• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
aha :pensive: :pensive: já to prostě nepochopila :sweat_smile: omlouvám se!!!
jsme nějaká mimo :frowning2: :frowning2:

takže porodit musí a co mimi dají do inkubátoru a bude to oki snad ne?? :confused: :pensive: :pensive:

moc na ní myslím na holku naši...
26. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť to přeci nevadí proto ti to říkám :slight_smile:

neboj to zvládnou není to tak moc brzy a dneska už se umí postarat i o miminko narozené mnohem dřív,musíme věřit :zipper_mouth:
26. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zvládnou to, taky tomu věřím :slight_smile:
Hlavně, když ma ní budeme v dobrém myslet a miminku pošle trošku našich sil :wink:
26. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

posílám pro štěstí!!!!!!!!!!!!!!janě naší holce a jejímu miminku :wink:
26. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala mi to už dopoledne, jen jsem nebyla u netu. Byla jsem skoro celý den u mamky. Zítra jde na operaci a strašně se bojí a to je zdravotní sestra. Je mi jí líto :pensive:
26. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Opičím se, ale věřím, že to pomůže.
26. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačenko chápu tě,mamka se bojí rakoviny a čeká na\ tu biopsii tak je u nás taky veselo :pensive: nepřežila bych kdyby se jí něco stalo,tak držím i té tvojí palce :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, díky moc :wink: To já jí tam ještě dneska neplánovaně vezla Aničku, protože se mi doma rozbrečela, tak to byl fakt náročný den a teď jen relaxuji :wink:
26. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že Tvá mamka bude taky v pořádku :slight_smile: :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moje!
ospravedlnujem sa za az teraz pisem, ale velmi som ochorela a musela som druhz krat k dr., dal mi antibiotika...Tak som doma a lezim....

Chuda Janicka, velmi jej drzim palce, urcite to jej babatko zvladne, verim tomu....
Inac ja som dnes uz 4DC, tak prosim prepisat..IUI definitivne nevyslo:frowning2:
26. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
díky za zprávy o Janičce, její holčička to určitě zvládne, moc na ni myslíme a držíme palce a to přeci musí fungovat :wink: :wink: :wink: 32tt už je u holčičky fajn, kamarádka má krásnou princeznu z 30tt a úplně v pořádku :slight_smile: , bude dobře :wink: :wink:
26. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamince také moc moc držím palce :wink: :wink: :wink:
26. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papau,
ach jo, to je mi moc líto, já tomu tolik věřila :unamused: :frowning2:
26. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já jsem definitivně bez hlasu, v krku bolí jak čert a to si celý den měním priznic a piju čaje s medem. Asi jsem nachlazení nepodchytila a je z toho viroza :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: ja to iste...myslim ze sa na mna chytila ta viroza lebo som bola pred ms, vtedy mam dost oslabenu imunitu a najcastejsie ochoriem...Ja som tomu iui tiez verila, ale asi nie dost....:frowning2: co uz.
26. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papua,
už by se štěstíčko mělo usmát, kde se ti jenom toulá....
26. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu do hajan,
všem přeju, ať je zítra líp :wink: :wink: :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok pa, dobru, aj ja idem.....
26. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste toho napovídaly hrozně moc...já měla dneska sraz s kamarádkama (jedna má TP 6.6. a bříško už pořádný),od tří a přijela jsem před chvílí :slight_smile: .Bylo to super :slight_smile:

Janičce držím palečky i její holčičce,ale 31tt už je parádní a oni to zvádnou, jen bude malá chvilku v inkubátoru. Určitě má už ale krásnou váhu a týden je taky fajn...ty kortikoidy na plíce pomůžou a jinak je to už hotový človíček.
Posílám Janičce sílu a pohlazení a určitě budou obě v pořádku :dizzy_face:

papu mrzí mě že to štěstíčko chodí zatím okolo,ale určitě si tě najde....posílám taky pohlazení
26. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
32tt je uz ok...hlavne u dievcatiek....moje sa narodili v 34+4tt,kortikoidy mi nedavali uz....tie tusim pichaju do 32tt (2 dni,ak sa da)....moje dievky mali 2100 a 2080g a 44cm...takze okolo 2kg. bude mat aj malicka....inac tie odhady na utz su +\- 10%...mne den pred porodom odhadovala lekarka 2500g...malinka bude asi tyzden/2 v inkubatore,musi trochu pribrat aspon na 2500g. a prekonat zltacku....ale bude slniecko,tak za 3 dni ma po tom...drzim mamicke a malickej palce nech to v zdravi obe zvladnu a na den deti si ju moze vymojkat a vybozkavat :wink: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Jana.jaro.....čeká holčičku
Ba..............čeká chlapečka - 27.5. kontrola
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla // 28.5. KO
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........našla//
Kačka..........našla// 29.5. KO a NT
Jaspina..................16DC
Tercie...................14DC
Strouzek................12DC
Nella......................10DC
Mimina.....................5DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS
27. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno holky.
Doufám, že vše špatné spláchl včerejší déšť a už bude jen a jen lépe.

Evi a papua uzdravte se nám :wink:
Mončo, hodně štěstí na dnešní KO :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásnou středu vlaštovičky :wink:
27. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám zprávy od mimi :slight_smile:
Už má po operaci, přežila to :slight_smile: a jenom je to trochu bolavé. A všechny vás moc pozdravuje a když bude všechno v pořádku, zítra by mohla být tady :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti,
děkujeme za zprávičky, přejeme mimi brzké uzdravení :wink: :wink: :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem teprve dočítala a moc myslím na Janičku, ať jsou i s její holčičkou obě v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mě doktor pořád říká vydržet apoň do 30tt, takže si myslím, že v téhle době to už určitě zvládnou, chvíli bude v inkubátoru a za chvíli jsou obě zdravé doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kačko, moc Janičku pozdravuj a že na ní myslíme.
27. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jdu k vám nakouknout jak krásně naskakují týdny a jak chodíte s dobrýma zprávama :dizzy_face:

co Jani ? Věřím, že budou o.k. :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mao pořád poleháváš nebo můžeš i trochu poletovat po venku??? :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..moc se omluvám,že Vám sem lezu,ale občas Vás čtu a Všem Vám držím moc palečky :slight_smile: :slight_smile:

chtěla jsem jenom napsat že jsem rodila ve 33+3t.t a ještě jedna holčina u nás na zářijovkách 08 ve 31t.t a vše moc dobře dopadlo ..miminka jsou zdravá a krásně prospívají...tak si myslím,že o Janičku a její holčičku mít strach nemusíte....miminko to určitě zvládne a bude zdravé jak řípa chviličku si pobude v inkubátoru tam se dopeče a za měsíc bude maminka i s hočičkou doma. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky moc držím palečky :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem zapomněla, Kačce a Dráčkovi přejiu, ať jsou obě jejich maminky brzy zdravé :slight_smile:

laadi, teda, tobě ty týdny taky krásně naskakujou :slight_smile: Já ležím pořád, minimálně do 30tt to chci vydržet, ať už mám miminko šanci :slight_smile: Máme to tak nějak spočítané, že do konce července, to bude něco přes 30tt myslím a srpen si trochu užijeme :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek