Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

papua
18. srp 2009

Evi: ach jo, to su veci, tak nech je to vsetko v poriadku, alebo aspon nech to neni velmi zle, ti zelam z celeho srdca moja!!!!!!

evanek77
autor
18. srp 2009

kači,
přeci by na tebe nebyli oškliví 😉
budu zítra držet palečky 🙂
v pátek jdu až na 12.40
papu,
to já také, dokonce 2x, v obou případech jsem to obrečela a pak tam // byly 🙂

evanek77
autor
18. srp 2009

papau,
přesně jak píšeš, jen ať není tak moc zle, ono na tom, jak se to bude zhoršovat, záleží i moje šance mít další mimčo. Takže se modlím dvojnásob...
vy jste tu moje zlatíčka, kterým se můžu svěřit, ještě že vás mám 🙂 🙂 🙂 🙂

papua
18. srp 2009

Holky ste zlate velmi, no bolia ma zada ako pri pms ako vzdy a mam pocit ze zacnem kazdu chvilku spinit, no uvidime...clovek nikdy nevie....

papua
18. srp 2009

Evi: aj ja som velmi rada, ze ste tu...., apon trosku povzbudenia, lebo nikto nechape, ked som smutna, ked dostanem ms kazdy mesiac..☹

kackark
18. srp 2009

Papu, neboj my tě tady dobře chápeme, a víme, jak náročné to je když ta potvora každý měsíc dorazí, ale věřím tomu, že brzy přijde den, kdy všechny snažilky ve vlaštovkách // uvidí 😵 🙂

Evičko, smůly bylo dost a teď si zasloužíš štěstí, uvidíš, že ty výsledky nebudou tak hrozné a věřím, že Tomášek si u Tebe ještě alespoň dva měsíce pobude 😵

evanek77
autor
18. srp 2009

kači,
mám takovou vnitřní hranici ten 30tt, co bude nad je bonus 🙂 🙂 🙂
papu,
ani nevíš, jak pořád myslím na to, že v březnu to byl rok, co se snažíš o nové miminko a jak ten čas letí... budete zkoušet další inseminaci?

kackark
18. srp 2009

Evi, já si tu hranici nastavila podle tebe a taky si říkám, že až bude konec září, tak budu klidnější a ať se stane co stát se má 😉 Ty už ten 30tt máš za pár 🙂

evanek77
autor
18. srp 2009

kači,
jo jo, letí to 🙂
kamarádka má ve 30tt holčičku a je úplně v pohodě, byla sice 4 týdny v inkubátoru, ale dohnala to krásně 😉

evanek77
autor
18. srp 2009

kači,
za 25 dnů, to je opravdu chvilka 😀

kackark
18. srp 2009

Evi, tak to koukám, jak to máš odpočítané. Tak já asi plus mínus 40 dní, to už celkem jde 😵

evanek77
autor
18. srp 2009

jsem to spočítala, jak jsi napsala, že to mám za pár 😀 😀 😀

papua
18. srp 2009

Evik: no tento mesiac som brala clostil a skusala prirodzenou cestou, buduci mesiac to skusim este tak isto a ked nie, tak pojdem do IUI ale s clostilom a ked ani to nie, tak ja uz fakt neviem...

evanek77
autor
18. srp 2009

papu,
každopádně moc moc držím palečky 😉 😉 😉

papua
18. srp 2009

Evi:aj ja tebe, aby si drzala konecne uz v naruci zdrave krasne miminko!!! ach som sa zase nejako rozcitila.......

evanek77
autor
18. srp 2009

no jo, je to naše velká touha, miminko....

kackark
18. srp 2009

Evi, ještěže tě máme a takhle krásně nám to počítáš 😉 🙂

Papu a kdy si měla ovulku, víš?

papua
18. srp 2009

Kaci: no podla bolesti bola ovu az na 18DC-to znamena minuly utorok, brala som clostil a foliky boli asi uz obrovske, na 14DC mali 18,5 a 19 mm.Boli dva.Ale kedy praskli to netusim-iba hadam ze ten 18DC.

kackark
18. srp 2009

Tak to by si mohla pozítří zkusit testovat. A chodí MS po 28 dnech? Jestli třeba nemáš krátkou luteální fázi a pak nemá vajíčko čas se zahnízdit. Zkoumal to už někdo?

murynka
18. srp 2009

ahojky holky

evi 30tt je tu za chvíli 😎 já dnes začla 25tt 😖 nějak se to zastavilo 😅

kači děkuji za pochvalu košíku nejraději bych si do něj lehla sama 😀 😀 je fakt krásný 😵

papua moc držím palečky aby to byli // 😉 😉

kackark
18. srp 2009

Mury, snad začínáš už 26tt 😀 😀 😵

papua
18. srp 2009

Kaci: mala som ju kratku, zacala som spinit vzdy na nejaky 25 DC-26Dc a normalna ms prisla vzdy po 28. dnoch. Naposledy sa ale stalo, ze mi ms prisla 2 x za sebou a mala 20 dni! Tak som musela vybrat cely norethisteron na upravu, potom som zas brala cez ovu ten clostil, takze neviem..tento cyklus bol hodne bordelovy....

Mury: naozaj je ten kosicek naaaadherny!!! dakujem za palecky😉!

kackark
18. srp 2009

Papu, snad už konečně něco zabere a ty přirozeně otěhu 😉 😵

papua
18. srp 2009

Kaci snad uz nieco naozaj zabere 😠

jaspina
18. srp 2009

ahoj vlaštovičky moje!
Jsem tu jen na skok - mám tu dovču, tak asi někam pojedem -ale jen na noc nebo dně, protože jsem dnes byla na folikulometrii a ta doktorka říkala, ať přijdu radši ještě ve čtvrtek a mluvila něco o té injekci na OVU - ale je to jen zástup za moji doktorku, tak nevím jestli mi ji dá.. Každopádně jsem 12DC a na levé straně byl největší folík 14mm, ale na pravé 17mm 🙂 Tak mám radost - i když mě snad už 4 dny pořád bolí hlava -tak asi hormonální změny, tak to musím vydržet. Držte mi palečky na čtvrtek. Přítel byl se mnou ve městě a říkal, že je hrdý, že máme folíčka 😀 Je to zlato 🙂

kackark
18. srp 2009

Jaspi, tak to mám radost za Tebe a i s Tadíkem držíme pěstičky, ať se při téhle ovulce zadaří. Takové květňátko musí být krásné 😉 🙂 😵

jaspina
18. srp 2009

Kači kéž by 😉 Ale já mám radost už z toho, že narostl. Minule měl touto dobou jen 1cm a ted 1,7 - tak i to mě těší.. 🙂

papua
18. srp 2009

Jaspi: tak drzim strasne palceky aby bol krasny folik a najlepsie aj dva 🙂)) !!!

strouzek
18. srp 2009

ahoj žabičky, jsem tu na skok stejně jako jaspi,dovču už nemám ale zato návrat do práce je krušný, zmatek, plný stůl papírů no děs. chvátám chvátám a nic nestíhám.

papu držím palečky na // a jaspi tobě gratuluju k folíkům a za 14 dnů se těším na // 😉

kackark
18. srp 2009

Jaspi, to je skoro dvakrát tak veliký, to je paráda 😵
Strouzi, tak hlavně chvátej pomalu 😉 Už jsem si říkala, kde se nám loudáš 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru