Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
17. srp 2009

evi ne,ne....já ho mám většinou málo...tohle je výjimka ...ale pořídím pro tyhle chvíle sběrače,aby nepřišla na zmar ani kapička 🙂

ty víčka na lahvičky jsem si koupila,ale ty lahvičky by se dost prodražily mít jich hodně (tak na 2-3 asi ano)...buď jsou na to sáčky nebo hodně do přesnídávkových lahviček to zamražují.

evi máš fakt krásné ty fotky!! občas se na ně chodím dívat 😵

evanek77
autor
17. srp 2009

marti,
aha, zas jsem chytřejší 😉 😉 😉
a díky, no jo, už se těším na focení tomáška, manžel mi modela dělat nechce 😀 😀 😀 ale tuším, že než bude čas, bude také pěknej cvalík 😀

murynka
17. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

slíbený košík 😵

a nemáme cukrovku 😀 😀 😀

evanek77
autor
17. srp 2009

mury,
je nádhernej... 🙂
a gratuluju 😉 🙂

imiska24
17. srp 2009

Ahoj vlaštovičky,jak se tu máte?Dlouho jsem tu nebyla.......
a vím že každá máme nějaký to trápeníčko,ale máte někdo za sebou amc?
Já byla před 14 dny na testech na VVV a vyšlo nám to špatně.1:460 riziko Downova syndromu,
s přítelem v rodině žádné VVV nemáme,a po všech těch nervech už od začátku(jsem po IVF)kdy jsem špinila,pak tahle rána.
Dr. mi to sdělil tak,že se mi chtělo umřít.A ty rizika toho odběru. 😢
Máte prosím někdo nějakou zkušenost?Děkuji

evanek77
autor
17. srp 2009

imisko,
ano, já už 2x, neboj 😉

evanek77
autor
17. srp 2009

no a asi tě neuklidním, ale my s manželem také v rodinách nic nemáme a malý opravdu nemocný byl, je to protě smutná náhoda bez genetické zátěže, že se ten chromozom zmnoží...

imiska24
17. srp 2009

Evi,a kdy a jak Ti na to přišli?U nás je to vymodlený těhu,snažili jsme s doktorama 3roky.Jsem po IVF,protože jsem měla na obou vejcovodech velký srůsty.Tohle by mě asi položilo úplně.
A proč jsi byla i po druhý?

evanek77
autor
17. srp 2009

imisko,
já ho také měla vymodleného po mimoděložním a roce snažení... nevyšla nám krev u nt screeningu
podruhé to kontrolovali kvůli možnému opakování loňska, i když nt vyšlo hezky

imiska24
17. srp 2009

A jak probíhá ten odběr,a co to riziko?

evanek77
autor
17. srp 2009

😉 😉 no, desinfikují tibříško, jehluzavedou pod kontrolou Uz do dělohy a odsají si tolik plodovky, kolik potřebují. Pak ti píchnou injekci protilátek pokud jsi Rh-, 10min si posedíš v čekárně a můžeš domů, tam je potřeba se týden hodně šetřit 😉 😉 😉 riziko tam je takové, jak se všude píše, k tomu nemám co dodat... spíš koukni na stránky, kde to holky řeší 🙂

mimina321
17. srp 2009

mury košíček je krásny 😵
mar Natálka rastie ako z vody
imriska moc držím palce,aby všetko dobre dopadlo

imiska24
17. srp 2009

Evi popisuješ to hezky,ale je to asi masakr,hl.zase to dlouhý čekání na výsledky 😠 A doma pak teda zase jen ležet tak týden?A můžu pak řídit auto?

Mimi děkuji.

dracekmracek
17. srp 2009

ahojte,nechtěli jsme vám přidělávat starosti,lukáškovi se u mě přestává líbit,tak teď budeme bojovat doma dva dny a pokud se to nezlepší jedeme do Motola 😔 Lukášek má jen 600g a mně šly kg dolů.plné břicho srůstů,tvrdnutí,nespím,zvracím,už aby to bylo za námi.
Moc na vás budu myslet věřím že si to Lukášek rozmyslí,ale kdyžtak se nelekjte kdybych se neobjevila.Mám vás ráda papa

imiska24
17. srp 2009

ahoj dracku,neboj on to Luky zvládne.A v Motole jsou nej nej

ba111
17. srp 2009

Mar, koukám, že to s tím mlíčkem máme úplně stejné. Někdy mám málo, jindy mi teče samo celý den - to se po sprchování nemůžu ani utřít, protože mi teče i po břiše a nohách 😎 no komedie 😀 😀 😀 😀 - třeba včera byl takovej den. Mám obrovskou spotřebu prsních vložek 😒 😉 .
Dneska jsem si koupila šátek na nošení dětí - foto dám do alba... a taky látkovku na zkoušku - uvidíme jak se to malému bude líbit 😵

evanek77
autor
17. srp 2009

dráčku,
jak už jsem ti psala do ip, moc moc držím palečky, zvládi jste toho už tolik, že to určitě vítězně dobojujete 😉 🙂
imisko,
můžeš si zaplatit výsledky do 24h, ale to by tě měli informovat 😉 a řídit by neměl být problém, záleží, jak to máš daleko a jak se budeš cítit, každý to zvládáme jinak...

evanek77
autor
17. srp 2009

ba,
v té olivové je nádherný 🙂

evanek77
autor
18. srp 2009

krásné úterý vlaštovičky 😉

evanek77
autor
18. srp 2009

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zahranici/120...
komu není rady, tomu není pomoci....

kackark
18. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - 20.8. 4D ultrazvuk, 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla // KO 24.8.
Farmi.......................36DC
Mimina.....................31DC
Papua......................26DC
Jaspina.....................12DC
Strouzek...................12DC
Sarlotta......................8DC

kackark
18. srp 2009

Krásné dobré ráno 😵

Kačenko, moc na tebe a Lukáška myslím, a věřím, že vše bude v pořádku. Jak krásně napsala Evička, ušli jste už veliký kus cesty, tohle taky zvládnete 😉

Mončo, Oliverek je kouzelný a šátek se mu bude určitě líbit 😵

Imis: držím pěstičky, aby všechny výsledky byly v pořádku 😵

Evi, k tomu článku se snad nedá ani nic dodat...

mar26
18. srp 2009

Dobré ráno holky 😵

dráčku držím palečky, jak už jsem ti psala včera do IP a věřím,že si to s Lukáškem vybojujete!

ba taky si někdy po sprše myslím,že mi voda teče z umytých vlasů a je to mlíčko 😅
Jinak používám i bavlněné pratelné vložky, jsou i prodyšnější,tak těch jednoázových nemám takovou spotřebu
Tak že někdy ještě dokrmuješ? A jak Oliverek přibírá? Mě přijde,že Naty dost a to jí dám dokrm fakt jen když vypije málo a má evidentně hlad....jsem zvědavá co na to řekne Dr. 😅

jinak se musím pochlubit, včera večer jsme přišli s manžou z procházky a Natálka se na nás začala smát, když jsem jí povídala a smála se na ní,tak to začala opětovat a pak večer ještě několikrát a ráno taky 😵 ,to je tak nádherné 😵 😵 ...už to nejsou jen ty nevědomké úsměvy ze spaní nebo při bdění,ale opravdový úsměv.

evi nemám slov k tomu článku 🤐

ba snad ti bude ta délka šátku stačit. Měla jsem půjčený a tedy nevím,jak byl dlouhý,ale úvaz v předu s kapsičkou mi nešel...byl prostě krátký a to nejsem vysoká ani tlustá...musela jsem ho prodloužit plenou...ale Naty se v něm moc nelíbilo...snad v nosítku bude...ještě jsme ho nezkoušelli,ale dneska bude premiéra...Naty slaví měsíc,tak bude mít zážitek a my taky 😅 😀

ba111
18. srp 2009

Jéje dráčku, tak to držím pěstičky!!! 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
Evi, v tom šátku to není Oliverek - to je foto z e-shopu 😵 😵 - ale bude stejně krásnej. Pláče - utíkám kojit 😵

kackark
18. srp 2009

Marti, to musí být krása, když se Natálka na vás vědomě směje 😉 Gratuluji 😵

Mončo, Oliverka pozdravuj 🙂

evanek77
autor
18. srp 2009

moni,
já vím, že není, to mímo je tam celá jeho mamka, ale moc se mi líbí jeho barva, tedy šátku myslím 😉
marti,
to musí být krása 🙂

papua
18. srp 2009

Ahoj vlastovicky moje! Dakujem vsetkym za drzanie palcekov na testovanie, ale neviem, nevidim to ruzovo zas..☹, mam pms ako vzdy ...☹, citim ze sa ta svina blizi ...

Dracku: paneboze co zase musis prezivat???? Tak velmi verim ze to Lukasek zvladne...Drz sa moja 😔

Evik: kedy budes mat vysledky krvi?

Imiska: na amnio sa neboj, neni to naozaj nic hrozne a zaplat si tie zrychlene vysledky, lebo tie nervy su ovela ovela horsie! A este aby som ta uklidnila, to riziko neni zas az tak smerodajne, takze sa neplas, vsetko bude OK

Mar: mala je rozkosna, rastie ako z vody !

evanek77
autor
18. srp 2009

papua,
ach jo 😠 ☹ 😔 😅
výsledky budou v pátek, zas bude záležet i na hodnocení průtoků krve mozkem, čím větší anemie, tím krev teče rychleji, ale mozek má míň kyslíku. Podle těch průtoků a výsledných protilátek v mé krvi se rozhodne, co dál....

kackark
18. srp 2009

Evi, a v kolik vlastně jdeš v pátek na KO? Já jedu zítra do HK do fakultky, tak doufám, že tam pro mě mají nachystané jen samé dobré zprávy 😉 🙂

Papu, ale já jsem se taky cítila na MS a // tam byly 😉

kackark
18. srp 2009

Mury, úplně jsem ti zapomněla pochválit košík, je kouzelný 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru