odmítá vylézt :wink:
letím si teď na jednu prodejnu nafotit kuchyň, aby stolař věděl, jaký styl se mi líbí..
29. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi: este ho nemam, dnes volam dr., ze nech mi ho nasadi, sme boli dohodnuti, ze ho budem brat po dovolôenke...
29. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak pak dej vědět, jak ho máš brát! Držím palce ať pomůže! :wink:
29. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, tak jsem zpátky :wink:

Moc se mi líbílo, jak se dr. na vše vyptávala atd. Tomu jsem říkala pořádné vyšetření. Vzala krev na boreliozu a říkala, že pro jistotu vezme i toxoplasmosu a chlamydie. Výsledky budu mít za tři týdny.
29. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafa jsem zpět

jaspi můj manža taky neměl kočky rád a jak teď olivera zbožňuje :dizzy_face:

kači až za 3 týdny?? :confused: ty jo mě dělali tyhle testy loni a trvalo to týden a teď mi dělali zase toxu na moje přání a bylo to hotový za 2 dny. jiank u nás se dělaj tyhle odběry automaticky kolem 8 tt
29. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste kupovaly ovutesty? Tady od chrobacka? Já právě od ní a už nemá - nevíte o někom ještě?
29. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No toxoplazmozou jsme si jistá nebyla zda mi jí nedělali, ale prostě to nenašlia dr. v průkazce, tak to pro jistotu vzala. Byla jsem ve fakultce s vlastní laboratoří, tak si myslím, jestli nebudou dělat nějaké podrobnější testy nebo tak něco.
29. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi, od verusinka a osvedčili se :wink: :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači tak držím palce :wink: ale na tu toxoplasmosu se fakt čeká dlouho i já čekala :unamused:

strouzek vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodně štěstí zdraví a vše co si přeješ!!!! :sunglasses:

tak já jsme k.o vše jsme přichystala a ted bych mohla jít spát :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
není nad to, když to někde funguje :slight_smile: :wink:
jaspi,
já ovu testy nikdy neměla :grinning:
29. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, jen si dáchni, neuškodí ti to :wink:
Evi, tak, tak :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ovu testy měla a pěkně kecaly :sweat_smile: :sweat_smile: protože ten den jsme počali sofinku :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači ráda bych ale za chvíli jsou hosti tady :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, aha, tak si hezky užíjte oslavičku :wink: A co vlastně slavíte?
29. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači už jsme to tu myslím řešili můj tatka,moje mamka v červenci narozky a já svátek a v srpnu já narozky a mamka svátek tak to berem najednou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači tak to já ji jdu hledat - má album nebo něco? Abych ji našla..
29. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek