Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
1. zář 2009

No tak to já peru cca 4 pračky týdně, občas víc. A ráda peru i žehlím, jen mi u žehlení teď tvrdne břicho. Pere se mi právě 25 plínek, tak se zítra na žehlení docela těším 😵
Evi, s otokama je to tak, že jak jsem přestala brát prášky, je to mnohem lepší, ale brnění zůstalo a prý to může způsobovat nedostatek minerálů a nezbývá než se s tím smířit, to mi říkal včera dr. na ortopedii, prý to mohou být karpální tunely, ale to v těhu nikdo vyšetřovat nebude.

evanek77
autor
1. zář 2009

já u sebe sázím na to, že se manifestoval dlouhodobější problém, vím, že v práci jsem s myší zvládla tak 20min a pak mne desně bolel prostředníček jak klikáš, doma má myš jiný tvar a bylo to mnohem lepší. ale kolegyním ta myš nevadila, tak asi něco vadí... ono karpální tunely jsou nemoc z povolání u instrumentářek, dnešní doba počítačů jim asi také nepřidává

kackark
1. zář 2009

Evi, no právě, mamka je měla a na operaci šla velmi brzy po porodu Aničky, těhotenství jí asi taky nepřidalo.

evanek77
autor
1. zář 2009

kači,
tak to nějak zvládnem a budem doufat, že po porodu se to zlepší, takhle bych se fakt bála malého vzít do náruče, abych mu neublížila...

evanek77
autor
1. zář 2009

já zrovna v práci jemmnou motoriku dooost potřebuju, ať už u kontaktních čoček nebo u šroubků do brýlí a tak...

kackark
1. zář 2009

Evi, vím co prožíváš, taky si připadám děsně nešikovná a je to nepříjemné, ale věřím, že to zvládneme, v podstatě na tom všem co máme za sebou to je to nejmenší. Evi, už ani ne týden a naskočí ti v pase vytoužených 30tt, tak moc ti to přeji 😵

kackark
1. zář 2009

Být tebou, kdyby se to po porodu nelepšilo, tak bych s tím někam zaskočila.

evanek77
autor
1. zář 2009

kači,
už jsem to tu psala, v neděli mne to až rozplakalo, když mi došlo, že už je malý tak velký a brzy bude doma. Je to zvláštní, zvládla jsem tu mít 4 dny barunku, která měla stejný termín s naším loňským chlapečkem a vůbec jsem si to nepřipouštěla, no a odjeli a já tu začala plakat (štěstím), že budu máma.... holt těhu hormony

evanek77
autor
1. zář 2009

kači,
to určo půjdu, fakt to dost obtěžuje, myslím, že třeba halenku na knoflíčky bych teď prostě nezvládla, natož malému ostříhat nehýtky

evanek77
autor
1. zář 2009

dneska jsem si chystala látku na prostěradlo, když už mám smontovanou postýlku, že to konečně ušiju a jen tak mne napadlo se přeměřit v pase... konečně mám míry ideálního válce: 95-95-95 😀 😀 😀 😀 😀

kackark
1. zář 2009

Evi, ideální válec, to si mě pobavila 😀 😀 😀 A těch 95 přes boky krutě závidím 😎
Taky se občas dojmu tím, když mi dojde, že vlastně budu máma 😵

evanek77
autor
1. zář 2009

kači,
jenže ty máš jinou výšku 😉 😉 😉 já mám jen 169

evanek77
autor
1. zář 2009

jo a šla jsem to přeměřit, protože jsem měřila jen pupek a ostatní tipla a mám 100-95-99, to se za chvíli zase srovná 😉 😉 😉

evanek77
autor
1. zář 2009

já než otěhotněla, měla přes boky 90, ach jo.... to mi nějak nedošlo, že by mi až tak rostl zadek 😀 😀 😀 😀

kackark
1. zář 2009

Evi, hlavně, že jsou mimísci v pořádku, my se snad s postavou po porodu nějak vypořádáme 😉
A ta stovka přes prsa je teda taky slušná, to má určitě manža radost 😉 🙂

murynka
1. zář 2009

holky 😀 😀 😀

utíká to fakt strašně 😅 když vezmu za 3tt UZ pak za 3tt mateřská 😲 😲 a hup bude tu porod 😵 😵
já mám přes břicho 86 nic jiného neměřím radši 😀 😀 😀

evanek77
autor
1. zář 2009

kači,
ségře je 42 a prsa má až v pase už tak od mého věku, tak z toho tedy radost nemám. Já vyrostla na větě: nezlob, nebo ti vyrostou prsa 😀 😀 😀 😀 😀 Ale co, nikdo nemládnem a prádlo zvládne všechno 😉

kackark
1. zář 2009

Mury, dobře děláš 😵
Evi, ty si ale měla výchovu 😀 😀 😀

evanek77
autor
1. zář 2009

mury, já nemít metr v ruce kvůli něčemu jinému, tak neměřím, stačí mi pohled do zrcadla 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
1. zář 2009

no, u nás je největší záhada neteř, že to nepodědila, jinak široko daleko máme holt nadělíno 😀 😀 😀 😀
a to jí je chudine 16 a už má na prsou strie, pritom podprdu ani nepotřebuje. Holt genetika... naštěstí né z naší rodiny

evanek77
autor
1. zář 2009

mury,
já bych měla jít na mateřskou 10.10., to je už jen měsíc... neskutečné....já si pořád pamatuju, jak jsem se chystala na schůzku v repromedě na 25.3. kvůli umělému oplodnění a četla si článečky, jaká je šance, že nám to vyjde... a on už si tam tomášek pod srdíčkem lebedil 😉

evanek77
autor
1. zář 2009

já jsme strašně zvědavá na našeho tomíka, manžel je hnědooký snědý podsaditý 173, celý po mamince, která měří ale jen 160max, jeho tatínek je vysoký šlachovitý blonďák s modrýma očima 180, naši oba hnědovlasí modroocí do 170 a já bledule, co se nikdy neopálí... jsem zvědavá, čí geny zvítězí 😀 😀 😀

murynka
1. zář 2009

evi a já nastupuji asi 20.10 což je fakt za pár 😅 ale už tu berušku chci mít také u sebe 😵 😵

víte co je zvláštní každý kdo viděl fotku ze 4D řekne že je to celý manžel 😀 😵 😵
brada úsměv i nosánek 😵 😵 a asi mají pravdu 😀 😀 😀

přidala jsem bříško 😵

kackark
1. zář 2009

Holky, taky jsem na toho našeho malého zvědavá, jak bude vypadat. Ikdyž manža mě pořád připravuje na to, že porodím "cikánka" - on má tmavé vlasy i oči a krásně se opaluje.

Tak jsem právě dověšela plínky, mám jich 25, tak snad to bude stačit.

evanek77
autor
1. zář 2009

mury,
ty ho ale máš kulaťounké, já pořád spíš špičaté 😀
a miminko se vždycky říká že je po tatínkovi, to víš, maminka je jistá, tak aby měl radost 😉 😉 😉

kackark
1. zář 2009

Mury, ty máš pidi bříško 😵 Já ho mám asi dvakrát tak větší 😲

evanek77
autor
1. zář 2009

kači,
já bych cikánka chtěla, právě doufám, že alespoň hnědé oči budou... ale ségra i manžel měli tmavé protějšky a všechny děcka jsou moje barva vlasů a modré oči. Pak že je hnědá dominantní 😀
jinak tvůj manžel je nádhernej chlap, to se musí nechat 😉

murynka
1. zář 2009

kači nikdo mi nevěří že jsem v 7 měsíci 😀 😀
ale ted roste rychleji uvidíme jak nakonec budu vypadat 😅 😕

evi však jo já jsme ráda a on pyšný že 😎 😀 😀 holčičky prý bývají po tatínkovi i já jsme celá tátová a švagrová je také po tchánovi a jirka po mamče 😉 😉

evanek77
autor
1. zář 2009

jsem tele, chtěla jsem napsat ségra i brácha, manžel děti zatím nemá 😀 dokud malej nevykoukne

kackark
1. zář 2009

Evi, ještěže nás nečte, to by mi spichl a co potom 🤐 🤐 🤐
Já to dramaticky neřeším, hlavně když bude zdravoučký, jediné čeho se trochu bojíme jsou vlasy do rezata, ale i tak ho budeme milovat 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru