• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
No tak to já peru cca 4 pračky týdně, občas víc. A ráda peru i žehlím, jen mi u žehlení teď tvrdne břicho. Pere se mi právě 25 plínek, tak se zítra na žehlení docela těším :dizzy_face:
Evi, s otokama je to tak, že jak jsem přestala brát prášky, je to mnohem lepší, ale brnění zůstalo a prý to může způsobovat nedostatek minerálů a nezbývá než se s tím smířit, to mi říkal včera dr. na ortopedii, prý to mohou být karpální tunely, ale to v těhu nikdo vyšetřovat nebude.
1. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já u sebe sázím na to, že se manifestoval dlouhodobější problém, vím, že v práci jsem s myší zvládla tak 20min a pak mne desně bolel prostředníček jak klikáš, doma má myš jiný tvar a bylo to mnohem lepší. ale kolegyním ta myš nevadila, tak asi něco vadí... ono karpální tunely jsou nemoc z povolání u instrumentářek, dnešní doba počítačů jim asi také nepřidává
1. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, no právě, mamka je měla a na operaci šla velmi brzy po porodu Aničky, těhotenství jí asi taky nepřidalo.
1. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
tak to nějak zvládnem a budem doufat, že po porodu se to zlepší, takhle bych se fakt bála malého vzít do náruče, abych mu neublížila...
1. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já zrovna v práci jemmnou motoriku dooost potřebuju, ať už u kontaktních čoček nebo u šroubků do brýlí a tak...
1. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, vím co prožíváš, taky si připadám děsně nešikovná a je to nepříjemné, ale věřím, že to zvládneme, v podstatě na tom všem co máme za sebou to je to nejmenší. Evi, už ani ne týden a naskočí ti v pase vytoužených 30tt, tak moc ti to přeji :dizzy_face:
1. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Být tebou, kdyby se to po porodu nelepšilo, tak bych s tím někam zaskočila.
1. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
už jsem to tu psala, v neděli mne to až rozplakalo, když mi došlo, že už je malý tak velký a brzy bude doma. Je to zvláštní, zvládla jsem tu mít 4 dny barunku, která měla stejný termín s naším loňským chlapečkem a vůbec jsem si to nepřipouštěla, no a odjeli a já tu začala plakat (štěstím), že budu máma.... holt těhu hormony
1. zář 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
to určo půjdu, fakt to dost obtěžuje, myslím, že třeba halenku na knoflíčky bych teď prostě nezvládla, natož malému ostříhat nehýtky
1. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem si chystala látku na prostěradlo, když už mám smontovanou postýlku, že to konečně ušiju a jen tak mne napadlo se přeměřit v pase... konečně mám míry ideálního válce: 95-95-95 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ideální válec, to si mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: A těch 95 přes boky krutě závidím :sunglasses:
Taky se občas dojmu tím, když mi dojde, že vlastně budu máma :dizzy_face:
1. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
jenže ty máš jinou výšku :wink: :wink: :wink: já mám jen 169
1. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a šla jsem to přeměřit, protože jsem měřila jen pupek a ostatní tipla a mám 100-95-99, to se za chvíli zase srovná :wink: :wink: :wink:
1. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já než otěhotněla, měla přes boky 90, ach jo.... to mi nějak nedošlo, že by mi až tak rostl zadek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, hlavně, že jsou mimísci v pořádku, my se snad s postavou po porodu nějak vypořádáme :wink:
A ta stovka přes prsa je teda taky slušná, to má určitě manža radost :wink: :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky :grinning: :grinning: :grinning:

utíká to fakt strašně :sweat_smile: když vezmu za 3tt UZ pak za 3tt mateřská :astonished: :astonished: a hup bude tu porod :dizzy_face: :dizzy_face:
já mám přes břicho 86 nic jiného neměřím radši :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
ségře je 42 a prsa má až v pase už tak od mého věku, tak z toho tedy radost nemám. Já vyrostla na větě: nezlob, nebo ti vyrostou prsa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale co, nikdo nemládnem a prádlo zvládne všechno :wink:
1. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, dobře děláš :dizzy_face:
Evi, ty si ale měla výchovu :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury, já nemít metr v ruce kvůli něčemu jinému, tak neměřím, stačí mi pohled do zrcadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, u nás je největší záhada neteř, že to nepodědila, jinak široko daleko máme holt nadělíno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a to jí je chudine 16 a už má na prsou strie, pritom podprdu ani nepotřebuje. Holt genetika... naštěstí né z naší rodiny
1. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury,
já bych měla jít na mateřskou 10.10., to je už jen měsíc... neskutečné....já si pořád pamatuju, jak jsem se chystala na schůzku v repromedě na 25.3. kvůli umělému oplodnění a četla si článečky, jaká je šance, že nám to vyjde... a on už si tam tomášek pod srdíčkem lebedil :wink:
1. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsme strašně zvědavá na našeho tomíka, manžel je hnědooký snědý podsaditý 173, celý po mamince, která měří ale jen 160max, jeho tatínek je vysoký šlachovitý blonďák s modrýma očima 180, naši oba hnědovlasí modroocí do 170 a já bledule, co se nikdy neopálí... jsem zvědavá, čí geny zvítězí :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi a já nastupuji asi 20.10 což je fakt za pár :sweat_smile: ale už tu berušku chci mít také u sebe :dizzy_face: :dizzy_face:

víte co je zvláštní každý kdo viděl fotku ze 4D řekne že je to celý manžel :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
brada úsměv i nosánek :dizzy_face: :dizzy_face: a asi mají pravdu :grinning: :grinning: :grinning:

přidala jsem bříško :dizzy_face:
1. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky jsem na toho našeho malého zvědavá, jak bude vypadat. Ikdyž manža mě pořád připravuje na to, že porodím "cikánka" - on má tmavé vlasy i oči a krásně se opaluje.

Tak jsem právě dověšela plínky, mám jich 25, tak snad to bude stačit.
1. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury,
ty ho ale máš kulaťounké, já pořád spíš špičaté :grinning:
a miminko se vždycky říká že je po tatínkovi, to víš, maminka je jistá, tak aby měl radost :wink: :wink: :wink:
1. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, ty máš pidi bříško :dizzy_face: Já ho mám asi dvakrát tak větší :astonished:
1. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
já bych cikánka chtěla, právě doufám, že alespoň hnědé oči budou... ale ségra i manžel měli tmavé protějšky a všechny děcka jsou moje barva vlasů a modré oči. Pak že je hnědá dominantní :grinning:
jinak tvůj manžel je nádhernej chlap, to se musí nechat :wink:
1. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači nikdo mi nevěří že jsem v 7 měsíci :grinning: :grinning:
ale ted roste rychleji uvidíme jak nakonec budu vypadat :sweat_smile: :confused:

evi však jo já jsme ráda a on pyšný že :sunglasses: :grinning: :grinning: holčičky prý bývají po tatínkovi i já jsme celá tátová a švagrová je také po tchánovi a jirka po mamče :wink: :wink:
1. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tele, chtěla jsem napsat ségra i brácha, manžel děti zatím nemá :grinning: dokud malej nevykoukne
1. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ještěže nás nečte, to by mi spichl a co potom :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Já to dramaticky neřeším, hlavně když bude zdravoučký, jediné čeho se trochu bojíme jsou vlasy do rezata, ale i tak ho budeme milovat :wink: :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek