• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
autor
jaspi, a co těhule co otěhotněly během kojení a MS vůbec neměly :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já hlásím, že dnešní noc proběhla naprosto bez problémů, žádné stahy jen krásné sny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Dneska mi taky dorazila autosedačka Jané, musím jí ještě vyzkoušet nasadit na podvozek... . Každopádně je úžasná. Ráno jsem sbírala černý bez na sirup - tak jej jdu udělat - mám novej recept. Tak uvidím, jak dopadnu :dizzy_face: . Dám pak vědět. Když se povede, hodím sem receptík.
Evi, koukala jsem do albíčka na tvoje miminečko... je to krásnej chlapeček!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ba,
je dobře,že oliverek nespěchá na svět :wink: :slight_smile: :slight_smile:
díky za pochvau našeho broučka :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ba - mám dojem, že ty jsi taková ta šikulka co z ničeho vytvoří všechno, že jo? Psalas kdysi tuším o bylinkách, teď děláš sirup.. asi tě takové věci baví, že?
Evi já těmto věcem až tak nerozumín co jde a co ne.. :sweat_smile: Akorát jsme si říkala, že když jsem fungovala leda s Proverou nebo HA a bez nich to vůbec nedostávám, tak že se vajíčka netvoří - nebo nedozrávají.. Ale třeba to může být i jinak.. No bylo by to super!
26. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jdu na vás kouknout co novýho?? Ba co to čtu, stahy?? držím pěsti ať si to Oliverek ještě nějakou dobu pobyde v bříšku :wink:

a co jinak jaspi, papu a mimina?? nějaké novinky?? mimi už máš fotky???
26. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Strouži ahooooj! :slight_smile: Tys tu docela dlouho nebyla, že? Moc práce nebo to tu flákáš? :wink: Já nemám asi nového nic.. a ty?
26. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi no minulý týden jsem měla nemocnýho kocoura, skončil v nemocnici a tak nebyla nálada, pak nebyl čas, o víkendu nekoníkuju a včera nebyla chuť. u mě novýho taky asi nic, čekám na ovu, myslím že dorazí dřív než jsem čekala, dneska jsem zkusila ovu test a říkala jsem si že budu mít určo jenom slabou čárku protože teď poslední m ěsíce chodít ovu až tak kolem 17 DC no a buch pěkný čárky, ne úplně silný ale pěkný tak jsem hned psala manžovi že mu měním rozvrh sexíků :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strouži já teď zkouším taky první měsíc ty ovutesty a pořád tam bylo bílo a dnes a včera slaboulinká čárka. Kéž by sílila.. :pensive:
26. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
slabá čárka je naděje, určitě bude sílit, budu držet palce :wink:
26. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě akorát ty čárky vždycky hrozně pomalu sílí, nebo já nevím jestli pomalu ale slabé // mám třeba od 10 dc ale tu skutečnou čáru silnou a ovulku až třeba kolem 17 dc, ale co už, stejně mě baví čůrat na testy tak čůrám jak blázen denně a vyhlížím jak čárka sílí :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strouži, mě to nebaví, když tam nic není :wink: A jak často si je děláš v době, kdy už je tam slabá vidět? Ob den nebo denně?
26. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no upřímně stačilo by obden, ale já jsem závislá, tak je dělám denně :grinning: prostě mě baví koukat jak sílí, ale u tebe bude stačit obden, jesti máš jenom slabounkou tak se neboj neprošvihneš to. stejně ovulka přijde až den dva po těch silných kolejnicích. :wink:
26. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně kdyby byly ty kolejnice.. ale když né teď, tak mi je snad zařídí na nová doktorka :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě, zařídí je hlavně i to léto, v létě se prej těhotní suprově jak jsem se včera dověděla :grinning: takže já tomu věřím a běda jak nebudu těhu na podzim :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela, že nejvíc v únoru a březnu.. Skoro všechny míma co znám se narodily listopad/prosinec.. ale to mě by nešlo, to já jsem ještě moc zmrzlá, tak já taky určitě v létě :grinning: Jedete letos někam na dovču? Já zatím nevím..podle peněz. Teď mě napadá - co ta mimi.Měla se ozvat a nic. Ona to neměla jen 1denní zákrok?
26. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co probíráte? Já myslela, že se taky nejlíp těhotní na jaře, ale když říkáte že i v létě tak tím líp :slight_smile:¨
Strouži co bylo kocourkovi, už je zdravej?
26. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já vzdycky myslela, že nejlíp se těhulí na silvestra pod stolem :grinning: :grinning: :grinning:, to pak bývá hned :grinning: kdepak chtít a snažit se :pensive:
26. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak ja mam dnes ko a zitra uzv,tak uvidime,jak se male dari :slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to mi radila nedávno kámoška, prej se vožerte, a vlítněte do postele, to prej je na plození nejlepší, protože na to nemyslíš že děláš dítě :grinning:
Ona děti nemá a ještě ani nechce, tak proto takový názory, ale smát jsem se musela :slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska končím, jedu s holkama do města na pivko a pak jsdem s kámoškou zpívat do kostela, tak se tu mějte a zas zítra jak to vyjde :wink: Papaaa
26. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je mi líto, že právě já jsem poslem takovýchto zpráv, ale věřím, že když společně na Janičku (janu.jaro) budeme všechny myslet, dopadne vše dobře:

Ahoj Kačko, tak ležím zase v porodnici. Tentokrát mě od včerejška prosakuje pdodová voda, tak pokud neporodím do 48 hodin, tak porod vyvolají. Ještě mě píchli kortikoidy na dozrání plic. Jsem z toho úplně na nervy, chtěla jsem vydržet co nejdéle. Tak pozdravuj holky a PA Jana.
26. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda moc na janičku myslím a posílám sílu :pensive: :pensive: držte se a moc jí kačko pozdravuj

v kolikátém ona je tt??
26. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko :frowning2:

Janičko tak na tebe hrozně moc myslím,neboj zvládnete to!!!!!
26. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, věřím tomu, že když se všechny na ní budeme soustředit a myslet a pošleme jí pozitivní energii, tak to dobře dopadne.
26. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury vím že měla poz.test 11.11.ale v kolikátém přesně je.....
26. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bude mezi 31 a 33, protože je mezi Mončou a Martinkou.
26. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hledala jsem i ve staré diskuzi, ale zatím jsem neobjevila.
26. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už docela jde to určitě zvládnou :wink:
26. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to vím 32tt....co by se stalo kdyby porodila? :pensive: :pensive:
26. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury ale ona přeci musí porodit.

proto jí dávají kortikoidy aby miminku dorostly plíce.
26. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek