Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
29. črc 2009

Nemůžu na ni nikde najít kontakt.. nemáš na ni mail nebo něco? IP asi nejde nijak dohledat nebo přeposlat že?

kackark
29. črc 2009

jaspi do IP napiš: "verusinek" a rovnou můžeš psát svoje přání 😉 🙂

kackark
29. črc 2009

Mury, jj, už vím, to je ta mega oslava 😉
Já si jdu na chvilku lehnout, cesta mě nějak znavila a mám pocit, že Táďa dlouho nekopal, tak abych mu dala prostor. Jinak mne vůbec nepotěšili s tlakem, naměřili 140/90, doufám, že to bylo jen tím cizím prostředím.

strouzek
29. črc 2009

díky za přání 😵

no já taky měla od verusinka myslím akorát že 2 testy byli nějaké vadné a neobjevila se ani ta kontrolní což se mi u chrobáčka nikdy nestalo ale to mohla být náhoda. 😉

jaspina
29. črc 2009

Strouži jenže chrobáček už nemá... a od verusinky stojí kolik?

kackark
29. črc 2009

Jé, tak to si nepamatuji, abych nekecala, ale myslím 12-15 Kč jeden 😉

strouzek
29. črc 2009

chrobík už nemá?no jo já chrobíka vykoupila, vždycky mi říkala že jsem největší ovuodběratel, já totiž spotřebovala na jeden měsíc i 15 ovutestů 😀
kolik stáli u verusinka nevím, myslím kolem 11 kč nebo tak nějak

jaspina
29. črc 2009

Jo tak to je úplně v poho.. doufám, že mi odpoví

jaspina
29. črc 2009

No odpověděla - už nemá ☹

strouzek
29. črc 2009

fakt nemá? škoda, tak zkus napsat do bazárku že koupíš levné ovutesty, třeba je tu ještě pár holek co je prodává

jaspina
29. črc 2009

Strouži- před chvilkou jsem to tam dávala 😀

evanek77
autor
29. črc 2009

hej hola, nikde nikdo....

ba111
29. črc 2009

Tak my už vážíme 2850g a měříme 50cm 😀 😀 😀 😀 . Dneska byla kontrola u pana doktora 😀 .
Včera večer ale byly krušné chvilky, protože jsem kvůli těm teplotám měla velmi málo mlíka a Oliverek plakal z hladu. Tak manžel musel v deset večer jet schánět nutrilon... . Nakonec jsme jej sehnali u kamarádky, které se nedávno taky narodilo miminko. Oliverek se nabumbal a spokojeně usnul. Dneska jsem si sehnala homeopatika na to mlíko a světe div se - je to zase lepší. Dneska jsem zase kojila - i když jsem malinko dokrmovala nutrilonem. No uvidíme, ale strašně ráda bych kojila alespoň půl roku. Kdyby se mi podařilo kojit celej rok, byla bych strašně šťastná 😉 . Nikdy jsem si nemyslela, že kojení je tak problematické. A mně to navíc tak strašně bolí... jako by mi do prsou někdo vrážel trn. Ale vydržela jsem to už dva týdny... . Na to bolavé kojení jsem sehnala homeopatika taky - tak uvidíme.

jana.jaro
29. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Tak jsem postřehla,že tu máme další miminko 😵 😵 😵 😵 😵 to jsou tedy fofry,jedno mimčo zadruhým
Dadunko gratuluju k Tadíkovi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

Mončo,tak se už přibližujete 3kg 😉.S kojením máš teda trable 😒,tak snad se to bude všechno co nejdřív upravovat.....držím pěsti.

No a s Emčou jsem byla dnes u ségry a Karolínky.......tak jsme holky fotily........jak si už pěkně rozumí 😅 😀
http://picasaweb.google.com/jjetmar/10Mesic#

jaspina
30. črc 2009

Hezké ráno vlaštovičky 🙂 Dnes mi sem míří šéf, tak tu budu málo ☹ Jinak kočka mě ráno čekala už u dveří a nedá se jí zbavit - vbíhá sem aspoň jakmile jde jakýkoli zákazník.. Už nevím jak jí vysvětlit, že tady fakt nebydlí...
Ba - a kojící kloboučky by ti nepomohly? Kdyby jste některá potřebovala, tak mám někde telefon na laktační poradkyni - ještě z doby, kdy nám dělali školení o kojení. Nevím, jestli je to číslo ještě platné a byla by od vás daleko - ale aspoň poradí po telefonu a nebo vás někam odkáže. No a nebo se obrátit na laktační ligu - ti nám dělali to školení a jsou tam fakt moc příjemní.. Paní nám třeba vykládala, jak jela k jedné mamince ve 2 v noci - rozmasírovat ztvrdlá prsa 😉

kackark
30. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 31.7.
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Nella......................??DC
Tercie.....................22DC
Jaspina....................21DC
Strouzek..................21DC
Farmi.......................17DC
Mimina.....................12DC
Papua.......................7DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
30. črc 2009

Krásné dobré ráno,

Jani, fotečky jsou úžasné 😉 Holky jsou kouzelné 😵

Mončo, věřím, že se Ti tvůj sen splní a budeš kojit co nejdéle. Homeopatika určitě zaberou 🙂

mimina321
30. črc 2009

ahojte bambulky dnes j tu volajako pusto 😕

papua
30. črc 2009

Ahoj fešandy 🙂! Dnes je tu pusto naozaj.... 😕

kackark
30. črc 2009

Ahojky kočky,
taky jsem si to říkala 😀

mimina321
30. črc 2009

evinka maličké sú obe zlaté 🙂
moni držím palce nech sa mliečko znovu rozteče,Oliverko je šikulka 😵
kačka myslím na teba,nech to infekčné dopadne dobre,ja mám z chodenia do podobných ordinácií fobiu 😀 😀 😀

kackark
30. črc 2009

Mimi, to já měla taky, neboj. Štitila jsem se dr. podat i ruku 😲 🤐

mimina321
30. črc 2009

tak asi nazeráme a čakáme kým niekto napíše 😀 😀
pijem s vami kávičku ale budem odbiehať,idem variť kapustu a pečené mesko-knedla je už hotová-urobili v obchode 😀 😵

kackark
30. črc 2009

Tak trošku jsem nechápala, proč tu krev mi nemohl vzít gynekolog 😕 A dokonce i pro výsledky si mám nejlépe přijet osobně.

papua
30. črc 2009

Ahoj Kaci, Mimi,mozno aj Jaspi je tu este 🙂

kackark
30. črc 2009

Mimi 😀 😀 Já si dneska udělám uzené s brambůrkem 😉

kackark
30. črc 2009

Jaspinka je asi pod kotrolou šéfa 😖

papua
30. črc 2009

Kaci tebe brali aj krv na chlamydie u tej normalnej lekarky? Nieco take som citala.... Som myslela, ze to sa neda z krvi zistit a moze to len gyndar....

mimina321
30. črc 2009

kači mne takéto vyšetrenia robili po potrate 😔 😔 asi na milion vecí,chvalabohu všetko ok
ale bála som sa aj sadnúť v čakárni a doma som dezinfikovala ruky o 106 😀 😀 😀 😀 pri predstave s čím tam ludia chodia .......

kackark
30. črc 2009

Papu: krevní test není prý tak přesný, taky jsem se na to té dr. ptala, ale říkala, že to dělá jen pro jistotu, a že si myslí, kdyby náhoudou, tak že to podchytí.
Mimi: a kdyby si viděla, jak jsem potřebovala čůrat, ale tam jít na záchod jsem si vážně neriskla 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru